2023-2024 Euroleague

Dunston-Jones mevzusu kağıt üzerinde mantıklı ve olması gereken bir kan değişimi gibi duruyordu ama neticenin bu kadar vahim olacağını kimse beklemiyordu. Jones bir an önce flaş şeyler yapmaya başlamazsa -ki yapabileceğini hiç sanmıyorum- bayır aşağı TR ligine geri dönüp orta sıra takımların topçusu olmaya devam eder.

tam Pana nihayet rahat bir galibiyet alacak derken Valencia'yı ortak etti maça. gerek yoktu.

Asvel-Bayern maçı uzadı. epey heyecanlı bir +5 bizi bekliyor. izleme imkanı olanların kaçırmamasını tavsiye ederim.

Laprovittola kendisinden beklenmeyecek bir şey yaptı ve çizgiden 1/3 ile ayrıldı. Maccabi'ye gel maçı uzat yada kazan dedi resmen ama 12.3 saniyede rezalet bir hücum yaptılar. tam bir fail'di. dalga geçilesi cinstendi. 92-90 kazandı Barça.

Edwards ve booker el birliğiyle maçı asvel'e verecekken babb çıktı sahneye, 88-88 2. uzatmaya gidiyoruz.

bu arada asvel'in salonu garip geliyordu bana daha önce görmedim diyordum meğer yeni salon yapmışlar. ne güzel be, biz hariç herkes yolunda. :(

Spikerin de dediği gibi Asvel'e çok yazık oldu. yeni salonunda ilk maçını Lauvergne'nin hatası yüzünden 101-100 kaybetti Asvel. 3. uzatmaya gidiyorduk baya baya. keyifli bir maç oldu. umarım yıkım olmaz asvel için.

PANA J.Grant ile anlaşmak üzere; form tuttular zaten bizim takımların Final-Four ihtimalinin pek mümkün oldmadığı bir sezonda olasılıkları artıyor.

Son düzenleme:
Asvel-Bayern maçı son yılların en güzel maçı oldu.
2 uzatma.
Gidip-gelen maç.
Ve sonunda kazanan Bayern.
Futboldaki Almanlar için söylenen her zaman kazanır sözü yavaş yavaş basketbolda da geçerli oluyor sanki.

Anadolu Efes'te Clyburn yerine Yeboah olsa daha faydalı olurdu. En azından etkili olamaz denilip oyuna alınmazdı. Güvendiğin dağlara kar yağınca maç kazanmak da kolay olmuyor. Clyburn ısrarı, kendisinin Ergin Ataman olmadığını belirten şahsın sonunu hazırlayacak gibi.

Anadolu Efes'te Clyburn yerine Yeboah olsa daha faydalı olurdu. En azından etkili olamaz denilip oyuna alınmazdı. Güvendiğin dağlara kar yağınca maç kazanmak da kolay olmuyor. Clyburn ısrarı, kendisinin Ergin Ataman olmadığını belirten şahsın sonunu hazırlayacak gibi.
Clyburn son çeyrek geri döndü ama performansı hala soru işareti. Anadolu Efes çok fazla Shane Larkin'in eline bakıyor.

Efes 2. ve 4. çeyrekte oynadığı coşkulu oyunu tüm maça yaysa 150 sayı atar her maç. mübalağasız. Larkin 19-20 Larkin'den beri ilk kez bu kadar istekli ve keyif veriyor. Erdem Can'ın Efes'e en büyük faydası Larkin'i kendine getirmesi olabilir.