24/25 Kadın Voleybol Takımı (Galatasaray Daikin)

Bence anlaşılmayan nokta şu 4. Olmak bir başarımıdır hayır ama bu ligde sadece voleybola yatırım yapan büyük kuruluşlar varken başarısızlık demem. 4. olmak açık konuşayım beni tatmin edecek bir şey değil senelerdir bu şubeyi takip ediyorum senelerdir Neslihanlı dönem harici pek keyif alamadım. Ama şöyle bir şey var bir yaptırımcı bulmadan yada gençlerle bir takım kimyası oluşup yeni bir yapılanmaya girmeden bu borçla mallesef bu kulüplerle yarışmak imkansız. İmoco Başkanı önceki sezon için istanbuldan 2 kulüp 5 milyon Euro üstü kadrolar kurdu demişti ki bunun daha teknik heyeti o maliyeti bu maliyeti var mallesef bu ekonomik şartlarda bu para çıkmayacak bunu biliyoruz. Oyüzden güzel bir kimya oluşturup takımı eski senelerdeki havalara sokup 4 senelik başarısızlığı unuturacaksın bu şubeye yatırımcı çekeceksin ve elinde oluşturduğun kimya kemik kadronun üstüne gelen yatırımlarla bir kaç net yıldız ekleyip zirveye dahil olacaksın bende bunu yapma girişimine en azından girildiği için tebrik ediyorum takımı ve yönetimi. Cibara yaz başında bu bir program 3 sene içinde her geçen yıl yatırımımız artacak gibi bir şey demişti. Şuan biz bir çok yıldızı bu takıma alsak mallesef dediğiniz gibi bu sene de şampiyonluk gelmeyecekti çünkü fener eczacı ve vakıf gibi kemik kadrolar varken sadece yıldız aldım hemen şampiyon oldum imkansız kimya olmadan. En ufak örneği Zeren ben tehlike görmüyorum çünkü lig tecrübeleri yok ilk 4 yapamazlar dediğimde eleştiri almıştık hepimiz izledik gördük.En mantıklısı önce kemik kadro 5 sene önceki kimyayı yakalayıp gelen sponsor destekleri ve yatırım artışı ile zirve yarışına dahil olmaktır mallesef sadece en iyileri topla al değil ekonomik olarak da savaş vermek zorunda büyük kulüplerimiz.Umarım anlayabilmişsinizdir.