2023-2024 Sezon Öncesi Hazırlık Dönemi

İlk çeyreği 26-17 önde tamamladık.

3'lüğün gerisinden yüzdeli başladık ve ilk periyottan farkı çift hanelere çıkardık. Daha sonra periyodun bitimine 1 dakika kala 2'sini Ömer Oralkan olmak üzere saçma sapan 3 tane hata yaptık ve fark tek hanelere indi. Buğrahan Tuncer'in yanlış saymadıysam ilk çeyrekten 4-5 tane asisti var, bugün oyun kurulumunda iyi.

Ben bu takımı çözdüysem maçın başında 11-0 yakaladığı serinin benzerini Daçka'ya verir ve onları skora ortak ederler.

Daçka ne zaman ön alan baskısı yapmaya başladı maça oyun anlamında denge geldi.
Mitrovic de Pistiolis gibi çok iyi bir A planı ile maça başlıyor ama rakip koçtan bu planı sekteye uğratacak hamleler geldiğinde ne yapacak merak ediyorum açıkçası.

Bu genç oyuncuyu çok aramışlar mı acaba!!
Daha top süremiyor ,yeteneksiz biri ,illa genç oynatmaya gerek yok. Diğer gençler vardı uzun pozisyonunda onlar oynasın en azından.

Flu bir takım iyi mi kötü mü, roller net anlaşılmıyor. 6.yabancı nereye alınmalı muamma net tek bir cevabı yok. En azından toparlamisiz biraz.

Yıllardan beri kronikleşmiş bir sorun var; farkla öndeyken seri yiyip bir anda o fark kayboluyor. Ve o anlarda koç/takım hiçbir reaksiyon gösteremiyor.

Flu bir takım iyi mi kötü mü, roller net anlaşılmıyor. 6.yabancı nereye alınmalı muamma net tek bir cevabı yok. En azından toparlamisiz biraz.
Abi net olarak guard almalıyız ya çok belli buğrahan dışında net adam yok. Sıkıntı yaşıyoruz maç içinde.Oyun kurma dışında,skor kısmını'da yapabilecek iyi birini almalıyız. 3'e adam almaya gerek yok şuan bence.

Ben bu takımı çözdüysem maçın başında 11-0 yakaladığı serinin benzerini Daçka'ya verir ve onları skora ortak ederler.

11-0'lık seri vermedik ama 9-0'lık seri verdik. Bunu uzandığı koltuktan ben görüyorum, önlem alması gerekenler görmüyor. Rezil bir kadro planlamasının sonuçları bunlar.

11-0'lık seri vermedik ama 9-0'lık seri verdik. Bunu uzandığı koltuktan ben görüyorum, önlem alması gerekenler görmüyor. Rezil bir kadro planlamasının sonuçları bunlar.
Abi onlara sorunca içimize çok sindi flaan diyorlar yada hoca istiyor diyorlar. Giden hep hocalar oluyor durmadan. O kadar bütçeyle nasıl hem kötü hemde eksik kadro kurabiliyorlar aklım almıyor.

bakalım burdan çevirebilecek miyiz maçı, son 8:41 63-56 gerideyiz. bize de sınav olur şu maçın kalan kısmı. olabilecek en optimist şekilde düşünmeye devam. :(

Maçın sonunu 4 kazmayla oynadık ve yenildik. Maç sonunu Halilovic-Göksenin-Yeboah-Radebaugh gibi 4 kazmayla oynayan koçun bir beynine baktırırım. Eğer sıkıntısı yoksa direkt sözleşmesini feshederim.

kamp sonrası yapılacak olan transfer direkt 3 numaraya yapılmalı. şutuyla güven verecek, kritik anlarda çember dövmeyecek biri lazım bu takıma. ayrıca kritik anlarda neden yeboah goksenin ve halilovic aynı anda sahadaydı bilemedim.

İlk yarı bir ara 15 sayıyla öndeydik. İlk yarı sonunda 47-41 öndeydik. Maçı kaybettik. Her maç aynı hikaye. Bölüm bölüm farkı açıyoruz sonra seri yiyip geriye düşüyoruz. Radebaugh kendi şutunu yaratamıyor, Yeboah boş şutları kaçırıyor. Halilovic yakın mesafeden boş şut kaçırıyor. Kritik anlarda kaçan çok şut var. Oyunu tutamıyoruz maalesef. Kalite eksikliği var oyunumuzda.