2022 Bitci Erkekler Türkiye Kupası | Fenerbahçe - Galatasaray NEF

Son 10 yılda izlediğim en keyifsiz maçlardan birisi.Sürekli süreyi yemeler,hücum ribaundu alıp gene süreyi yemeler,ne yaptığını bilmeyen satranç oynar gibi rakibin açığını arayan 2 tane takımın mücadelesi.Cidden satranç mücadelesi daha fazla keyif verirdi.Maçta zaman zaman tempo oluyor,bir bakıyorsun saçma atışlarla tempo ölüyor.

Bu kadar keyifsiz maçın üzerine kaybedersek hiç olmaz.Bari kazanan biz olalım.

Bizim açımızdan ise Efes maçından sonra oynadığımız Dijon-Bursa-Antep ve bu maç olmak üzere 4 maçtır kendi basketbolumuzu oynamıyoruz.Bunu başta rakibe göre oynamak diye düşünüyordum ama dengeli hücum etmeye çalışan ama başaramayıp garip hücumlar çıkaran takımız.

Normal oyumuzu oynamak lazım bence öyle ufak da olsa Bir şanssımiz var bu ritimde hemen hiç şansımız yok bence

Bizim normal oyunumuz iplerin gevsek oldugu hucum agirlikli bir oyun.
Hatta isi bir tik ileri goturup daha kos kos da yapabiliriz. Fener bunu zor uyum saglar. Biz onlara uyarsak isler zaten zorlasiyor hepten.

Eğer kazanacaksak hiçbir sorun yok.Fenerbahçe-Galatasaray maçı bu şekilde devam ediyor desek maçı izlemeyen birisine,bugün kadınların maçı mı vardı der.

Kerrh'e faul vermeyi unuttuklarını gördüler heralde tabloda İsmet'e karşı çalınan hücum faulün faulle alakası bile yok.

Yine Hücüm Molası aldık yine Sayı atamadık bu sezon boyunca defalarda gördüm ne çizdi hoca çok merak ediyorum

Hucuma oyun cizdik Dee başlamıyorum