2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Realist konuşmak lazım. ligde üst üste 6 mağlubiyet alan bir takımın koçuyla bağları kopmuştur ve ligde lider bile olsan üst üste 6 mağlubiyet alırsan koç değişikliği düşünülür. Lider olsan da koç değişikliği olur demiyorum ama lider takım bile 6 maç üst üste kaybederse koç değişikliği akıllardan geçer. Bizim durumumuzda koç konusunda değişiklik kaçınılmaz.

hiç gelişme yok mu ya koç değişikliği konusunda? hafta başını mı bekliyorlar acaba?
Oktay Hocamla görüşsünler. Elit savunma koçu olduğu iddia edilen Pistiolis'ten sonra bir de zamanın elit savunma koçuna bakalım:)
Bu arada ön almak için şimdiden söyleyelim Murat Özyer'i filan başımıza bela etmeyin eğer koç değişikliği yapacaksanız

Oktay Hocamla görüşsünler. Elit savunma koçu olduğu iddia edilen Pistiolis'ten sonra bir de zamanın elit savunma koçuna bakalım:)
Bu arada ön almak için şimdiden söyleyelim Murat Özyer'i filan başımıza bela etmeyin eğer koç değişikliği yapacaksanız

En büyük korkum bu. İnşAllah böyle bir şey olmaz. Bu yüzden çokta istemiyorum koç değişikliğini.

Şubeye koçtan önce Barış Nane eklemesi yapılması lazım. Geçen sene ki başarıda çok emeği var. Keşke dönse yine...

stop press medya'nın programında Pistiolisle devam edilsin görüşü hakim olmuş. Kim gelicek filan diyorlar. Oktay Mahmuti gelmez, Ertuğrul Erdoğan gelmez, Erman Kunter gelmez filan demişler çok katılmıyorum. Ertuğrul Erdoğan bayıla bayıla gelir burası Galatasaray. Erman Kunter de gelir de getirip ne yapacaksın? Pistiolis devam etse daha iyi. Mahmuti belki son olaylara kırgın olabilir ama Dursun Özbek yönetimi iyi gidiyor, ufukta seçim yok. 1.5 yıllık bir kontrata Mahmuti gelebilir diye düşünüyorum.

stop press medya'nın programında Pistiolisle devam edilsin görüşü hakim olmuş. Kim gelicek filan diyorlar. Oktay Mahmuti gelmez, Ertuğrul Erdoğan gelmez, Erman Kunter gelmez filan demişler çok katılmıyorum. Ertuğrul Erdoğan bayıla bayıla gelir burası Galatasaray. Erman Kunter de gelir de getirip ne yapacaksın? Pistiolis devam etse daha iyi. Mahmuti belki son olaylara kırgın olabilir ama Dursun Özbek yönetimi iyi gidiyor, ufukta seçim yok. 1.5 yıllık bir kontrata Mahmuti gelebilir diye düşünüyorum.

Ertugrul Erdogan ve Erman Kunteri isteyen kim acaba ?? Kosa kosa gelirler ayrica.

Oktay Mahmuti son geldiginde 1.2 Milyon dolara anlasmisi bizimle.
Simdi kac ister bilmem ama cok paraistiyor malesef.

Özhan Civgin ve Hakan Demiri begeniyorum ama kulüpleri birakirmi bilmem.

Pistiolis gidecekse Oktay Hoca disinda kimseye ben kendi adima ikna degilim.Ha Oktay Hoca’yi ikna edebiliyorsak eyvallah.Yabanci hoca bizi kurtarmaz su asamada zaten.Oktay Hoca’yi getirebiliyorsak getirelim yoksa Pistiolisle devam edelim..
Ertugrul Erdogan,Erman Kunter falan zaten bu durumdan iyisini yapacak isimler degil.

Gelecek haftaki Beşiktaş maçı kırılma maçı olur. Kaybedersek Pistiolis gider bence. Kazanırsak 1-2 hafta daha devam eder. Ama arada Malaga maçımız var. Malaga maçı sonrası da gidebilir Pistiolis.

Gelecek haftaki Beşiktaş maçı kırılma maçı olur. Kaybedersek Pistiolis gider bence. Kazanırsak 1-2 hafta daha devam eder. Ama arada Malaga maçımız var. Malaga maçı sonrası da gidebilir Pistiolis.
Beşiktaş maçını beklememek lazım illa dibe iyice düşmeye gerek yok. Bir karar vermen lazım. Devam ediyoruz diyip iki hafta sonra mecbur kalabilirsen göndermeye ve bu da kötü bir yönetim olur

Oktay Mahmudi'nin son 10 yılı biraz evlere şenlik zaten 4-5 yıldır takım çalıştırmıyor ama saha kenarında da Oktay hocamı bacaklarının üzerine çökmüş bir şekilde görürsem de içim bir hoş olur yani.

Hoca'ya bence bir yeni sezon verilmesinden yanayım.

1:Turgay bey asla Transfere karismicak
2: Pistolis istediği özellikleri Transfer Komitesine ropar vericek kendi mudahil olmicak.
3:Sezon Basında ,sezon ortasina harcancak para bırakalım cimriliğine girilmemesi lazim
4:Hocanin yanina Çok aktif tecrübeli Yardımcı Koç alinmasi gerekiyor.

Bu kriterleri uyup Hocayla devam etmek gerekir,Bu hakkı olduğunu düsünuyorum

Oktay mahmuti şart değil eğer daha iyisini getirebiliyorsan. Sonuçta boştaki koçlar ve kaliteleri bellidir. Stop Press medyadaki eleman lakovic’i öneriyordu. Var mı takımını ve coachingini takip eden?
Bu arada depremden etkilenen herkese geçmiş olsun
Oktay Mahmudi'nin son 10 yılı biraz evlere şenlik zaten 4-5 yıldır takım çalıştırmıyor ama saha kenarında da Oktay hocamı bacaklarının üzerine çökmüş bir şekilde görürsem de içim bir hoş olur yani.

Ennis'i göndermişti Canaria'dan Lakovic. Yeni bir koç Ispanya ligi bizim ligden farklı bir lig taktik ve fundamental olarak üst düzey. Ulkemizde ne yapar?

stop press medya programını izleyenler Galatasaray konusunda bahsedilenler özet geçebilir mi? Pistiolis ile devam kararı mi alınmış şimdi?