2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Buradan bir dostumuz mu yazmıştı yoksa sosyal medyadan mı gördüm özellikle yerli oyunculardan bazılarının Yalçınkaya'nın gelmesiyle beraber ayrılmak istediklerini söylemişler.
Delireceğim yemin ediyorum şu düşen haberlere bak. emeği geçenlerin Allah belasını versin başka bir şey demiyorum. eleman Galatasaraylı desen değil, başarılı desen değil, liyakat sahibi desen değil, hakkıyla gelmiş desen değil. torpilli, başarısız, vasıfsız bir insan. Turgay'ı bile arattılar 3 günde yazıklar olsun yemin ediyorum.

Ömer Yalçınkaya'yla devam haberinden sonra ayaklar yere basmış neyse ki burada. Bundan önce Radonjic filan yazılıyor yani gerçekten. Geçen sene Mitrovic geldiğinde yazılanlar geliyor filan aklıma biz taraftarda da ayakların bir yere basması gerekiyor kesinlikle. Biz hali hazırda EL için aday değiliz, Eurocup bile oynamıyoruz, CL'de vasat durumda bir takımız ne Radonjic'i arkadaşlar Allah aşkına? Gelecek vaad eden bir koçla anlaşmak yapabileceğimiz en vizyoner iş olur. Bir nevi kendi Alimpijevic'imizi bulmamız lazım yani. Radonjic EL koçu geçelim öyle isimleri

Ömer Yalçınkaya'yla devam haberinden sonra ayaklar yere basmış neyse ki burada. Bundan önce Radonjic filan yazılıyor yani gerçekten. Geçen sene Mitrovic geldiğinde yazılanlar geliyor filan aklıma biz taraftarda da ayakların bir yere basması gerekiyor kesinlikle. Biz hali hazırda EL için aday değiliz, Eurocup bile oynamıyoruz, CL'de vasat durumda bir takımız ne Radonjic'i arkadaşlar Allah aşkına? Gelecek vaad eden bir koçla anlaşmak yapabileceğimiz en vizyoner iş olur. Bir nevi kendi Alimpijevic'imizi bulmamız lazım yani. Radonjic EL koçu geçelim öyle isimleri
O kadar abartılacak bir şey yok.Basketbolda doğru işleri yaptığında meyvelerini çok daha hızlı toplarsın ve sen Galatasaray markasısın. İyi bir planlamayla Radonjic'i getirmen o kadar da zor değil. Neticede Messina'dan bahsetmiyoruz:) Güya bizim de bir EL hedefimiz vardı ve ileriye dönük de bir yerlerde birileri EL masalları anlatmaya devam ediyordur neticede. Alimpijevic de hali hazırda EL koçu klasmanına girebilir, en azından oralara oynadığı kesin. keza Mitrovic de girebilir. Dusko Ivanovic de EL koçu ve geldi beşiktaşı çalıştırdı. Şimdilerde basketbola uzak olsa da Mahmuti de EL koçu.. hem de 100 galibiyete en genç yaşta ulaşanlardan..

Yani Galatasaray bu bütçesiyle beobasket ile iyi bir ilişki kurarsa Radonjic'i getirebilir. Radonjic Messina ya da Obradovic değil neticede.. ama taraftarın ve yönetenlerin bu kafa yapısıyla bence de olmayacaktır ve büyük ihtimalle biz Beşiktaş'ın EL takımı olma hikayesini izleriz bir iki yıl içinde..

Dursun Özbek: "Basketbol şubesinde genel menajerlik görevine Ömer Yalçınkaya'yı getirdik. Bu kararı uzun bir süre iştişare ettik. Tümüyle performansa bağlı idari bir karardır. Ömer Yalçınkaya, tecrübesi ve Galatasaray kültürünü tanımasıyla, şu anda ihtiyacımız bir kişidir."

hepimize geçmiş olsun

Prepelic topcu oglu topcudur.Zaten burada anlatmaya gerek yok.Ama Mitrovic takimin basinda oldugu surece Doncic’te gelse bireysel olarak geri gider.Su an takimdaki yerlisi yabancisi hangi oyuncuya bakarsaniz hepsinin geriye gittigini hatta bazilarinin dibi gordugunu fark ediyorsunuzdur.O yuzden Mitrovic oldugu surece ben bu transfere bile sevinemiyorum maalasef.Muhtemelen Mccormack’i da alacagiz.Sezonu kurtarmaya yeterli olurlar mi gorecegiz.Ama bence Mitrovic oldugu surece bu sezonu kurtarma sansimiz yok.

Prepelic topcu oglu topcudur.Zaten burada anlatmaya gerek yok.Ama Mitrovic takimin basinda oldugu surece Doncic’te gelse bireysel olarak geri gider.Su an takimdaki yerlisi yabancisi hangi oyuncuya bakarsaniz hepsinin geriye gittigini hatta bazilarinin dibi gordugunu fark ediyorsunuzdur.O yuzden Mitrovic oldugu surece ben bu transfere bile sevinemiyorum maalasef.Muhtemelen Mccormack’i da alacagiz.Sezonu kurtarmaya yeterli olurlar mi gorecegiz.Ama bence Mitrovic oldugu surece bu sezonu kurtarma sansimiz yok.
kesinlikle çok acil hoca ile yollar ayrılmalı. yoksa kim gelse faydası yok

Para gitmesin diye tutmayan koçu göndermeyip üstüne koç için transfer yapan tek kulübüzdür heralde. Şu şubeye 2 transfer bizi şampiyon yapmaz heralde, yok şu ligde küme düşmemek için yapılıyorsa zaten vay halimize.