25 Mayıs 2024 GALATASARAY Seçimli Genel Kurulu

Seçimi hangi isim kazanmalı ?

• Dursun Özbek

Oy: 25 61.0%
  • Süheyl Batum

Oy: 7 17.1%
  • İkisinede Hayır

Oy: 9 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
Seçim %70-65 %30-35 biter
Maç bitmiş 2 saat olmuş Başkan napıcak yatıyamı kalıcak?
Spor Şube Amiri onay vermese
Şerefsiz Ali Koç nasıl giricek o stadın içine, el insaf bunu bile Dursun Başkana yazmak el insaf.

Dünkü olaylardan sonra Erden Timuru hala yokum diyorsa yolu açık olsun Galatasaray Futbol şubesi boşta kalmaz en kötü Cenk Ergün 2 3 kuruş fazla verir şartlara göre yine iyi transfer yaparız Bakınız(Sofian,Gomis,Belhanda,Ndiaye)
Bu sene Tete,Zaha,Nbombili,Aurier,Vinicus,Angelinho,Köhn tutmayan transferlerimiz.
Erden Timur gider Galatasaray biter diye bişey yok ortada.

Erden Timur konusunda volkan'a katiliyorum. Erden Timur, bugün mehdiliğini ilan etse peşinden gidecek en az 40 milyon insan var birisi de benim. Dün gece yaşananlardan sonra hala dursun ozbek ile anlaşamıyoruz diyip işi birakiyorsa yada yıprandım diyorsa hakikaten bıraksın gitsin. kendisine duyulan bu teveccüh, bu sorgusuz sualsiz güven kime duyulmuş ki. Allah aşkına herkes bi kendisine gelsin ya. dün geceden sonra hala trip naz yapan adamın gönlünü yapma lüksü yok Galatasaray'ın.

küfür etmeden, bel altı girmeden fenerlileri bu kadar kudurtan bir yöneticimiz var. Allah gani gani razı olsun kendisinden. umarım dün gece yaşananlardan sonra artık bu mevzuları bırakır ve yöneticiliğine devam eder. onun ve Okan hocanın önderliğinde alınacak çok şampiyonluk var.

Seçim %70-65 %30-35 biter
Maç bitmiş 2 saat olmuş Başkan napıcak yatıyamı kalıcak?
Spor Şube Amiri onay vermese
Şerefsiz Ali Koç nasıl giricek o stadın içine, el insaf bunu bile Dursun Başkana yazmak el insaf.

Dünkü olaylardan sonra Erden Timuru hala yokum diyorsa yolu açık olsun Galatasaray Futbol şubesi boşta kalmaz en kötü Cenk Ergün 2 3 kuruş fazla verir şartlara göre yine iyi transfer yaparız Bakınız(Sofian,Gomis,Belhanda,Ndiaye)
Bu sene Tete,Zaha,Nbombili,Aurier,Vinicus,Angelinho,Köhn tutmayan transferlerimiz.
Erden Timur gider Galatasaray biter diye bişey yok ortada.

Erden Timur’u hem cok elestiren hem de seven bir taraftar olarak katiliyorum.

Ünal Aysal: "Kimse genel sekreterimize tehditvari cümleler kuramaz, stadyum müdürümüzü darbedemez. Galatasaray’a rahatlıkla ulaşabileceğini sanan kişilere gerekli zamanda gerekli cevap yine bizler tarafından verilecektir! Siz, maç sonrası stada gelen ve yasaklı olan rakip kulüp başkanına ve oyuncularına sahanın kapılarını açarak böyle bir tiyatro sergilenmesine müsaade edemezsiniz. Sportif başarılar geçicidir ama Galatasaray itibarından asla taviz veremez!"

Ünal Aysal: "Kimse genel sekreterimize tehditvari cümleler kuramaz, stadyum müdürümüzü darbedemez. Galatasaray’a rahatlıkla ulaşabileceğini sanan kişilere gerekli zamanda gerekli cevap yine bizler tarafından verilecektir! Siz, maç sonrası stada gelen ve yasaklı olan rakip kulüp başkanına ve oyuncularına sahanın kapılarını açarak böyle bir tiyatro sergilenmesine müsaade edemezsiniz. Sportif başarılar geçicidir ama Galatasaray itibarından asla taviz veremez!"
Bir yanda Ünal Aysal var bir yanda da iki kelimeyi bir araya getiremeyen, cümleye baş ahlaksız ile başlayıp sayın Ali koç diye devam eden bir tipitip..

Ünal Aysal ağırlığını daha erken hissettirse seçimi Süheyl Batum kazanabilirdi ama bu şartlarda camia bir sürpriz yapmazsa küçük enişte tekrar kazanacak gibi

Ünal Aysal röportaj vermiş,keşke basketbolla ilgili projelerinden bahsetseydi,Türkiye'de kulüpler git gide futbol odaklı hale geliyorlar,bunun düşen seviyeyle alakası var,Türkiye'de ne zaman futbola olan ilgi yavaş yavaş diğer spor branşlarına yönelir o zaman iyiye gidişat başlamış demektir.

Ünal Aysal ya da başka Galatasaraylılar hakları korumak için açıklama yapacaksa şimdi de yapabilirler.
Rahmetli Hincal Uluç iyi bir hatipti gerektiğinde lafı söyler etkili olurdu.

Bir yanda Ünal Aysal var bir yanda da iki kelimeyi bir araya getiremeyen, cümleye baş ahlaksız ile başlayıp sayın Ali koç diye devam eden bir tipitip..

Ünal Aysal ağırlığını daha erken hissettirse seçimi Süheyl Batum kazanabilirdi ama bu şartlarda camia bir sürpriz yapmazsa küçük enişte tekrar kazanacak gibi
Dursun Ö. ve Metin Ö. komedi ikilisine oy verenler pişman olacak muhtemelen lâkin herkesin kendi hür iradesi. Mevcut yönetim seçilse de uzun ömürlü olacaklarını düşünmüyorum. Umarım genel kurul kendine yakışan tavrı gösterir.

Son düzenleme:
Az önce bir tv kanalında Ünal Aysal başkan vardı, tamamını dinleyemedim ama özetle Florys konusu, son dönemde suyun karşı tarafıyla yaşanan durumlarda yönetim yetersizlikleri ve özellikle de son yıllardaki Amatör branşlarda ciddi sportif başarısızlıklar odaklı yola çıktıklarını anlattı. Bu branşlarda yönetimin cebinden karşılıksız katkı yapacağını ve özellikle Basketoblu yeniden ayağa kaldıracakların anlattı, ayrıca kendisi de Sportif Aş de aktif görev alacakmış.
Ben her ne kadar sayın Süheyl Batumun listesini yetersiz bulsamda son olaylar, Dursun başkanın tutuk tavırları beni değişime ikna etmeye itiyor. .

Son düzenleme:
Ünal Aysal bu sefer işi sahiplenmiş görünüyor. Geçen seferlerde hep birilerini destekliyor deniyordu ama topa girmiyordu.

Umarım Süheyl Batum kazanır. Çünkü dursun Özbek ile Aysal arasında her açıdan çok ciddi farklar var.

Sportif aş yönetim kurulu başkanlığını kabul edeceğimi söyledim dedi net olarak.

Dursun Özbek geçen seçimde Burak Elmas faciası sonrası herkes imtina ederken aday oldu ifadesi pek doğru değil. Adaylar Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk olmuştu ancak bir şekilde önce Dursun Özbek ikna edildi ve üçüncü aday olarak seçime girdi, sonra Metin Öztürk onun lehine çekilerek kendisinin yönetimine girdi. Aslında Eşref Hamamcıoğlu'na da çekil dediler ama o çekilmedi. İddiaya göre Dursun Özbek bir dönem başkanlık yaparak camiayla barışacak ve eskisinin aksine güzel bırakacak, kendisinden sonra da Erden Timur başkan olacaktı. Şimdi içinde bulunduğumuz duruma bakıyorum, olaylar nereye gitti...

Dursun Özbek geçen seçimde Burak Elmas faciası sonrası herkes imtina ederken aday oldu ifadesi pek doğru değil. Adaylar Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk olmuştu ancak bir şekilde önce Dursun Özbek ikna edildi ve üçüncü aday olarak seçime girdi, sonra Metin Öztürk onun lehine çekilerek kendisinin yönetimine girdi. Aslında Eşref Hamamcıoğlu'na da çekil dediler ama o çekilmedi. İddiaya göre Dursun Özbek bir dönem başkanlık yaparak camiayla barışacak ve eskisinin aksine güzel bırakacak, kendisinden sonra da Erden Timur başkan olacaktı. Şimdi içinde bulunduğumuz duruma bakıyorum, olaylar nereye gitti...
Aynen öyle son anda ikna oldu beyefendi. Asıl ellerini taşın altına koyan metin Öztürk ve eşref hamamcıoğlu idi.

Dursun Abi son anda ikna olmadı bir yanlisi düzelteyim, o adaydı ama Metin Abi önce secim kazanacağını dusundugunden kendi aday oldu sonra yine kendi giderek birlesmek istedi hatta Esref Abi de giderek gel benim baskanligimda birleselim dedi.
Son secimi Dursun Abi'nin ama en zor dönemi olacak bence...

Dursun Abi son anda ikna olmadı bir yanlisi düzelteyim, o adaydı ama Metin Abi önce secim kazanacağını dusundugunden kendi aday oldu sonra yine kendi giderek birlesmek istedi hatta Esref Abi de giderek gel benim baskanligimda birleselim dedi.
Son secimi Dursun Abi'nin ama en zor dönemi olacak bence...
Yanlış bilgi veriliyor. Dursun Özbek Fırat develioğlunun seçimi iptal ettirmesi fırsat bilinerek son anda aday oldu ve son anda ikna edildi.

benim bildiğim çatı aday aranıyordu hatta Dursun Özbek'ten önce Cemal Özgörkey'e gidilmiş aday olması için ama ikna olmamış, daha sonra Dursun Ozbek ikna edilmiş ve o aday olmuş. Listenin verileceği günden 1-2 gün önce hala dursun özbek aday mı değil mi belli değildi hatta öyle kalmış aklımda. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

Forumdaki ankette bile Dursun Özbek fark atmış,bu forum GsBasket forumu,Dursun Özbek döneminde bir basketbolda küme düşmediğimiz eksik kaldı ama düşsek bile yine fark atardı.

Valla secimi kimin kazanacagi gram umrumda degil.Burada sadece nacizane kendi adima gordugum dogrulari yazdim,elestirdim.Benim icin en onemlisi bu haftasonu sampiyon olmak.Bu kirli ve kulubumuze karsi saldirilarla dolu olan yorucu sezonda sampiyon olalim yeter ki.Yoksa secimi Dursun Ozbek kazanmis veya Suheyl Batum kazanmis su an icin gram umrumda degil.Benim umrumda olan tek sey Konyaspor maci.Yeter ki istedigimiz sonucu alip sampiyon olalim.