2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Ezeli rakibinde Sevgi-Alperi Tilbe var.Messeman gibi yıldız var,Natasha Howard var,Mcbride var,Yvonne Anderson'ı almış duruma göre istediği yıldızıda istediği zaman getirebilecek,anlaşabilecek durumdalar.Sen kimseyi alamadığın gibi,iyi performans veya kötü performans verir orası ayrı,kafa olarak basketbolu bırakmış oyuncuyu basketbola geri döndürüyorsun.Aynen biz şampiyon olacağız ! Şu açıklamayı yapmak zorunda değilsin ya !

Ezeli rakibinde Sevgi-Alperi Tilbe var.Messeman gibi yıldız var,Natasha Howard var,Mcbride var,Yvonne Anderson'ı almış duruma göre istediği yıldızıda istediği zaman getirebilecek,anlaşabilecek durumdalar.Sen kimseyi alamadığın gibi,iyi performans veya kötü performans verir orası ayrı,kafa olarak basketbolu bırakmış oyuncuyu basketbola geri döndürüyorsun.Aynen biz şampiyon olacağız ! Şu açıklamayı yapmak zorunda değilsin ya !

Hedefimiz Eurocup women sadece

Dikran Gülmezgil kim yahu? Yine öylesine koltuk boş kalmasın diye kimin eşini dostunu doldurdular acaba? Basketbolla bir ilgisi var mıdır? Özgeçmişi nedir? Gerçi eski basketbolcular bile görev alınca sapıtıyor şubede.

Dikran Gülmezgil kim yahu? Yine öylesine koltuk boş kalmasın diye kimin eşini dostunu doldurdular acaba? Basketbolla bir ilgisi var mıdır? Özgeçmişi nedir? Gerçi eski basketbolcular bile görev alınca sapıtıyor şubede.
Dikran Bey geçen sezon sponsorumuz Çağdaş Faktoring sahibi, Kadın Basketbol takımının tüm maddi ihtiyaçlarını tek başına karşıladı sessiz sedasız; bu sene de sponsor firma haricinde gerekli katkıyı verecek ki kendisi yönetici, profesyonellerin işi takım kurmak ve organize etmek onay kısmında yönetim mevcut.
J.Vanloo çok bahsedilmedi ama gayet iyi hamle, T.Mc Cowan yerine de son maddi destek sonrası iyi hamle bekliyorum ama yeterli olacağını düşünmüyorum maalesef.

Geçen sene de aynısnı Levent Yaz demişti. Bu adamlar bu kadar anlıyor iş basketboldan.

Çok basit işlerle ve hamleler ile iyi bir konumda olabilirdik. Yönetim değişmemiş hoca değişmemiş ama genel transfer dönemine bakarsam bir düzensizlik söz konusu