#8 Malik Hairston

Takip ettiğim ve çok beğendiğim bir oyuncu.
* Hem savunma hem ofans oyunu iki yönlü iyi oynar, savunmada kaytarmaz.
* İyi sayılabilecek bir atlet yapısı var.
* Skor yapacak her silahı mevcut. Şut yaratır, potaya gider, hücum ribaundu ile sayı bulur, sırtı dönük oynar, ceza şutlarını iyi sokar.

Gordon ile aynı anda oynatma şansımız olsa idi müthiş bir takım olurduk. Umarım gelecek sene olur.

Hayırlı olsun. Sezon sonuna kadar anlaşmayı kabul etmesi beni çok şaşırttı. İyi bir kontrat yapmadan gelebileceğine inanmıyordum. Bazı arkadaşlar 3 numara olarak göstermişler ama 2 numarada hatta kısa sürede olsa carlos dinlendirmek için maç içinde 1 numara oynar diye tahmin ediyorum. 3 numara savunması da fiziksel olarak zorlanabilir. Milano da iyi paralar kazanıyordu, beklentileri karşılayamamıştı. Kendisini göstermesi için tam zamanı ve belki de son şansı. Bu sezon çok mükemmel de oynasa seneye devam etmemek gerekebilir ama şimdiden konuşmak için erken.

Daha önce transfer konusunda kendisiyle ilgili görüşlerimi yazmıştım, biraz daha açayım.

Hairston gerçekten çok yetenekli bir oyuncu. Top eline yakışan cinsten. Havasında olursa müthiş skorer. Hem delici, hem de şutu güven verir. Çok fazla konuşmaz ama, etrafındaki oyuncuları kontrolü altında tutmak ister. Bu onu bazen zor biri yapabilir. Çok istikrarlı değildir, bazen müthiş oynar, bazense sahada gezinir. Bu yönüyle Jamont'a benzer. Koçun onu gününde olmadığı zaman dizginlemesi, asiste, ribaunda daha fazla yönelmeyi sağlaması lazım. Hairston, gerçekten bazen fazlasıyla inatçı olabilir. Bu inadı doğru kullanılırsa yararlı, körü körüne kullanılırsa zararlı olabilir. Takıma adapte olduğunda önemli işler yapacağını düşünüyorum.

Hayırlı olsun.

Daha önce transfer konusunda kendisiyle ilgili görüşlerimi yazmıştım, biraz daha açayım.

Hairston gerçekten çok yetenekli bir oyuncu. Top eline yakışan cinsten. Havasında olursa müthiş skorer. Hem delici, hem de şutu güven verir. Çok fazla konuşmaz ama, etrafındaki oyuncuları kontrolü altında tutmak ister. Bu onu bazen zor biri yapabilir. Çok istikrarlı değildir, bazen müthiş oynar, bazense sahada gezinir. Bu yönüyle Jamont'a benzer. Koçun onu gününde olmadığı zaman dizginlemesi, asiste, ribaunda daha fazla yönelmeyi sağlaması lazım. Hairston, gerçekten bazen fazlasıyla inatçı olabilir. Bu inadı doğru kullanılırsa yararlı, körü körüne kullanılırsa zararlı olabilir. Takıma adapte olduğunda önemli işler yapacağını düşünüyorum.

Hayırlı olsun.

Anlattığınıza göre yeni gordon hayırlı olsun o zaman :)

Hayirli olsun. Bence iki Numara yerine uc numarada delici bir adamimiz olmasi spacing acisindan cok daha iyi olabilir. Boylece 2'de Dom'u 4'te Erceg'i sabit sutor olarak kullanabiliriz. Boylece iceriyi hem Arroyo hem de Hairston icin acmis oluruz. Hocaya guveniyorum bu konuda...

mevcut form durumunu bilmiyoruz,İtalya da olsa takım ile birlikte antrenman yapardı ve oynayacak durumda olurdu ancak Amerika da ne kadar antrenman yaptı,kendine ne kadar iyi baktı hiç bilmiyoruz.Hiç antrenmana çıkılmadan da maça çıkılmaz.

Arkadaşlar yine hata yapıyoruz. Beklentileri bu kadar yüksek tutmak yanlış. Adam daha yeni İstanbul a gelmiş, ne zamandır maç yapmıyor, ondan medet umuyoruz. Bu maçı bırakın 1 ay sonra katkı verse yeridir. Ülkeyi bilmiyor, takımı bilmiyor, daha form tutacak. Sonra 1-2 maç kötü oynasa bu direkt idam sehpasına.

Macvan ligde yok, Banvit maçında saha da olur. En azından kısa sürede olsa mutlaka oynar gibi geliyor. Adamın şansına en zor dönemde oynamak düştü. Üst üste hep kritik maç yapacak.