2023-2024 Basketbol Süper Ligi

D. Thompson - Doğuş Ö. - Melih T.
S. Larkin - R. Beaubois - Erten G.
W. Clyburn - E. Bryant - Erkan Y.
D. Willis - Ercan O. - Mehmet Efe D.
T. Jones - T. Pleiss - A. Zizic

Anadolu Efes’in kısa rotasyonu bayağı iyi yalnız uzun rotasyonu epey sıkıntılı bence.

D. Thompson - Doğuş Ö. - Melih T.
S. Larkin - R. Beaubois - Erten G.
W. Clyburn - E. Bryant - Erkan Y.
D. Willis - Ercan O. - Mehmet Efe D.
T. Jones - T. Pleiss - A. Zizic

Anadolu Efes’in kısa rotasyonu bayağı iyi yalnız uzun rotasyonu epey sıkıntılı bence.

Özellikle 4 numarada baya eksik gözüküyorlar. Orada şutör net 4 lazım. Clyburn'ü muhtemelen çok göreceğiz 4 numarada.

Efes 4 numarayi cozse bile 5 numarada hem Pleiss hem Zizic’in olmasi asil sikinti bence.Birinden cikip oraya daha iyi bir 5 numara alirlarsa bence bir sekilde cozerler uzun rotasyonunu.4 numarada Clyburn’u de sik sik kullanacaklardir cunku.
3 numara da sıkıntı değil mi ? Sadece Clyburn var. Onu da 4 de kullanır diyorsunuz, o zaman 3 ne olacak ? Bryant bence 2 de daha etkili.

3 numara da sıkıntı değil mi ? Sadece Clyburn var. Onu da 4 de kullanır diyorsunuz, o zaman 3 ne olacak ? Bryant bence 2 de daha etkili.
Abi Thomspon ve Larkin maclarin buyuk bolumunde birlikte sahada yer alacaklardir.Yani ayni anda sahada kalacaklari sure daha fazla olacaktir.Bobua’da kaldigi icin Bryant daha cok 3 numaradan sure bulacaktir.Orada cok sikinti yasayacaklarini dusunmuyorum ben acikcasi.

Bir de ben acikcasi bu seviyede olan elit kisalarin pozisyonlarinin cok onemli olmadigini dusunuyorum.Yani Avrupa Basketbolu’ndaki yetenekli kisa havuzu o kadar daraldi ki Euroleague sampiyonu Real Madrid Adam Hanga’ya bircok macta 1 numarada sure verdi bu sezon.Keza sizde Guduric cogu mac kader anlarinda takimin ana 1 numarasiydi.Yani hele ki Bryant icin ha 2 oynamis ha 3 oynamis cok farkli olmaz gibi bence.

FB'nin Papagiannis hamlesi çok doğru,seviyeyi düşürmüyorlar,her sene iddialı takımlar kuruyorlar,ben çocukken de iyi kadrolar kurarlardı ,Zan Tabaklı dönemleri hatırlıyorum mesela.

Bizim ise hala kendimize ait bir salonumuz bile yok,galiba 20 yıl sonrada FB iyi kadrolar kuruyor olacak biz ise hala laf olsun diye kadro kurmaya devam edeceğiz,böyle gelmiş böyle gider.

Sadık Kabaca sonrası Berk Demir'e ne diyorsunuz forum halkı, Sadık'ın yerini doldurmasa da en azından güvenerek sahaya atabileceğimiz bir oyuncu diyebilir miyiz Berk için?

FB'nin Papagiannis hamlesi çok doğru,seviyeyi düşürmüyorlar,her sene iddialı takımlar kuruyorlar,ben çocukken de iyi kadrolar kurarlardı ,Zan Tabaklı dönemleri hatırlıyorum mesela.

Bizim ise hala kendimize ait bir salonumuz bile ayok,galiba 20 yıl sonrada FB iyi kadrolar kuruyor olacak biz ise hala laf olsun diye kadro kurmaya devam edeceğiz,böyle gelmiş böyle gider.
Harcadıkları paraya göre kurdukları kadroları hiç beğenmiyorum.

Harika transfer Daçka da bizden iyi yabancılar aldı G lig avrupanin yükselebilecek oyuncularını, Avustralyadan Todd Whiters vb.

Playoff oldukça zorlaştı herkes için Karşıyaka Daçka Telekom Bahcesehir Tofaş Beşiktaş vb

Memleketim Manisaspor Emmanuel Terry ile anlaşmış. Bir ara biz her pivot krizine girdiğimizde Kasım-Şubat ayları arası yazılırdı Terry bize. Artık yazilmayacak olması biraz garip hissettirdi doğrusu ahahahaha.