2024-2025 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

2016'nın Mart'ında ibra edilen, itham edilmeyen, aglatilarak genel kuruldan kovulmayan Özbek ve yönetimine 2024'te hiçbir şey olmaz. 0 beklenti ile süreci takipteyiz artık. Erden timur 15-18 arası Ali koç şekli demoklesin kılıcı vazifesi görse keşke, açık açık başkanlık adaylığını koysa ve taraftar her fırsatta ismini haykırsa. Onun dışında 2 sene daha bu adamlarlayız muhtemelen.

Şunu Erden Timur yapmış olsa herkes konuşur ama Cenk Ergün yapınca neden kimseden çıt çıkmıyor?
Roma Monchi gibi adamı yaptığı işler tutmayınca sorgusuz sualsiz gönderdi biz ise her yaptığı transferde kulübü batırmaya çalışan ve şuan da da geçmişteki alacaklarını alamadığı için icraya veren adamın sözleşmesini uzatıyoruz.

Biz niye transfer yapıyoruz ? UEFA listeleri verilmedi mi çoktan ? Biz şimdi bu adamlarla niye uğraşıyoruz almak için ? Bodrum FK'yi yenmek , Alanyaspor'a fark atmak için mi ? E biz zaten mevcut kadrolarla 2 senedir her takımı yenip, neredeyse hiçbir takıma da yenilmeden şampiyon oluyoruz. Bana neden transfer yapıldığını anlatacak var mı ?

Şimdi transfer yapsak iyi olur bence. En azından Ocak ayında transfer yapacak mıyız diye kara kara düşünmeyiz, aldığımız topcuyu hemen uefa listesine ekleriz. Olaya bu şekilde yaklaşıyorum artık.

Biz niye transfer yapıyoruz ? UEFA listeleri verilmedi mi çoktan ? Biz şimdi bu adamlarla niye uğraşıyoruz almak için ? Bodrum FK'yi yenmek , Alanyaspor'a fark atmak için mi ? E biz zaten mevcut kadrolarla 2 senedir her takımı yenip, neredeyse hiçbir takıma da yenilmeden şampiyon oluyoruz. Bana neden transfer yapıldığını anlatacak var mı ?
Bu sene ligde şampiyon olan direk şampiyonlar ligine gidiyor. Ve şu an biz bu kadro yapısıyla zor oluruz.

Uzun süre sonra foruma attiğim ilk mesaj Erden Timur'a haksızlık yapıldığı ve onu çok arayacağımız minvalinde olmuştu. Adını hatırlayamadığım bir arkadaşımız ''henüz erken, transfer sezonu bitince konuşalım'' demişti. Buyurun konuşalım...

Eleştiri kültürü dozunda ve yerinde yapıldığı takdirde pozitif etki yaratır, standardı yukarı çeker. Ancak hayatında herhangi bir şey başaramayan insanların egolarını tatmin etmek için eleştirmeyi meziyet sanması tam tersi etki yaratır. Bu tarz profilleri saptamak da çok basittir. Her şeyi eleştirirler, iğnelerler, başarıyı takdir ettiklerini göremezsiniz

Maalesef Galatasaray camiasında eleştiri kültürünün kaymağını yediğimiz kadar bahsettiğim profillerden ötürü dezavantajını çektiğimiz de çok olmuştur. Alın size Erden Timur gitti. Hadi basket takımı uçsun, voleybolda şahlanalım. Yalnız dikkat edin, eldeki futbol da gitmesin.

Arkadaşlar biz ne yaşıyoruz?
Şu yaşanılan rezilliğin bir açıklaması olamaz.
Osimhen'in transferine bile sevinecek durumda değiliz.
Oyun olarak ne oynayacağız belli değil.
Hangi sisteme göre hareket edeceğiz belli değil.
Takımda sol stoper, orta saha ve kanat eksikliği var.
En iyi yerli oyuncunu kaybetmişsin.
Sanırım Erden Timur'un da dediği gibi Galatasaray'ın geleceği için bu seneden vazgeçmeliyiz. Bir an önce bu yönetimden kurtulmalıyız.

Osimhen ve Jakobs ilk 11 de.
Jelert yine yedek.
Canım Okan hocam, madem bu kadar yetersiz biriydi neden almak için müsade ettin. Batshuayi sonrası kampa katılan ilk oyuncuydu. Malesef acele ile alınmış yanlış bir transfer oldu. Hemde 9 milyon euro gibi ciddi bir paraya aldık. Yazık günah bu paralara.

Osimhen ve Jakobs ilk 11 de.
Jelert yine yedek.
Canım Okan hocam, madem bu kadar yetersiz biriydi neden almak için müsade ettin. Batshuayi sonrası kampa katılan ilk oyuncuydu. Malesef acele ile alınmış yanlış bir transfer oldu. Hemde 9 milyon euro gibi ciddi bir paraya aldık. Yazık günah bu paralara.
Haluk Yürekli gibi yönetimin maşası bir gazeteci bile her jelert muhabbetinde hocanın onayı yoktu diyor. Daha iki gün önce yayında da bu muhabbet dönünce hoca Doue istiyordu Jelert'e onayı yoktu dedi yine. Ha keza dün de Metin Öztürk baya baya sacmalayip Galatasaray'a sahayı dar eden gibi bir tabir kullandı Jelert için, niye böyle saçmaladı onu da anlamadım. Bütün bu muhabbetler üzerine hocanın fıtık kaan'ı sahaya atıp jelert'i kesip atması bir mesaj. Hoca jelert için sürekli hazır olunca beklentimiz büyük diyor ama bence verilen bonservisin altında ezilmemek için böyle konuşuyor. Bilmiyorum, Jelert için kayıp olarak bakmak doğru değil bence, iki tarafı da yedekleyen iyi bir futbolcu. Ama oynayıp oynamaması durumu mesaj gibi.

Jelertin yetersiz oldugunu düsünmüyorum daha 21 yasinda ve önünde zaman var.

Boey ilk geldigi zamanlarda yetersiz fizigi cöp etiketi yapistirilmisti ama sonradan kendini gelistirdi ve gördük ne oldugunu

Hem genc oyunculari alalim sonra büyük paralara satalim istiyoruz hemde 0 sabir var :)

Jelertin yetersiz oldugunu düsünmüyorum daha 21 yasinda ve önünde zaman var.

Boey ilk geldigi zamanlarda yetersiz fizigi cöp etiketi yapistirilmisti ama sonradan kendini gelistirdi ve gördük ne oldugunu

Hem genc oyunculari alalim sonra büyük paralara satalim istiyoruz hemde 0 sabir var :)
Jelert bir ara baya baya unutulmuştu. Hatta geçen 3-5-2 dizilişine kafamda kadro diziyordum, bir ara aklıma jelert diye bir futbolcumuz olduğu geldi, aaa dedim ulan jelert vardı doğru ya. Aslında bu zalewski'nin yatmasına en çok jelert için sevinmiştim ben, şükür sonunda varlığı hatırlandı kestirip atılmadı demiştim. Benim de beklentim büyük ama yönetimin abuk subuk konuşup saçmalaması, laflarını tartmadan konuşup inceden hocaya giydirmesi falan yakacak Jelert'i.

Takımda tek sırıtan adam orta sahada 6 numara demeye bin şahit ister fizige sahip olan 26 yaşında 5 büyük ligden yaka paça kovulan arkadaş ve bir de bunun 2019 yılında çok iyi diye şimdi hala çekmek zorunda oldugumuz vatandaşı var

Bu ikisi olmasa kadromuz uzay uzay

Jelert bir ara baya baya unutulmuştu. Hatta geçen 3-5-2 dizilişine kafamda kadro diziyordum, bir ara aklıma jelert diye bir futbolcumuz olduğu geldi, aaa dedim ulan jelert vardı doğru ya. Aslında bu zalewski'nin yatmasına en çok jelert için sevinmiştim ben, şükür sonunda varlığı hatırlandı kestirip atılmadı demiştim. Benim de beklentim büyük ama yönetimin abuk subuk konuşup saçmalaması, laflarını tartmadan konuşup inceden hocaya giydirmesi falan yakacak Jelert'i.
bizim taraftarlarda da var malesef twitterda hemen jelertin fotosunu koyup fizigiyle dalga gecmeler.

Bir mac yedek kalinca okan hoca jelerti yedi abuk subuk seyler.

Boeyin yaz döneminde bir fotosu vardi instada paylasmisti göbegi büyük o zaman taraftar ne yangin yapmisti bunu hemen gönderin satin gitsin diye vesaire hatirlayan hatirlar o fotoyu. O yaz döneminde gönderseydik 30 milyonluk satis olmayacakti.

Takımda tek sırıtan adam orta sahada 6 numara demeye bin şahit ister fizige sahip olan 26 yaşında 5 büyük ligden yaka paça kovulan arkadaş ve bir de bunun 2019 yılında çok iyi diye şimdi hala çekmek zorunda oldugumuz vatandaşı var

Bu ikisi olmasa kadromuz uzay uzay
6 numara demeye bin şahit? 5 büyük ligden yaka paça kovulan? :)
Geçen sezon yanında Kaan oynarken CL'de en çok top kazanan futbolcu olması dışında sorun yok. Bayern'e iki maçta da attığı dayağı söylemiyorum bile. Gidin Twitter trollüğünüzü başka yerde yapın.

Arda Kardesler resmen içinden geçti maçın. Bu heriflere ha hu yapamayalım diye bide kamu görevlisi olarak geçiyorlarmış, bu heriflere bela okusan, hakkında dava açılsa uzlaşsan bile devlet peşini bırakmıyormuş. Yemin ederim bu heriflere bu kadar dokunulmazlık benim zoruma gidiyor. Yeter her maç aynı terane, sıkıldım.