2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Yönetim değişsin diyince alternatif olarak aklına Burak Elmas gelmesi vahim bir durum. Basketbolun ve amatör branşların yerlerde sürünmesi hoşunuza gidiyor sanırım.
Basketbola kimse önem vermez elindeki Futboldanda olursun demedi deme ...

Erden Bey Futboldan çıkarsa Basketbola belki döner.

Eşref Bey zaten küçülmeye gidicem demişti başkada şuan başkan adayı yok.

Bu konuyu uzatmaya gerekte yok

Basketbola kimse önem vermez elindeki Futboldanda olursun demedi deme ...

Erden Bey Futboldan çıkarsa Basketbola belki döner.

Eşref Bey zaten küçülmeye gidicem demişti başkada şuan başkan adayı yok.

Bu konuyu uzatmaya gerekte yok
Ben memnun olmadığım, itirazım olan konuları uzatırım. Futbolda şampiyon olduk diye diğer branşları görmezden gelip sessiz kalamam. Koca GS camiası Dursun Özbek, Burak Elmas ve Eşref Hamamcıoğlu’ndan ibaret değil.

Ben memnun olmadığım, itirazım olan konuları uzatırım. Futbolda şampiyon olduk diye diğer branşları görmezden gelip sessiz kalamam. Koca GS camiası Dursun Özbek, Burak Elmas ve Eşref Hamamcıoğlu’ndan ibaret değil.
Yaman Kimse amatör branşlardan memnun değil.
Kim memnunuz yazdı.Burak Elmas zaten Ali Koçun Maşası idi

Eşref Bey amatörlerde küçülcez diyor.

Başka başkan adayı yok.Başkan Adayı varda bizmi gelmesin diyoruz olmayan hayali başkan adayına mevzu uzatıyorsun kral.

Fenerbahçe dışında akilalmaz, kaynağı olmayan parayı voleybola basketbola atletizme vs aktarabilen kulüp var mı, yok!
Şirket takımlarının durumu farklı.
Galatasaray'ın sorunu kaynağı kötü kullanmak istikrarsızlık orta vadeli planın olmaması. Borç ve gelirler düzene girerse bir seviye daha bütçeler artar ve bu bütçeler bence yeterli. Kötü yönetme yeter.
Asıl Fenerbahçe 'nin yaptığının izahı rasyonelitesi yok. Sponsorluk adı altında iş adamları bağış yapıyorlar. Bizde bu tip yönetici taraftar yok, Beşiktaş 'ta da yok.
Beşiktaş şu an Cekmece'yi rahat yeniyor biz yapamayız herhalde.

Son düzenleme:
Yönetim değişsin diyince alternatif olarak aklına Burak Elmas gelmesi vahim bir durum. Basketbolun ve amatör branşların yerlerde sürünmesi hoşunuza gidiyor sanırım.
aynen yönetim degissin. ya her sene Basketbolda Sampiyon olan Galatasarayimizi bu yönetim alip da nasil kücülmeye götürür dimi ya el insaf.

Bu yönetim degissinde yapilan Kemerburgaz Tesisi, yapilicak Salon Projesi hepsi yalan olsun dimi

Bost'un bu takıma geri gelmesi demek, futbolda Emre Belözoğlu'nun Galatasaray'a dönmesi ve hocalık yapması ile eş değerdir. emeği geçen herkese yazıklar olsun.

Daha önce de bayan basket, erkek basket, futbol vs. gibi branşlarda neler neler gördük. Ben buna çok bu açıdan bakmıyorum artık alıştım. Ancak iş yine ''yap-boz'' aşamasına geldiyse, hele hele bu durum henüz ekim ayında başladıysa, eyvah ki ne eyvah... Bunun önünü alamayız. Birçok oyuncu gelir gider ve paralar çarçur olur yine. İpin ucu kaçacak gibi maalesef.
Madem bu transfer resmîleşti; artık dua etmekten başka çaremiz yok. Eğer Bost da bu takımı toparlayamazsa herkese geçmiş olsun. Galatasaray taraftarı yine aynı hayalkırıklıklarına nail olacak.

yazık o zaman bunu yapacak insanlara ne diyim hocam? sahada aleni maç satan adamı omuzlara alan insanlara bir sey denir de ne dendigini demeyeceğim ben.
ben senin kadar keskin düsünmüyorum hatasiz insan olmaz. Bence bukadar asiri keskin düsüncelerin kulübe faydasi olmuyor.

Okan Buruk icinde gelmesin zamaninda Galatasarayi birakip gitti deniliyordu.
Okan Burukun yardimcisi Irfan Saraloglu Fenerli gelmesin baska yardimcimi yok deniliyordu.

Riera-Melo Kavga etti ozaman ikisi kovulsa ne olcakti kaybeden Galatasaray.

Böyle cok cok örnek var.

Daha önce de bayan basket, erkek basket, futbol vs. gibi branşlarda neler neler gördük. Ben buna çok bu açıdan bakmıyorum artık alıştım. Ancak iş yine ''yap-boz'' aşamasına geldiyse, hele hele bu durum henüz ekim ayında başladıysa, eyvah ki ne eyvah... Bunun önünü alamayız. Birçok oyuncu gelir gider ve paralar çarçur olur yine. İpin ucu kaçacak gibi maalesef.
Madem bu transfer resmîleşti; artık dua etmekten başka çaremiz yok. Eğer Bost da bu takımı toparlayamazsa herkese geçmiş olsun. Galatasaray taraftarı yine aynı hayalkırıklıklarına nail olacak.
Abi taraftar aldirmayacakti. erkek futbolda nasıl ki fatih akyeli aldirmadiysa zamanında, Özhan canaydin ile kafa kafaya geldiyse şimdi de aynısını yapacaktı. gerekirse mevcut yönetimle kafa kafaya gelinecekti. eski taraftar kültürü olsa şu bost'u alan adamı bildiri yağmuruna tutar madara ederdi. yazık değil mi yani bu bost bizim 1 senemizin içine etti. sattığı maçlar aklıma gelince pistiolis feci aklaniyor gozumde, iyi koçtu demeye başlıyorum. belki de cidden öyleydi, Konya maçına kadar 4/4 ile gitmiştik. beyimiz konya ve denizli maçında sahanın içine etmişti, Denizli maçında ennis kriz geçirirken bu laylaylom takiliyordu. Manisa maçına zaten çıkmadı 3 yabancı sahada kurtuluş savaşı verdik resmen. surayi da 3/3 ile geçsek belki de geçen sezon 21/22'nin aynısı olacaktı. Ama Bost yüzünden olmadı. şimdi bu işin saha içi kismi değil sonuç kısmı. saha içine inip maçları sattı dersek küfür kıyamete gireriz. ben şimdi bu adamı ağzıyla kuş bile tutsa nasıl omuzlara alayım destekleyeyim, benim oyuncum diyeyim. dünyada bost'tan başka guard mı yok yine gittik bost'a. valla yazık günah, ayıp.

ben senin kadar keskin düsünmüyorum hatasiz insan olmaz. Bence bukadar asiri keskin düsüncelerin kulübe faydasi olmuyor.

Okan Buruk icinde gelmesin zamaninda Galatasarayi birakip gitti deniliyordu.
Okan Burukun yardimcisi Irfan Saraloglu Fenerli gelmesin baska yardimcimi yok deniliyordu.

Riera-Melo Kavga etti ozaman ikisi kovulsa ne olcakti kaybeden Galatasaray.

Böyle cok cok örnek var.

Hatasız insan olmaz söyleminize katılıyorum. Ama;

Riera-Melo kavga etti ama 2'si de çıkıp sahada mücadelesini verdi.

Okan Buruk zamanında beşiktaş'a gitti ama daha sonra tekrar bizde oynadı ve 2007/2008'de şampiyonluk da kazandı.

İrfan Saraloğlu fenerbahçeli ama adamın bize karşı bir yamuğu yoktu. Aynı şekilde bildiğim kadarıyla birisi kadın basketbol diğeri de erkek basketbol takımımızda yardımcılık yapan Alyüz Kardeşler de fenerbahçeli, onlara da ses eden yok. Çünkü onların da yamuğu olmadı. (Bu arada Can Alyüz kadın basketboldan ayrılmış)

Dee Bost ise çıktı sahada takımı sabote etti. Teklif alması, gitmek istemesi gayet normal şeyler. Ama sen istediğin olmadı diye mızıtırsan bu taraftar da seni istemez.

Mantıklı şekilde bir şeyi savunmaya eyvallah fakat diyelim ki Bost'un attığı sayıyla herhangi bir maçı kazandık,insanlar Galatasaray kazandı diye üzülsün mü yani ?

Bost'u istemeyen herkesin ortak nedenden ötürü istememesine bakılmalı asıl.Oyuncu profilini değerlendirmeden direkt gidiş şeklinden ötürü istemiyor istemeyenler.

Bu şubenin bu kadar başıboş şekilde yönetilmesine kızıyor insanlar.

Hatasız insan olmaz söyleminize katılıyorum. Ama;

Riera-Melo kavga etti ama 2'si de çıkıp sahada mücadelesini verdi.

Okan Buruk zamanında beşiktaş'a gitti ama daha sonra tekrar bizde oynadı ve 2007/2008'de şampiyonluk da kazandı.

İrfan Saraloğlu fenerbahçeli ama adamın bize karşı bir yamuğu yoktu. Aynı şekilde bildiğim kadarıyla birisi kadın basketbol diğeri de erkek basketbol takımımızda yardımcılık yapan Alyüz Kardeşler de fenerbahçeli, onlara da ses eden yok. Çünkü onların da yamuğu olmadı. (Bu arada Can Alyüz kadın basketboldan ayrılmış)

Dee Bost ise çıktı sahada takımı sabote etti. Teklif alması, gitmek istemesi gayet normal şeyler. Ama sen istediğin olmadı diye mızıtırsan bu taraftar da seni istemez.
Su an ses eden yok cünkü cok basarili oldular;

mac satmak cok büyük bir itham. mac satmak dedigimiz sey para karsiligi olur.

ama gelmeden önce cok cok tepki vardi sosyal medyada gerek Okan Buruk icn olsun gerekse Irfan Saraloglu icin olsun.

Gomis külübü birakip gitmedimi?
Gomis döndükten sonra gecen sene benim yerime Baris Alper giriyor diye trip atip ben oyuna girmem demedimi?

Belhandada zemin kötü dedi diye Yönetim sözlesmesini fesih etmisti sonrasinda nasil yanlis karar verdiklerini gördük

Mantıklı şekilde bir şeyi savunmaya eyvallah fakat diyelim ki Bost'un attığı sayıyla herhangi bir maçı kazandık,insanlar Galatasaray kazandı diye üzülsün mü yani ?

Bost'u istemeyen herkesin ortak nedenden ötürü istememesine bakılmalı asıl.Oyuncu profilini değerlendirmeden direkt gidiş şeklinden ötürü istemiyor istemeyenler.

Bu şubenin bu kadar başıboş şekilde yönetilmesine kızıyor insanlar.
buna katiliyorum o yüzden zaten Dee Bosta tepki vermek yanlis olur. Dee Bostun sucu yokki.

Degimsesi gereken Turgay Zeytingöz ve ekibidir.

Basketbola neden yatırım yapılsın?
Sürekli zarar eden bir şirketiniz olsa ve şampiyon bile olsanız kar edemeyeceğinizi bile bile yatırım yapar mısınız?

O nedenle başarının yeterince ödüllendirildiği bir sistem kurulmadığı sürece ne basketbola ne de voleybola yatırım beklemeyelim.

Bunu da sağlayacak olanlar hem Avrupa da hem de Türkiye de ilgili federasyonlar.

Dee Bost hususunda benim tepkim Asvel'e gitmesi değil, 32 yaşında Euroleague oynamak istemiş olabilir. Ama sezon başı yaptıkları ve akabinde kulüp bulamayınca geri dönmek için sosyal medyadaki GS hesaplarını kullanmaya çalışması hoş hareketler değil. Ama sorun bu da değil 2 maç iyi oynasın unutulur.

Sorun, Galatasaray alenen soyulurken sessiz kalan yönetimdir. Sorun, o kadar haklı tepki almasına rağmen canlı yayından bile kaçacak kadar gurursuzlaşmış profesyonellirdir. Bu sorunlar çözülmeden Bost da gelse önemi yok, başka biri de gelse önemi yok. En üzüldüğüm, taraftarın bunu idrak edemeyip hala oyun kurucu alın, guard alın, pivot alın diye diretmesi.

Alın size örnek, bu adam kim ki Galatasaray'ın transferine karışabiliyor? Bilen var mı? https://twitter.com/EmirAysu