2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

GM meselesi çözülmeden koç da gelmez bence. yönetim özellikle ilgilenirse koç meselesiyle bilemem ama zannetmiyorum. Ömer Yalçınkaya'nın görevden alınacağı haberleri de düştü. bu konuda da bir belirsizlik var. umarım en kısa sürede çözülür bu sorunlar, kaybedecek 5 dakikası kalmadı şubenin.

Yerli olacaksa Ufuk Sarıca ve Mahmuti'den başkasını düşünmem. Ufuk Sarıca karşıyaka'da olduğu için öyle bir ihtimal olmayacaktır. illa yerli olacaksa Mahmuti öncelik olmalı bence. Yakup Sekizkök için bence erken. Yabancı olarak da Dejan Radonjic boşta ve çok iyi bir antrenör olduğunu söylemeye gerek yok. Ayrıca Martin Schiler de boşta sanırım.
Yazmayayım, yazmayayım diyorum ama bir yerde duramıyorum. Şu forumda Galatasaray’a yaşattığı son rezaletten sonra bile hala mahmuti diyenler var ya. Gerçekten gülmekten öleceğim

Yazmayayım, yazmayayım diyorum ama bir yerde duramıyorum. Şu forumda Galatasaray’a yaşattığı son rezaletten sonra bile hala mahmuti diyenler var ya. Gerçekten gülmekten öleceğim
ne rezaleti yaşatmış Mahmuti Galatasaray'a? rezaletten neyi kastettiğini bilmiyorum ama orada sıkıntı MC yönetimindeydi gibi kalmış benim aklımda

Yerli olacaksa Ufuk Sarıca ve Mahmuti'den başkasını düşünmem. Ufuk Sarıca karşıyaka'da olduğu için öyle bir ihtimal olmayacaktır. illa yerli olacaksa Mahmuti öncelik olmalı bence. Yakup Sekizkök için bence erken. Yabancı olarak da Dejan Radonjic boşta ve çok iyi bir antrenör olduğunu söylemeye gerek yok. Ayrıca Martin Schiler de boşta sanırım.
Mahmuti basketbolla alakasını kesmiş.
Aktif yerli Hocalardan Ertuğurul Hoca yada Yakup Hoca kalıyor.

Vizyonumuz olsa Šarūnas Jasikevičius boşta ona giderim

GM meselesi çözülmeden koç da gelmez bence. yönetim özellikle ilgilenirse koç meselesiyle bilemem ama zannetmiyorum. Ömer Yalçınkaya'nın görevden alınacağı haberleri de düştü. bu konuda da bir belirsizlik var. umarım en kısa sürede çözülür bu sorunlar, kaybedecek 5 dakikası kalmadı şubenin.
Can Natanı Kovarım.

Genel Menejer Kerem Tunçeri getiririm o dönem adam kaçarak gitti bu vasıfsızları görünce.

Yerli olarak Ufuk Sarıca olabilir yabancı da dediğin gibi Dejan Radonjic geçmişte çok istemiştim gelmesini. Oktay Hoca bayadır uzak. Öncelikle kaptan denen kazma hariç şu an olan yerlilerle sözleşme uzatılma taraftarıyım yabancılar için ise o şekilde umutlu değilim.

Can Natanı Kovarım.

Genel Menejer Kerem Tunçeri getiririm o dönem adam kaçarak gitti bu vasıfsızları görünce.
Benim son dönemlerde gördüğüm iki kişi şubeye faydası oldu bir Hakan Üstünberk diğeri Barış Nane eğer bunlar olmuyorsa başkan direk kendine bağlı olacak şekilde Kerem Tunçeri'yi atayabilir. Dİğer türlü anlaşılan Metin Öztürk ve ekibi her şeye müdahale edecekler gibi gözüküyor.

Yakup hoca hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
Kesinlikle hayır head coach olarak kendini kanıtlsmamış adamları konuşmanız çok ironik, son zamanda basketbol branşında başımıza gelen isimsiz head cıach başarısızlıklarının ders alınmayışına örnektir.. Bütçeye göre takım kurmaya becerilerinin başarılı olmadığını gördüğümüz Pistiolis,Mitrovic gibi antrenörlerden sonra daha organize bir yapı kutmamızı isterim.

Tazminatı hak edecek ne yaptı acaba? Ben olsam bu performans ile tazminat isteyecek yüzü bulamazdım kendimde.
Öyle bakamayız olaya sonuç olarak bir emek verdi kovulacak ve tazminatını da alır eğer tazminat maddesi varsa. Sonuçta kimse bu kontratları kulüplere zorla imzalatmıyor. Belki tazminattan ziyade sözleşmesinin kalan döneminin parasını almak istiyordur. Yeni bir kulüple anlaşana kadar da bunu alması normal

Kesinlikle hayır head coach olarak kendini kanıtlsmamış adamları konuşmanız çok ironik, son zamanda basketbol branşında başımıza gelen isimsiz head cıach başarısızlıklarının ders alınmayışına örnektir.. Bütçeye göre takım kurmaya becerilerinin başarılı olmadığını gördüğümüz Pistiolis,Mitrovic gibi antrenörlerden sonra daha organize bir yapı kutmamızı isterim.
Hocam bende isterim Dejan Radonjić'i ama bunların hangi işi kotardıklarını gördük, el mahkum Yakup hoca geliyor aklıma.

Ferhat Yeşiltaş :
Bir değişim şart artık, Mitrovic ile oyuncular arasındaki bağ kopmuş iyice. Yakup hoca da şu an için en iyi alternatiflerden biri olur tabi ama henüz bir anlaşma falan yok. Fransa deplasmanına gitti hoca takımla. Beklemedeyiz bakalım gelişmeleri.