2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Kaan Ayhan nereden çıktı?O mu bizi savunacak?Madem öyle bu işin adamı Berkan'i niye yolladın?Olivera ya da K Demirbay ile başla, topa sahip olmaya çalış, ilerideki oyuncuların topla belki daha çok buluşur.Umarim ben yanılırım iyi bir skor alabiliriz.

Yapılan transferlerden bahsediyorum. Ziyech, Ndombele, Zaha, Tete. Hadi Tete biraz ısındı takıma, Zaha da geç de olsa sahaya girip kendini belli etmeye başladı diyelim. Biz diğer adamları alalı 1 ay olacak ve niye hala sahada göremiyoruz ?

Kaan Ayhan nereden çıktı?O mu bizi savunacak?Madem öyle bu işin adamı Berkan'i niye yolladın?Olivera ya da K Demirbay ile başla, topa sahip olmaya çalış, ilerideki oyuncuların topla belki daha çok buluşur.Umarim ben yanılırım iyi bir skor alabiliriz.
Sergio böyle maçlar için çok yumuşak kalıyor. Kaan oyunun iki yönünü de gayet iyi oynuyor ve formda. Doğru seçim.

Hazır olmayabilirler ama geleli 1 ay olacak. 1 çok önemli maçı tamamladın, ikinci çok önemli maçı da bu akşam oynayacaksın. Ve hepi topu oynayacağın 4 maç kalacak. Mantık olarak ve nesnel olarak senin bu adamları sadece Türkiye Ligi için almış olma ihtimalin her geçen maç kuvvetleniyor böyle devam ederse Şampiyonlar Ligi sonuçların.

Hazır olmayabilirler ama geleli 1 ay olacak. 1 çok önemli maçı tamamladın, ikinci çok önemli maçı da bu akşam oynayacaksın. Ve hepi topu oynayacağın 4 maç kalacak. Mantık olarak ve nesnel olarak senin bu adamları sadece Türkiye Ligi için almış olma ihtimalin her geçen maç kuvvetleniyor böyle devam ederse Şampiyonlar Ligi sonuçların.
Bunları nheps ifark yaratacak üst düzey oyuncular. Yavaş yavaş ısınarak hazır hale gelecekler. Azcık sabredin.

Berkan'ı kimse yollamadı Berkan kendisi gitti. Gitme sebebi de bu rezil, iğrenç, tiksinç Galatasaray taraftarının yaptığı ve ailesine varan yorumlar, tüzemen gibi yorumcuların kendisi hakkında dedikleri. ezbere yorum yapmaya gerek yok yani. Ayrıca Kaan 3 maçtır epey süre aldı, sahada güven vermediği yada falsosu olan tek bir an bile yok. Kaan kadar torreira'nın yanına cuk oturan başka bir oyuncu da yok. ne istiyorsunuz anlamadım. ManU deplasmanına tripli Sergio yada her pozisyon uyuyan Demirbay'la mı çıkacaktık?

Berkan'ı kimse yollamadı Berkan kendisi gitti. Gitme sebebi de bu rezil, iğrenç, tiksinç Galatasaray taraftarının yaptığı ve ailesine varan yorumlar, tüzemen gibi yorumcuların kendisi hakkında dedikleri. ezbere yorum yapmaya gerek yok yani. Ayrıca Kaan 3 maçtır epey süre aldı, sahada güven vermediği yada falsosu olan tek bir an bile yok. Kaan kadar torreira'nın yanına cuk oturan başka bir oyuncu da yok. ne istiyorsunuz anlamadım. ManU deplasmanına tripli Sergio yada her pozisyon uyuyan Demirbay'la mı çıkacaktık?
Kaybedersin yada kazanırsın oyun bu. Ama bu kafa işte bizi bitiriyor. Sergio oynasa eminim neden oynuyor diyecekti. Bunu yapan insanlar en ufak hatasında oyuncu ıslıklıyor malesef. Ve bunu bir halt sanıyor daha kötüsü.

Şampiyonlar ligi maçında ne sergio neden kaan ilk 11 de oynamamalı idi. Maalesef doğru 8 numara transferi yapamadık. Mecburiyetten Ndombeleyi aldık o da hazır değil , ne zaman hazır olur yada ne kadar hazır olur buda belli değil.
Birde bu maçta 10 numaramız Kerem Aktürkoğlumu olacaktı , bu ayrı bir eksiklik yada yanlış.

Exxen'e girilmiyor. Acun kaçak yayın izleyenlere laf atıyor ama para verdiğimiz platformu maç saati çöküyor. Mecburen kaçak yayından izliyoruz!

Her atakta savunmanın arkasındaki Konya Ovası şaka mı abi ? 2 stoperle 3-4 United'lı oyuncu nasıl kalıyor abi ? Manyak mısınız siz ? Bu nasıl saha dizilimi ? Bu nasıl savunma anlayışı ?

Takımda Kerem A. , Angelino ( yediğimizde gol de sol bekimiz nerede bir bakın ) ve Tete çok aksıyor. Kaan ilk 25 dk iyi ama oda oyundan düşmeye başlıyor.
Sahada Kerem A. ile Zaha hiç anlaşamıyor , bir Marcoa vakası daha olmaz umarım.
Takıma acil destek lazım , tek endişem Tete çıkıp Barış girse daha kötü olacak.
Kerem A ve Kaan yerine , Mertens ve Ndombele girsinler bi zahmet , artık 45 dk ka oynayacak kadar hazır olsunlar.

Gayet iyi gidiyoruz. Biraz daha dikkatli ve soğukkanlı davranırsak maçı alıp dönebiliriz. Barış girerse Amrabat'ı hayata küstürür.