2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

bu nasil mantik acisi sen isin icindemisin? Obradovicte oyuncularina sövüp sayar Obradovici seven coktur.
Sen hic bir bilgiye dayanmadan sevmiyor diyosun sadece gözlem yapiyosun.

Turgay Zeytingözüde cok elestirmistir. Bu arada Turgay Zeytingöz gelmedende haber aliyordu.

bence ayip eden sensin bi gözden gecir yorumlarini
Evet Turgay'dan önce de haber alıyordu, mesela şubeyi küme düşürmek için çok çaba veren Yunan menajerlerin kankası O.Özer'i savunur, yayınlarda yüzünü yikardi. Bilmesek temiz insan diye yedireceksiniz valla billa.

Evet Turgay'dan önce de haber alıyordu, mesela şubeyi küme düşürmek için çok çaba veren Yunan menajerlerin kankası O.Özer'i savunur, yayınlarda yüzünü yikardi. Bilmesek temiz insan diye yedireceksiniz valla billa.
bilgiye göre konussan daha iyi edersin bide yanlis bilgi veriyosun.
Oytun Özerden önce basketbol subesiyle ilgilenen Mahmut Recevik ve Ömer Canseverdir.
Bu ikili berbat bir yönetim sergiledikten sonra Oytun Özer ve Dorukhan Acar subeyle ilgilenmeye baslamistir ve bu ikil cok daha iyi yönetmistir.

Zaten bu ikili sadece bir sene basketbol subesiyle ilgilendiler ondan sonra 2021 yazinda Burak Elmas secimi kazanmistir.

bilgiye göre konussan daha iyi edersin bide yanlis bilgi veriyosun.
Oytun Özerden önce basketbol subesiyle ilgilenen Mahmut Recevik ve Ömer Canseverdir.
Bu ikili berbat bir yönetim sergiledikten sonra Oytun Özer ve Dorukhan Acar subeyle ilgilenmeye baslamistir ve bu ikil cok daha iyi yönetmistir.

Zaten bu ikili sadece bir sene basketbol subesiyle ilgilendiler ondan sonra 2021 yazinda Burak Elmas secimi kazanmistir.

Küme düşüyorduk yahu :) bir sene kaldı görevde

Mitrovic Walden ve Bost İstanbul'a dönmeden gönderilmeliler. Boşa ısrar etmeye gerek yok. Halilovic zaten kadroya alınmıyor. Bost Walden Buğrahan üçlüsüyle sezon bitmez. Radebough Martin ve Yeboah en azından mücadele kısmında bir şekilde var olmaya çalışıyorlar. Koç değişikliği yapılıp saf bir oyun kurucuyla belki bir şeyler olur. Ama bu takım bir maç daha Walden ve Bost'a tahammül etmemeli.

Bost için acele etmeseydik Allman belki bize gelirdi. Yakup hocayı ikna etmekte daha kolay olurdu.
Bost ve Walden ile olacak iş değil.
Fb, Sestina'yı bırakacak olursa biz alabiliriz.
Yakup Sekizkök'e geçen hafta teklif yaptık ve reddetti. Daçka ile devam edeceğim demiş.

Ek olarak şunuda söyleyeyim : Takımın bu kadar dağılacağını düşünmüyor olabilir o zamanlarda.. Cholet deplasmanı sonrası bazı şeyler değişmiş olarbilir çünkü 2 yabancıları kaldı.

Son düzenleme:
Madem bi koçu kovup tazminat ödemek istemiyorlar, o zaman bari pistiolisi getirsinler kaldığı yerden devam etsin. En azından kenarda kütük gibi durmaz ,oyuncular ile kavga etmez belki bazıları form tutar. Heyecan gelsin diye ömer yalçınkaya geleceğine pistiolis gelsin.
Bilemiyorum bu şube kapansa kimse noluyor diyemecek artık o kadar kötü ve liyakatsız yönetiliyor.

Kerem Övetin son programda söylediği bazı şeyler çok doğru.
Uzun yıllardır basketbolu Lise kanadı yönetiyor ,Erden Timur Parayı veririm kendim yönetirim dedi bu dönem dışında hep liselilerde şube,malesef kendi egolarını tatmin ediyolar.

Basketbolu küçük görenler var ama Dursun Özbek'e seçim kaybettiren unsurlardan biridir Basketbol.

Yönetim tarafı anlaşılan Seçim Modunu açmış.Dursun Başkan devam etmeli,Erden Timur bu sefer seçilen olup bir sonraki seçime Başkan adayı olmalı doğrusu bu olur.

Yeni Yönetim listesinde İş bitirici adam daha fazla olmalı ,Başkanın Metin Öztürk ekibini lav edip.Erden Timurla bir sonraki seçim için kendi ekibinden 2 3 kişi ekletmeli.

Evet koçta ekibinde ve oyuncularda sorun var ama asıl sorun yazın 3 5 dolar tasarruf ayağına kendi çevresini ve menajerleri doyuran ve bile isteye kalitesiz yabancı oyuncuları getiren yönetlcllerdir. Kasım ayı gelip dibe vuruncada yaz aylarında bedava olan oyunculara sözleşme çıkış tazmlnatı ödenip alınır. Sonra bakın görün basketbola 4 5 milyon dolar harcadık ama hiçbir şey olmadı diyerek şubeye çöp muamelesi yaparlar.

Hala bu takımdan bir umut bir şeyler olur deniliyorsada ben büyük ihtimalle bu sezonda çöp oldu diyorum. Ligde kalmak içinde Mitrovic, Halilovic, Bost, Walden gitsin sistemi olan başarıya aç bir koç ve gerçek bir oyun kurucu gelsin başka transfere gerek yok. En azından gelen koç gelecek yılın planlamasını şimdiden yapar.

Evet koçta ekibinde ve oyuncularda sorun var ama asıl sorun yazın 3 5 dolar tasarruf ayağına kendi çevresini ve menajerleri doyuran ve bile isteye kalitesiz yabancı oyuncuları getiren yönetlcllerdir. Kasım ayı gelip dibe vuruncada yaz aylarında bedava olan oyunculara sözleşme çıkış tazmlnatı ödenip alınır. Sonra bakın görün basketbola 4 5 milyon dolar harcadık ama hiçbir şey olmadı diyerek şubeye çöp muamelesi yaparlar.

Hala bu takımdan bir umut bir şeyler olur deniliyorsada ben büyük ihtimalle bu sezonda çöp oldu diyorum. Ligde kalmak içinde Mitrovic, Halilovic, Bost, Walden gitsin sistemi olan başarıya aç bir koç ve gerçek bir oyun kurucu gelsin başka transfere gerek yok. En azından gelen koç gelecek yılın planlamasını şimdiden yapar.

Valla keşke konu tasarruf olsa. Tasarruf etsek en azından teselli olurdu :) Walden'dan daha az alacak Mark Smith, Bouteille, Heidegger, McCormack gibi bir sürü oyuncu vardı. Jarell Martin 500 bin dolar alıyor düşün.

Ben sorunun koç olduğunu düşünüyorum. Walden, Radebaugh, Martin bu seviyelerin daha üstünde şu ankinden daha fazla katkı vermiş adamlar. İlk defa Avrupa basketboluna adım atmıyorlar ki. Hele Walden yıllarca Euroleague'de oynadı, bu kadar kötü oynadığı sezon yok. Ha keza Bost'un geçen sene Asvel'de tutunamayan hali bile bundan iyidi.

Hatta Yeboah bile bence beklenenin üzerinde katkı veriyor. Bu oyuncu grubunun bu kadar kötü basketbol oynamasını kadro kalitesizliğiyle açıklayamam. Kim gelirse gelsin Mitrovic'le kadronunun hakkını verebilecek basketbol oynayacağımızı sanmıyorum.

Prepelic ve McCormack şu dönem alınabilecek en iyi oyunculardan. Eğer sorun kadroysa bizim Şampiyonlar Liginde 2'de 2 yapıp play offta Derthona ya da Tofaş'ı rahat elememiz ardından da F4'e yürümemiz lazım. Görelim bakalım

Valla keşke konu tasarruf olsa. Tasarruf etsek en azından teselli olurdu :) Walden'dan daha az alacak Mark Smith, Bouteille, Heidegger, McCormack gibi bir sürü oyuncu vardı. Jarell Martin 500 bin dolar alıyor düşün.
Geçen yıl sakat morgan'a 250 vermiştik mesela. Tofaş maçında görüşmüştük abi seninle, 100-150 vermişizdir en fazla diyordum. senden 250'yi duyunca şok olmuştum. 1 sene sakat yatan adamı idman videolarını izleyip begendik diyerek akladilar, adam aldığımız senenin Aralık ayını görmeden basketbolu bıraktı.
bu yıl haziran ortasına gelmeden Halilovic ve yeboah aldık. Halilovic son CL maçında bile kadroya giremedi, 3-4 maçtır kadroya alınmıyor. Yeboah'a %100 zam yaparak aldık. Tepki geldi gidip EL etiketli ne kadar düşüşte adam varsa yüksekten kontrat verdik. bugün walden'dan çıkmak istesen zarardasin, radebaugh belki alıcı bulur, Martin'den çıkmak istesen zarardasın. bu adamlardan memnun değilsin bu adamların yerine yazın boşta bedava olan adamlara buy-out ödeyip topçu getiriyorsun. yemin ederim sirk gibi şube, iğreniyorum tiksiniyorum bu şubeden.

Kerem Övetin son programda söylediği bazı şeyler çok doğru.
Uzun yıllardır basketbolu Lise kanadı yönetiyor ,Erden Timur Parayı veririm kendim yönetirim dedi bu dönem dışında hep liselilerde şube,malesef kendi egolarını tatmin ediyolar.

Basketbolu küçük görenler var ama Dursun Özbek'e seçim kaybettiren unsurlardan biridir Basketbol.

Yönetim tarafı anlaşılan Seçim Modunu açmış.Dursun Başkan devam etmeli,Erden Timur bu sefer seçilen olup bir sonraki seçime Başkan adayı olmalı doğrusu bu olur.

Yeni Yönetim listesinde İş bitirici adam daha fazla olmalı ,Başkanın Metin Öztürk ekibini lav edip.Erden Timurla bir sonraki seçim için kendi ekibinden 2 3 kişi ekletmeli.
Aslında Dursun Özbek Yalçınkaya ile devam dediğinde şu geldi aklıma geçmişte Dursun başkan yine bu şekilde yönetim içi anlaşmazlıklardan dolayı erken seçim yapmış ve kaybetmişti. Şuan için anlaşılan yönetimde çoğunluk Metin Öztürk'te ve bundan dolayı böyle bir riske girmek istemedi gibi.

Ne yazık ki taraftarın çoğunluğunun da yönetimden pek bir farkı yok. Şubede rezilliğin bini bir para, hâlâ maç içinde öne geçtik diye sevinenler mevcut. Yani es kaza 1-2 galibiyet alınsa, hiçbir şey yaşanmamış gibi her şeyi unutup hayatlarına devam edecekler.

Erden Timur da amatör branşlara sahip çıkacaksa başkan olsun zira rezilliklere ses çıkarmayanların da yapanlardan farkı yoktur. Bıktık yalanlardan dolanlardan.