2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Alanya gibi zayıf bir rakip karşısındaki oyun ölçü olmaz ama ;
* Acilen bu takımın sol beke ihtiyacı var. Keşke yerli bir tane bulabilsek. Abdulkerimi burada oynatmak hem ona hem futbola yalan olur
* 37 yaşındaki Mertens 10 numara nasıl oynamalı gösterdi. Kerem A. dan kesinlikle 10 numara olmaz , ya Ziyechi , Mertensle değişmeli burada kullanacağız yada 10 numaraya adam almak lazım.
* Ndombele bizim ihtiyacımız olan 8 numara değil. Keşke Salih Özcanı buraya alabilsek , hem yerli hem de eldeki tüm 8 lerden çok daha iyi.
* Takımın Kerem A. siz oynaması lazım. Son 20 dk oyuna girdi , acayip isteksiz , gene çok basit top kayıpları yaptı.
* Barış Alperdeki hız ve güç şahane , ama ne olur biri bu adama pas vermeyi , top olan ilişkisini düzeltmeyi öğretsin.

Son düzenleme:
Ndombele'yi beğendim aylardır top oynamamasına rağmen 90 dakika ortasahda mücadele etti ,maç eksiği olduğu aşikar ama bizim için ideal 8 değil.

Takıma acilen Solbek lazım.

Kerem Aktürkoğlu,Barış,Kazımcan Galatasaray seviyesi oyuncuları değil malesef.

İcardi yere sağlam basıyor çok net sakatlığı bitmiş 10 numara nasıl oynar Mertens Başkan gösterdi.

Kısa sürede Ziyech 'de çok beğendim.

Zaha hala %80 ile oynuyor bu bile fark yaratıyor.FULL hazır Zaha uçurur

10 GÜN olmayacak maalesef; Pendik maçını da kaçırır; artık Hojlund daha elzem hale geldi bizim için Nelsson maç sonu ekstra sahaya dönüp ısınmıştı tekrardan ilk 11'e dönünce merak ediyorum performansını...

Muslera
Boey Kaan Abdülkerim Angelino
Torreira Ndombele
Ziyech Mertens Zaha
İcardi

İlk 11 i olacağı söyleniyor.
Nelsson'u neden bu kadar çabuk sildik? Adamın bonservisine 25 istiyoruz ama böyle yaparak fiyatını düşürüyoruz.

Malesef bize hep uğursuz gelen kareografi yapacakmışız yine. Bu sefer uğurlu gelir diye dua edeceğiz.

Muslera
Boey Kaan Abdülkerim Angelino
Torreira Ndombele
Ziyech Mertens Zaha
İcardi

İlk 11 i olacağı söyleniyor.
Nelsson'u neden bu kadar çabuk sildik? Adamın bonservisine 25 istiyoruz ama böyle yaparak fiyatını düşürüyoruz.

Malesef bize hep uğursuz gelen kareografi yapacakmışız yine. Bu sefer uğurlu gelir diye dua edeceğiz.
Hangi uğursuz?