2023-2024 Sezon Öncesi Hazırlık Dönemi

Biz burada Yeboah yerine bir yaratici lazim derken ustune takimin en yaratici kisasi Walden da olmayinca,bir de Bugrahan en ufak bir kipirti bile gosteremeyince sahada goz kanatan bir takima donusuyoruz.Top kayiplarinin basitligi falan inanilir gibi degil.

Ezbere savunma yapılıyor yardıma gitmese daha iyi içeriyi bosaltiyoruz gecikmiş ezbere show up uzunu tepe çıkarıp kolay sayı yiyoruz. Maç başında bomboş pozisyonları rakip atamadı atınca farkı kapattılar. Kötü yabancı yok fark yaratan yabancı da yok.
Bu ligde yabancının olayı fark yaratmak zaten. Yapman gereken şey fark yaratacak yabancı seçmek. Gidip o kadar parayı sıradan yabancılara yatırırsan sıradan bir takım olursun.

2-3 rotasyonunda bize şutuna güvenebileceğin kimse yokken Bjk da Mitchell, Mahthwes, Egehan ve Yiğit gibi bilekleri çok iyi şutörler var.

Net oyun kurucu yok,oyun kuramıyoruz.
Uzunlar tepede olduğu her pozisyonda deliniyoruz. Potaya yaklaşamıyoruz bile büyük sorunlar var hoca özelinde. İsmet'e şut atırmak yerine oyun kurduryoruz sadece .

beklentim o kadar düşüktü ki maçın başından sonuna kadar geride oluruz saniyordum. şimdilik olumsuz bir yorum yapasım gelmedi.

Buğrahan'ın verdiği kararlar öldürüyor beni bomboşsun kullansana şutunu hala halilovic'e oynuyorsun. at şutunu kacarsa kaçsın. havada karar değişiyor ya adam.

Biz genelde harcadığımız bütçeye göre çok verimli takımlar kuramıyoruz Galatasaray olarak fakat bu kadro son yıllarda Erman Kunter dönemi haricinde gördüğüm en saçma sapan kadrolardan birisi olabilir.

Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. İyi yerliler almışken yabancıları bu kadar sıradan seçmek çok tuhaf olmuş. Bunun bütçeyle filan alakası da yok bütçe vs diye gelmeyin lütfen. Fener Efes dışındaki ilk 8'deki birçok takım yabancılarına benzer ücretler veriyor.

İlk yarıyı 2. periyotta bulduğumuz hızlı hücum ve dış atışlarla birlikte 39-35 önde tamamladık. Beşiktaş bulduğu boş atışları kaçırmasa gene onlar önde olurdu onu da belirtmek gerek. Bu arada Beşiktaş'ın zaman zaman Samet Yiğitoğlu ve Kerem Konan gibi 2 tane 2004'lü oyuncuyla oynadığını da belirteyim.

Takımların transfer yapma amacı gelişmek. Biz bu sene 5 yabancı 3 Türk olmak üzere toplam 8 transfer yaptık. Bu 8 transfere rağmen geliştik mi diye bakınca içim rahat bir şekilde "geliştik" diyemiyorum. Mahir yerine Samet, Caloiaro yerine Martin ve olmayan yerli kısa rotasyonumuza da İsmet hamlesi dışında bizi ileriye taşıyan bir transfer yok. Radebaugh sistem oyuncusu diyoruz ama sorun şu ki bizde bir sistem yok, sistem dışı skor bulma yönü de çok zayıf.

Sezona girmeden yeboah yerine geçen yıl Bursaspor'un yaptığı dawkins ayarında faydasız bir transfer yaparız. Kasım başı gibi pivot aramaya başlarız fellik fellik. Bide yeni yıla girmeden set oynayamadigimiz için yüzümüze yüzümüze vuran guard eksikliğini gider dee bost ile doldururuz. 8 tane yabancı transferi ve kaliteli yerlilerle güç bela play off yapar ilk turdan Fener yada Efes'e süpürülürüz. emeği geçen herkesin Allah belasını.

Sezona girmeden yeboah yerine geçen yıl Bursaspor'un yaptığı dawkins ayarında faydasız bir transfer yaparız. Kasım başı gibi pivot aramaya başlarız fellik fellik. Bide yeni yıla girmeden set oynayamadigimiz için yüzümüze yüzümüze vuran guard eksikliğini gider dee bost ile doldururuz. 8 tane yabancı transferi ve kaliteli yerlilerle güç bela play off yapar ilk turdan Fener yada Efes'e süpürülürüz. emeği geçen herkesin Allah belasını.

Genel menajer olacak adam bu yaz verdiği röportajda "sezon ortası iyi uzun bulmak zor" diyordu. Geçen sene Ian Hummer ve Dusan Ristic olmak üzere 2 tane fiyasko uzun transferi yapmıştı sezon ortasında. Bakalım bu sene daha başka hangi rezilliklere imza atacak.