2023-2024 Basketbol Süper Ligi

Efes kaybedeceğini çok belli etti seride, seneye herkese salca oluyorlar ama coaching konusu muamma; febeko ise genis kadro ve coaching ile kazandı...

Sezon boyunca eleştirilen ve takımdan gitmesi gerektiği söylenen Papagiannis son saniyede yaptığı LeBron James bloğu(Golden-Cavs maçı) ile şampiyonluğu getirdi.

Larkin'e yapılan 1v1 baskı Efes'in Larkin'den skor bulmasının dışında Larkin'in skor opsiyonu bulmasını da engelledi. Will Clyburn ilk 2 maçta oynamasaydı Efes şampiyon olurdu diye düşünüyorum.

Basketbol gerçekten ilginç bir spor.

Son düzenleme:
Bahcesehir Muhammed Baygul ile yolları ayırmış ilginç. Efes Fenerbahçe istemiyorsa tutardı Bahçeşehir parası çok. Bakalım nereye gidecek Baygul Telekom Karşıyaka??

Beşiktaş Berk ve Yiğit 'i tuttu Baygül 'e yer kalmadı. Telekom Rıdvan Öncel veya Muhammed'i alır herhalde. Bize desek İsmet 'in Buğrahan 'ın savunmacı versiyonu Muhammed. Idareten pg oynuyor aslen savunmacı sg. Domino etkisi bakalım nasıl olacak? Muhammed 'i beğenirim ama yer yok bence bizde de.

Tyree - Russel. 1.80 - 1.88 nası savunma yapcak şimdi bu takım. PF de Troy Selim Şav. Battı bittiler küme düştüler bu sezon. Çünkü öyleymiş öyle diyolar... Ben de yeni öğrendim ama küme düşceklerini anladım çünkü düz mantıkla düşündüm tek bir doneyle bu çıkarım yapılabiliyor sorgulama yeteneğim yok.

Savunmacı guard olarak Yunus Emre var. Bizde yerli pg yok. Troy savaşçı bir 3.5 4 hatta 4.5 bile oynuyor backup yabancı uzun alacaklardır muhtemelen. Oldu mu?

Petkim C segment bir takım Galatasaray B segment bir takım. Galatasaraylıyız takımın B segment Karşıyaka Beşiktaş 'ı geçip Efese Fenere zor anlar yaşatma potansiyelinde olsun istiyoruz.

Son düzenleme:
Savunmacı guard olarak Yunus Emre var. Bizde yerli pg yok. Troy savaşçı bir 3.5 4 hatta 4.5 bile oynuyor backup yabancı uzun alacaklardır muhtemelen. Oldu mu?

Petkim C segment bir takım Galatasaray B segment bir takım. Galatasaraylıyız takımın B segment Karşıyaka Beşiktaş 'ı geçip Efese Fenere zor anlar yaşatma potansiyelinde olsun istiyoruz.
Savunmacı guard Yunus Emre mi 😃 İyi savunmalar dilerim ona. Biz de alacağız yerli guard üstelik iyi bir savunmacımız zaten var Göksenin. Alacağımız uzun da savunmacı olacaktır back up uzunumuzu biz de çektik onun da savunması iyi. Petkim'den nası bi eksiğimiz var totalde acaba.

Savunmacı guard Yunus Emre mi 😃 İyi savunmalar dilerim ona. Biz de alacağız yerli guard üstelik iyi bir savunmacımız zaten var Göksenin. Alacağımız uzun da savunmacı olacaktır back up uzunumuzu biz de çektik onun da savunması iyi. Petkim'den nası bi eksiğimiz var totalde acaba.
Skorer pg a mi yakın savunmacı pg a mı yakın Yunus Emre bence savunması hucumundan daha iyi, kalitesi ayrı konu.
Petkimden eksiğimiz var demedim C segment bir takıma göre iyi adamlar aldı dedim, kadrolar tamamlansın o zaman daha net konuşulur.
Bu arada bildiğim Göksenin 'in sözleşmesi bitti +1 opsiyon var mıydı? Kalır herhalde kalsın da.
Transferler yapılmadan önce ligden alacak olsam Efianayi ve Palmer'i yazmıştım.
4 numara konusunda evet isim tatmin etmedi tanımadığımı yazdım ancak oyuncunun temel özellikleri maliyeti belli. 10 dk derleme klip izlemektense güncel maçının 1-2 ceyregini izlemek cok daha iyi. Scout programı kullanmiyorsan. Blumbergs umarım iyi çıkar. Oyuncu iyi niyetli tembel kaçan biri değil yani. Aris Yunan liginin 5.buyuk takımı. Ama lig olarak bizden yumuşak bence.

Ben daha versatil mı dersin all around mı o tipte bir 4 isterdim. Hoca Sadık 'a yedek şutör uzun demişti dediğini almış. Yakup hocaya güveniyorum şubeye güvenmiyorum paramız bu diyip koçun seçeneklerini daraltmış olabilirler.