2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Ve Abdülkerim... Son saniyede golü yedik derken inanılmaz kestin rakibin çalımını ve dahası; rakibin de eline çarptırdın o müdahale ile top bize geçti. Bin kere teşekkür!

Kereme küfür ederler golü atar, Icardiye küfür ederler penaltı kaçırdı diye galibiyet golünü getirir. Barış niye oyuna girdi diye Okan hocaya küfür ederler Barış maçı değiştirir.

ŞIMARIK GALATASARAY TARAFTARINDAN NEFRET EDİYORUM. ARTIK İYİCE SUYU ÇIKTU BU İŞİN.
Aynen öyle çok güzel cevap oldu bu maç, zamanında TT arenada da gördük drogba reira selçuk buraklara küfür eden elinde telefon ile gezen şımarık taraftar bizde bitmez...

Avrupa'nın hiçbir yerinde hiçbir takım ManU'nun bu hızlı oyununa bu kadar iyi tepki veremez, böyle set oyunuyla mağlup edemez. Galatasaray, anamdan babamdan çok seviyorum seni. uğruna ölürüm. her şeyim sensin.

Geçtim oturma odasının bir köşesine, oturdum galibiyeti sindirmeye çalışıyorum. inanılmaz, inanılmaz bir gece. yemin ederim ne yazacağımı bulmaya çalışıyorum ama bulamıyorum. yok tarifi yok. bu gece yaşananların tarifi yok. susuyorum çünkü konuşursam sacmalayacagim. Alem buysa kral Cimbom.

Çok güzel maç oldu. Şu anki ideal kadromuz bu gibi duruyor. Ndombele ve Ziyech form tuttuklarında özellikle Avrupa'da farklı kadrolarla çıkılabilir. Barış Alper'den de ligde faydalanabiliriz, CL'de çok sıcak bakmıyordum ancak bugün işe yaradı. Ekstra bir galibiyet oldu ve Kopenhag maçında kaybettiğimiz puanları fazlasıyla telafi ettik. Takıma ve hocaya tebrikler.

Kereme küfür ederler golü atar, Icardiye küfür ederler penaltı kaçırdı diye galibiyet golünü getirir. Barış niye oyuna girdi diye Okan hocaya küfür ederler Barış maçı değiştirir.

ŞIMARIK GALATASARAY TARAFTARINDAN NEFRET EDİYORUM. ARTIK İYİCE SUYU ÇIKTU BU İŞİN.
Çok haklı bir serzeniş. Gerçekten bıkkınlık verdi artık bu tipte insanlar. Ve malesef burda da var.

İki kez geriye düştüğümüz maçta, İngiltere'den galibiyetle dönmek müthiş bir duygu. Herhangi bir İngiliz takımını deplasmanda yenmek, her zaman başarabileceğimiz bir olay değil. Bu yüzden bu duyguyu yaşamak inanılmaz. Bu mutluluğu bize yaşatan tüm ekibe teşekkürler.

Yeni indik Manchester'dan, maç çıkışı CİTY formalı gençler PUB'ta yanımıza gelip ''Hep anlatırlardı Galatasaray'ı ama canlı izledik gördük iyi ki aynı gruba düşmedik sizinle'' dediler; Galatasarayımızın büyüklüğünü bir kez daha gösteren herkesten Allah razı olsun.
Bu arada rakip takımda artık Nordsyalenehaheysgdn'i ve o seviye takımları ezip geçer destan diye yazdırır boş olan tarih defterlerine.