2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Bi zahmet Kerem A. den 10 numara olmayacağını anlasın , oyuncu değiştirmeyi öğrensin , Tete niye çıktı , Kerem A. niye sahada bu kadar uzun süre kaldı . En çok istediği oyuncu Angelinonun bu haline ne diyor. Takım da sol bek yok mecburen çok iyi 2 li olan Abdulkerim ve sanchezi bozup , Abulkerimi sola kaydırmak mı .
Takım kaçıncı haqfta hala niye bu kadar top kaybı yapıyor.i
Bunlardan kim sorumlu ?
İyi de bir mac kötü oynadık nedir bu yangın?Kerem'in hiç mi kötü oynama hakkı yok?Sanki milyon € bonservis verdin,trilyon maaş ödüyorsun.Kaldi ki bjk kötü takım değil ve akıllar ŞL de olabilir.Bugun de 25 şut atmışız öyle ya da böyle.Ben de istiyorum rahat maç seyredeyim ,bugün son 5 dk evde tur attım,seyredemedim maci.

İyi de bir mac kötü oynadık nedir bu yangın?Kerem'in hiç mi kötü oynama hakkı yok?Sanki milyon € bonservis verdin,trilyon maaş ödüyorsun.Kaldi ki bjk kötü takım değil ve akıllar ŞL de olabilir.Bugun de 25 şut atmışız öyle ya da böyle.Ben de istiyorum rahat maç seyredeyim ,bugün son 5 dk evde tur attım,seyredemedim maci.
Kötüye kötü , yanlışa yanlış , iyiyiye iyi diyoruz.
Sen Kerem A . dan 10 numara olur , Angelino çok iyi sol bek mi diyorsun ?

3'cü vitesde oynadık,30cu dakika itibari ile oyunu saldık anlamsız ciddiyetsizlik vardı.
Gol yedik yine 10dk tempo ile maçı kazandık buraya kadar herşey güzel.

Hakem kötü niyetliydi.

Hocam bu Angelinho'da ne gördün bize anlat bizde bilelim? ADAKUGBE'den fazlası nedir 20cı maçı hala ben bir numarasını göremedim.Kerem ile ikisi malesef sol tarafı koridor yapıyor.

Zaha hala hazır değil,NDombele Hazır değil,Ziyech hazır değil hazırlarken verilen programlada Ziyech ve Zaha'nın dönmesi uzadı.

Ben artık bahane istemiyorum Okan Hocam Kasım ayına giricez bu adamların en yeni gelen 45 gündür seninle.
Bakambu allah affetsin evlerden ırak o nasıl topa vurmalar.

Okan Hocam İcardiyi çıkarıcaksın hem 3 gün sonrasını düşünceksin hem oynadığın maçı.İcardıyı çıkaramıyorsanda ben Galatasarayın Teknik Direktörüyüm demiceksin Topcular oynuyor bende onları idare ediyorum diceksin.

Kerem'den hersey olur,yeter ki kafası rahat olsun.Angelino geldiğinde k8mse kötü transfer demedi adamın referansları sağlam.Ama sonuçta arabaya yedek parça takmıyorsun, sonuç garanti olacak.Lukaku 120 milyon € transfer oldu Chelsa'ya adama bir sene sonra yarı fiyatına geri verdiler, Lukaku kötü topçu mu?Neyse bu mevzu uzar gider,bu arada maç öncesi koreografi çok iyiydi emeği geçenlerin eline sağlık.

Kırmızı kart takımın ritmini düşürdü, bayern maçı var nede olsa kazandık kasmadan rahat rahat oynadık , rakip BJK idi ama istanbul maçından bile daha kolay galibiyet aldık.

Son düzenleme:
2018-2019 Fenerbahçe-Galatasaray maçına, hatta 2022-2023 Fenerbahçe-Beşiktaş maçına ramak kalmıştı. 2004-2005 Fenerbahçe-Beşiktaş maçını dahi zorlasam yazarım. 2007-2008 Galatasaray-Fenerbahçe kupa maçında ise senaryo benzese de yaptıklarımız bugünün fersah fersah önündeydi.

Çivi çiviyi söksün diyerek yarın yetişebilirsem bizim erkek voleybol maçına gideceğim. Yetişemezsem de internetten Göztepe-Karşıyaka kadın voleybol maçını izleyeceğim. Bayern Münih maçına kadar futbol topu yok. Olumlayabileceğim tek taraf Bayern Münih maçlarında ne yaşanırsa yaşansın bu akşam kadar acı çektirmez herhalde. Sıkıntıdan 2017'de spor salonunda başlayan hafif bacak ağrım yıllar sonra nüksetti. Böyleydi bu maç, izahı da mizahı da yok.

15-16 maç oynadık sanırım sezon başından beri.. Bu takım ne zaman tam olarak hazır olacak ve ne zaman rakibini boğan oyun oynayacak? 10 kişi bjk takır takır top oynadı 2. Devre...

Erden Timur ile görüştüm sizi Okan hoca ile buluşturup hangi oyuncu değişikliklerini ne zaman yapması gerektiğiniz öğretmenize karar verdik. Ve ayrıca vaktiniz olması durumunda kimi nerede oynatacağı hakkında da bilgi almak istiyor sizden. Ne zaman müsayit olursunuz? Galatasaray için en kısa zamanda Florya'ya gitmek için vakit yaratacağınıza inanıyorum.

Sezonu namağlup bitirsek beğenmeyecek insan dolu ki bu mümkün değil illa kabedeceğimiz maçlar olacak. O zaman bu arkadaşlar neler diyecek çok merak ediyorum.

Icardisiz önde Barış oynar Bayern maçında;
Bakambu hic beklentiye karsilik veremedi maalesef, dun özelinde Zaha ve Kerem etkisiz olmasa çok daha farklı olurdu hersey ama takım gücüyle yine kazandı...

Robot değil bu adamlar. Torreira ile ikisi her maç 90 dk oynadıkları için başlarına bir iş gelmesi kaçınılmazdı.
Bayern Münih maçı öncesi çok kötü oldu.

Bu yüzden bazen dinlendirmemiz ve Bakambu'yu hazır tutmamızı gerektiğini söyledim hep. Hatta arkadaşlar burada tepki gösterdi. Şimdi hazır olmayan Bakambu ve Barış Alper'e kaldık. Hayırlısı bakalım.

Tek santrforla 60 maç gitmeyeceği belliydi Bakambu 'yu tercih edenler katlanacak.

Toreira 'yı da çok hor kullanıyoruz. Kesin kazandığımız bazı maçlarda İcardi ve Toreira 'yı 90 dk saha tuttuk gereksiz yere.

Son düzenleme: