2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Fenerbahçe 200.000 Forma satılmış 40 milyon tl satılan formalardan kazanmış.

Bizde ortalama 200.000 forma satsak aynı rakamı kazansak vede ürünlerden 20.000tl daha kazansak 60.000 tl eder buda 2m dolara gelir.
Totalde 7 ile 8 milyon dolar arası Pumadan Para kazancaz gibi duruyor.En önemlisi A Elit kategoride olucaz,Nike son 2 3 senedir rezalet formalar üretiyordu.

Fenerle aynı markaya gitmezdim şahsım adıma Adidas yada New Balance yönelirdim

Fenerbahçe 200.000 Forma satılmış 40 milyon tl satılan formalardan kazanmış.

Bizde ortalama 200.000 forma satsak aynı rakamı kazansak vede ürünlerden 20.000tl daha kazansak 60.000 tl eder buda 2m dolara gelir.
Totalde 7 ile 8 milyon dolar arası Pumadan Para kazancaz gibi duruyor.En önemlisi A Elit kategoride olucaz,Nike son 2 3 senedir rezalet formalar üretiyordu.

Fenerle aynı markaya gitmezdim şahsım adıma Adidas yada New Balance yönelirdim
Nike'dan sattığın formadan rakama göre %25-30 arası sana kalıyordu; Puma ile bu rakam %40-50 arasına çıkarıldı. Febe elit takımlar seviyesinde değildi anlaşmada biz Elit A kategorisinde olacağız birde Puma formaları bize daha uyguna ulaşacak Nike kıyasla.
Not: Febe bu sene Puma'dan yıllık 2,5 Milyon Euro garanti + bonus alıyor.

Nike'dan sattığın formadan rakama göre %25-30 arası sana kalıyordu; Puma ile bu rakam %40-50 arasına çıkarıldı. Febe elit takımlar seviyesinde değildi anlaşmada biz Elit A kategorisinde olacağız birde Puma formaları bize daha uyguna ulaşacak Nike kıyasla.
Not: Febe bu sene Puma'dan yıllık 2,5 Milyon Euro garanti + bonus alıyor.
Fener Pumadan çıkıcaz Haberleri salmaya başlamış sağ solda.
Pumanın Elit B kategorisindeymiş Fenerbahçe .

Galatasaray Elit A Fenerbahçe Elit B kategoride aynı fiyat'ta olurmu bizim formalar bilemedim

Galatasaray'ın Puma anlaşmasının detayları!

▪️Galatasaray'a bir formadan kalacak para, yüzde 50'nin üzerinde olacak.

▪️Yeni sezon formaları 'Elit A' kategorisinde yer alacak.

▪️ Elit A kategorisinde hazırlanacak formaların satışı için hedeflenen sayı 1 milyon!

▪️Cumhuriyet'in 100. yılı için üretilen forma şimdiye kadar 85 bin adet satılırken Şubat 2024'te 150 bin forma satışa sunulacak.

▪️ Mauro Icardi'yle ilgili altı parçalık bir set hazırlanırken bu ürünler, bugünden itibaren fiziki olarak satın alınabilecek.

▪️ Sweatshirt'ten atkıya, çantadan bere ve bibloya kadar çok sayıda özelleştirilmiş ürün de üretim sürecinde ve kısa süre içerisinde satışa çıkacak.

Galatasaray'ın Puma anlaşmasının detayları!

▪️Galatasaray'a bir formadan kalacak para, yüzde 50'nin üzerinde olacak.

▪️Yeni sezon formaları 'Elit A' kategorisinde yer alacak.

▪️ Elit A kategorisinde hazırlanacak formaların satışı için hedeflenen sayı 1 milyon!

▪️Cumhuriyet'in 100. yılı için üretilen forma şimdiye kadar 85 bin adet satılırken Şubat 2024'te 150 bin forma satışa sunulacak.

▪️ Mauro Icardi'yle ilgili altı parçalık bir set hazırlanırken bu ürünler, bugünden itibaren fiziki olarak satın alınabilecek.

▪️ Sweatshirt'ten atkıya, çantadan bere ve bibloya kadar çok sayıda özelleştirilmiş ürün de üretim sürecinde ve kısa süre içerisinde satışa çıkacak.
Geçen youtube şöyle söylendi Nike bize 22 euro dan forma yapıyormuş ve satış adeti arttıkça kâr oranı artıyormuş. Puma ise bize 11 euroya forma verecek ve bu formalar sabit kâr oranıyla satılacakmış. Ayrıca Nike dan bu sezon 3 milyon euro almışız. Ayrıca Puma da hem forma tedarik süresi daha kısa olacakmış.

Mertens ne attı be ne attı be.Devreye giderken rahatlayarak gidiyoruz.

Alanya kalecisi Ertuğrul süreye oynamaya devam et kardesim.Dakika 20'de süreye oyna aferin sana aferin teknik direktörüne.