2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

QUOTE="Muhammed Ali Korkmaz, post: 815943, member: 13945"]
Gatling haberleri doğru değilmiş. Çok sevindim. Basketbolu bırakan ve kilo sorunu olan bir oyuncuya neden teklif yaptık diye merak ediyordum. Meğer hiç teklif yokmuş.
Quanitra ise Mersin’de devam ediyor.
NaLyssa Smith yanına iyi bir guard veya iyi bir 5 numara alınırsa bence final oynarız.
[/QUOTE]
Astou ndour ve iyi guard farz

QUOTE="Muhammed Ali Korkmaz, post: 815943, member: 13945"]
Gatling haberleri doğru değilmiş. Çok sevindim. Basketbolu bırakan ve kilo sorunu olan bir oyuncuya neden teklif yaptık diye merak ediyordum. Meğer hiç teklif yokmuş.
Quanitra ise Mersin’de devam ediyor.
NaLyssa Smith yanına iyi bir guard veya iyi bir 5 numara alınırsa bence final oynarız.
Astou ndour ve iyi guard farz
[/QUOTE]
Astou Ndour imkansız.
Daha gerçekçi transfer hedefleri peşinde koşmamız gerekiyor.
Ayrıca daha McCowan yerine gelecek olan pivotlar belli değilken elit bir guard transferi olmaz diye düşünüyorum.

Bizim bugün Bjk ile oynayacağımız hazırlık maçı ve geçenlerde Emlak Konut ile oynayacağımız maç neden ertelendi ? 6 gün sonra lig başlayacakken,üst üste 2 hazırlık maçımız iptal olurken sosyal medya hesabından neden mantıklı veya mantıksız bir açıklama yapılmıyor ?

Maçların iptal olduğunu bu sayfadan(hiç sevmem) öğrenmemiz çok garip değil mi ?

Mccowan'ı ikna etmek için inanılmaz paralar teklif etmeye başlamışız. Eğer kabul ederse Galatasaray tarihinin en pahalı oyuncusu olacak. Alper gibi berbat bir hocaya böyle bütçe vermeyi düşünmek akıl sağlığına zarar. Levent Yaz'dan mutlaka kurtulmalıyız.

Mccowan'ı ikna etmek için inanılmaz paralar teklif etmeye başlamışız. Eğer kabul ederse Galatasaray tarihinin en pahalı oyuncusu olacak. Alper gibi berbat bir hocaya böyle bütçe vermeyi düşünmek akıl sağlığına zarar. Levent Yaz'dan mutlaka kurtulmalıyız.
Ne miktar teklif etmişiz? Çin'e gitmesin diye heralde?

MC COWAN OLMAYINCA YERİNE TANIDIK İSİM

Galatasaray'da Çin'e gitmeyi tercih eden Mc Cowan'ın yerine isim bulundu: Tina Charles (34yaş, 1.93m)

Bir önceki sezon WNBA'de Phoenix Mercury forması ile önemli işler yapan Charles daha sonra Seattle Storm'a transfer olmuştu.
Bu yaz WNBA'de yer almayan tecrübeli oyuncu Draft'10da ilk sırada Connecticut Sun tarafından seçilmişti.
KBSL'de Galatasaray ve Fenerbahçe formaları da giyen Charles, 7 defa WNBA All-Starına seçildi.
2012 Londra ve 2016 Rio Olimpiyatlarında altın madalya kazandı.

(Justwomensbasketball)

Türk sporunun en seçkin ve köklü kulübü Galatasaray, ülke sporunda uzun süredir yaptığı iş birliklerini büyüterek sürdüren enerji ve akaryakıt piyasasının önde gelen markalarından Tunç Holding A.Ş. ile Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nı kapsayan yeni bir anlaşmaya imza atıyor.

Anlaşmanın imza töreni Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta 12 Eylül Salı günü basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilecektir.

Ben burdan bir şeyler bekliyorum bakalım ne olacak?

Özellikle hoca değişikliği konusunda bir şeyler bekliyorum. Dinçer bey şu anki hocamız için bu kadar masraf yapmayacaktır diye tahmin ediyorum 😄