24/25 Kadın Voleybol Takımı (Galatasaray Daikin)

En son 2016-2017 sezonunda kazanmışız... Gerçekten çok ilginciz amatör şubelerde. Galatasaray ismi için normal olması ya da dengelenmesi gereken sonuçlar bilmem kaç yıl sonra kazanılmış sonuçlar oluyor.
Neyse, takıma tebrikler!

Kadın voleybol dünyasında standart belirleyen bir rakibe karşı net bir galibiyet aldık.
Benzetmek gibi olsun 96-2001 arası erkek futbol takımımız gibi oynadık. Bir an için bile umutlanmalarına izin vermedik.
Uzun yıllar sonra bu kadar üst seviye bir rakibe libero farkı, pasör farkı, manşet farkı, oyunundan zevk alan takım farkı ortaya koyduk. Üçüncü sette bir ara 12-4 iken rakibin tüm sayılarını (2 servis 1 hücüm 1 çift dokunuş) biz verdik.
Tebrikler takım.

Bu galibiyete gölge düşürenlerden biri de yayıncı kuruluş. Belki de bu yüzden tam idrak edemedik durumu. Tv'de izleyenlerden biri olarak şunu söyleyebilirim: Taraftar sesi yoktu, spiker de masal anlatır gibi stabil sesle anlatım yaptı. Bildiğiniz sessiz sinema gibi bir maç izledik. Haliyle durumun ciddiyeti ve zevki de çok düşük kaldı. Sanki hazırlık maçı oynanıyor gibiydi.

Sezonun başından beri ısrarla bu takımı savunan kişilere tebrikler. 4 aydır saçma sapan takım çok kötü diye algı yapmaya çalışanlar umarım bu saatten sonra bu forumda trolük yapmayı bırakır.Tebrikler takım.
Ben forumda takım kötü diyen tek bir kişi bile görmedim. Takımın bütçesi zaten 2,5 kat artmış sezon başlamamış neden kötü densin? Bence sizin gibi tipler forumda kendini sivriltmek için böyle hayali şeyler uyduruyor. Takımın eksiklerini söylemeye devam ederek iyiki Galatasaray diyorum <3 yöneticilerimize de seslenelim; biraz olsun bütçe artırıp dengeli bir kadro yapınca bile sonuç almaya başlıyorsun ligde Vakıfbank’ın yeri sallanmaya başlıyor onları geçecek bir yapılanma yapmalısınız gelecek senelerden itibaren. Daha önce de söyledim galatasarayda normalde basket takip eden kitle daha büyüktü ama orda da işler değişecek voleybol inanılmaz bir yere geliyor. Artık bu takımın doğru yapılanması gerekiyor yani seneye şampiyon olalım da demiyorum ama final yapabilecek güçte bir kadro olmalı. Kötü sonuçlar yatırımı etkilememeli. Zamanla taraftar da artar diye ümit ediyorum

Ben forumda takım kötü diyen tek bir kişi bile görmedim. Takımın bütçesi zaten 2,5 kat artmış sezon başlamamış neden kötü densin? Bence sizin gibi tipler forumda kendini sivriltmek için böyle hayali şeyler uyduruyor. Takımın eksiklerini söylemeye devam ederek iyiki Galatasaray diyorum <3 yöneticilerimize de seslenelim; biraz olsun bütçe artırıp dengeli bir kadro yapınca bile sonuç almaya başlıyorsun ligde Vakıfbank’ın yeri sallanmaya başlıyor onları geçecek bir yapılanma yapmalısınız gelecek senelerden itibaren. Daha önce de söyledim galatasarayda normalde basket takip eden kitle daha büyüktü ama orda da işler değişecek voleybol inanılmaz bir yere geliyor. Artık bu takımın doğru yapılanması gerekiyor yani seneye şampiyon olalım da demiyorum ama final yapabilecek güçte bir kadro olmalı. Kötü sonuçlar yatırımı etkilememeli. Zamanla taraftar da artar diye ümit ediyorum
Gizem hanım eski mesajlarınıza dönerseniz bence anlarsınız dediğim şeyleri 360 derece değiştiniz. Eski mesajlarınızı dönüp okuyun bence takım sağolsun bugün sadece kazanmakla kalmadı sizin gibi troleri de 360 derece değiştirdi.

Gizem hanım eski mesajlarınıza dönerseniz bence anlarsınız dediğim şeyleri 360 derece değiştiniz. Eski mesajlarınızı dönüp okuyun bence takım sağolsun bugün sadece kazanmakla kalmadı sizin gibi troleri de 360 derece değiştirdi.
(180 diye düzeltelim abi.)

Arkadaş biraz ben demiştimcilik oynamak istiyor sanırım. Bugün takımı izlerken gözlerim dolmadı desem yalan olur, sezonun başından beri kimseye set vermeden herkesi tekme tokat döverek yeniyoruz. Kıstas o maçlar değil Vakıf maçı teması altında takımın gömüldüğünü, dördüncülüğün bile zor olduğunu ve Zerenspor'a kaptiracagimizi okuduk burda. Şimdi böyle "ben eksikleri söyleyip iyiki galatasaray <3 diyorum" gibi argümanlar bana çok saçma geliyor. anca çocuk kandırır böyle argümanlar. Yarın biz tökezleyelim ben demiştimcilik oynar yine hanımefendi. Devamlı negatif basıp takımı gömmesi baymıştı, bir süre başlık olumlu mesajlarla dolu olacak ona seviniyorum.

Tebrikler güzel kadınlar. :) Sezon boyunca görüntü böyle olsun, düşüş yaşarsak açıklanabilir olsun; kuvvetle muhtemel kupa kazanamayacağız fakat sezonun son anlarında ayakta alkışlanacaksınız. İyi Galatasaray takımı izlemek amatör ya da profesyonel branş fark etmeksizin derin bir oksijen.

Saat 13:00'la, 300 lira bilet fiyatıyla bu maçtaki potansiyel kalabalığı sınamak da bir voleybol ülkesinde yapılacak iş değil. Ya Galatasaray-Vakıfbank maçına dair gösterilen yaklaşım, ya da söz konusu iddia ciddi şekilde gözden geçirilmeli.