2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Turgay Zeytingoz geldiğinde elbette sevindik. Bir önceki GM'miz takımı küme düşürmek için yoğun mesai harcayan Oytun Özer'di çünkü. Ondan önceki GM ise Ömer Topsakal'dı. GM koltuguna dümdüz ceket koysan, yeni GM'miz bu ceket'tir desen biz yine havalara uçacaktık. Turgay'ın geldiği zamanlar yaşadığımız sevincin mevcut ortamla ilgisi yok. Bu adamın gitmesi lazım. GM'mizin değişmesi lazım.

Keşke Derya Yannier'i Fenerbahçe'ye gitmeden bi yoklasaydık.
Derya Yannier'de iyi Galatasaraylıdır bu arada.

Ya Erdal bile isteye farklı şeyler söylüyor, farklı olmaya çalışıyor. yeni bir yüz temalı söylemi bundan. ama yan branşlar konusunda yaptığı eleştirilerden hangisi haksız? biz sorgusuz sualsiz guvendigimiz insanlarin bile yan branşları kendi haline biraktigina şahit oluyoruz. ben bunu konduramıyorum, ne gerekiyorsa yapılsın şu subelere o branşların uzmanları gelsin istiyoruz. misal erkek basketbola hakan ustunberk veya naci cansun, gidip bu adamları ikna edip bir yapı kurmak istiyoruz bu yapının başında da iş bilenler olarak siz olun demek ne kadar zor olabilir? sürekli yapı kuracağız istikrar zart zurt bir şeyler anlatıp ondan sonra şubenin maçlarına bile gelmeyen adamları yönetici olarak atayıp Turgay'ı şubenin beyni yapıyorlar. şimdi yönetimi eleştirmeyelim de ne yapalım siz söyleyin.

Ya Erdal bile isteye farklı şeyler söylüyor, farklı olmaya çalışıyor. yeni bir yüz temalı söylemi bundan. ama yan branşlar konusunda yaptığı eleştirilerden hangisi haksız? biz sorgusuz sualsiz guvendigimiz insanlarin bile yan branşları kendi haline biraktigina şahit oluyoruz. ben bunu konduramıyorum, ne gerekiyorsa yapılsın şu subelere o branşların uzmanları gelsin istiyoruz. misal erkek basketbola hakan ustunberk veya naci cansun, gidip bu adamları ikna edip bir yapı kurmak istiyoruz bu yapının başında da iş bilenler olarak siz olun demek ne kadar zor olabilir? sürekli yapı kuracağız istikrar zart zurt bir şeyler anlatıp ondan sonra şubenin maçlarına bile gelmeyen adamları yönetici olarak atayıp Turgay'ı şubenin beyni yapıyorlar. şimdi yönetimi eleştirmeyelim de ne yapalım siz söyleyin.
Ki halihazırda Fehmi Naci Cansun şu anki yönetimde Sportif İş Ortakları Direktörü pozisyonunda görev alıyor. Sanırım amatör branşlar için oluşturulmuş bir nevi fon ya da sponsor bulma görevi Fethi Bey'de sanırım.

Beyler Kendinize gelin bu işler para ile yeni yüzlerle olmuyor.
Seni Romada darp ettiklerinde Albayrak olmasa Otelden Oyuncularını Polisler almaya gelmişti.
Albayrak olmasa Devletten talimat gelmese kadıköyde kupa alamazdın

Mustafa Cengiz olmasa Devlet ile arasıda iyi olmasa rivayı geri alamazdın.

Dursun Başkan Olmasa ne adayı geri alırdın ne Floryayı alabilirdin nede Yeni Tesislerin yapılamazdı.

Yeni yüzler gelsinmiş allah aşkına biraz izan ,adap daha Burak Elmas belasını yaralarını zor temizliyoruz.

Amatör şubelere Basketbola anlayan insanlar görevlendirilsin deseniz eyvallahta.

Neşeli günler Filmindeki gibi Ziya gibi atmayın be kardeşim

Yönetimi futbol da ne kadar övüp yere göğe koyamıyorsak
Amatör branşları bu kadar yok saymasıda çok büyük rezillik.
Tamam şampiyon olacak kadar kurmak çok zor ama
Bu kadar kepazelik de zoruma gidiyor.
Erkek basketbol takımı yine yenildi
Kadınları zaten saymıyoruz artık. Olmuyorsa kapatım şubeyi. Amatör olarak yolumuza devam ediyoruz diyin. Helal olsun diyip alkışlarım.

Galatasaray basketbol forumunda sırf futbolda başarılı diye hiçbir yönetim övülemez. bu yönetim alenen başarısız. bir tane adama sırtını dayamış ve her şeyi ona emanet etmiş. sanki yönetimde 500 tane adam yok da bir tane adam varmış gibi davranıyor yönetim. iğrendim. nefret ettim senden dursun özbek. ilk doneminde ne isen şimdi de aynisin. kadın basket takımı 50 sayı fark yedi bjk'den adım atılmadı, erkek basket takımı bcl'den elendi 7. haftada 3g4m gibi bir skor yaptı adım atılmadı. geçen yıl şube küme düşüyordu sorumlularına kadro dizdirildi. yazık. nefret ediyorum sizden.