Adam Gibi Adam Murat Özyer

Re: Adam Gibi Adam Murat Özyer.

Israrla yanlış yöne çekiyoruz Biz Murat hocayı her zaman için çok sevdik takımın başındaykende gittikten sonrada.
Kullandığımız atasözleri yersiz oluyor bence.

Hocam selamlar özledik gerçekten.

Söylenecek en güzel söz budur;

'Gitti eteri,geldi beteri...'

Hem basketbolda hem futbolda.

takımın başında kaldığı sürece gerek taraftara gerek oyuncularına karşı davranışlarıyla,saygısıyla ,mütevaziliğiyle gönüllere yerleşmiştir..Buda son yaşanan olaydan sonra daha iyi anlaşılmıştır.

Arkadaşlar,bu topik Koray hoca gitsin ,Murat hoca gelsin topiği değildir.Hocalıklarıyla da alakalı değildir

sadece ve sadece Murat Hocaya vefa topiğidir.Lütfen başka yönlere çekmeyelim..

anlamak istemeyen arkadaşlar tekrar okuyun!

Murat Cantas' Alıntı:
takımın başında kaldığı sürece gerek taraftara gerek oyuncularına karşı davranışlarıyla,saygısıyla ,mütevaziliğiyle gönüllere yerleşmiştir..Buda son yaşanan olaydan sonra daha iyi anlaşılmıştır.

Arkadaşlar,bu topik Koray hoca gitsin ,Murat hoca gelsin topiği değildir.Hocalıklarıyla da alakalı değildir

Ben tek bir soru sormak istiyorum,bu kulübe hiç bir katkısı olmadığı gibi zararı olmuş bir kişiye neden bu kadar hürmet Murat ?

Galatasaray Basketbol Takımı'nın ismini Avrupa'ya öğretti. Sizin onlarca yıldır yapamadığınız şeyi yaptı :)

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Murat Cantas":3272pfw9]takımın başında kaldığı sürece gerek taraftara gerek oyuncularına karşı davranışlarıyla,saygısıyla ,mütevaziliğiyle gönüllere yerleşmiştir..Buda son yaşanan olaydan sonra daha iyi anlaşılmıştır.

Ben tek bir soru sormak istiyorum,bu kulübe hiç bir katkısı olmadığı gibi zararı olmuş bir kişiye neden bu kadar hürmet Murat ?[/quote:3272pfw9]

Hemen cvplıyım

1-Külüpte görev aldığı süre içinde gerek taraftarlara gerek birebir bizlere karşı olan saygı ve sevgisinden
2-Yüzüne karşı eleştridiğimizde bile çirkinleşmeyip hakaret etmeyip anlatmaya çalışıp yeri geldiğinde 15 yaşındaki taraftara bile anlatmaya çalışıp karşısındaki insanı ciddiye almasından
3-Hiçbir taraftarı tribünden kovma cüretini göstermemesinden
4-Görevinden ayrılmasılmasına ragmen birçok maçta tribünden taraftar olarak en az bizler kadar coşkulu takımını desteklemesinden
5-Eleştiren taraftarı kavgaya davet etmemesinden..
6-Yenildiğinde suçlu benim diyecek kadar yürekli olup mazeret üretmemesinden..

sadece hürmet değil Mithat bey ben hayatın hangi alanında olursa olsun yaşamım boyunca böyle insanların önünde fikri bana ters düşse bile önünde saygıyla eğilirim..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Galatasaray Basketbol Takımı'nın ismini Avrupa'ya öğretti. Sizin onlarca yıldır yapamadığınız şeyi yaptı :)

Pardon harcanan 25 mil. dolar tanıtım kampanyası için mi? Kerem o zaman sorun yok kardeşim az bile biz o paraları gelen turistlerden çıkarırız hollman ve marshall gibi.

İsmimizi avrupa öğrendi demek peki neden kupaya play off oynayarak katıldık madem avrupayı titrettik.peki bu sene ne oldu birde onu yazsan.Sanırım avrupa ismimizi defterden sildimi diyeceksin.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":39f4m2d9]Galatasaray Basketbol Takımı'nın ismini Avrupa'ya öğretti. Sizin onlarca yıldır yapamadığınız şeyi yaptı :)

Pardon harcanan 25 mil. dolar tanıtım kampanyası için mi? Kerem o zaman sorun yok kardeşim az bile biz o paraları gelen turistlerden çıkarırız hollman ve marshall gibi.[/quote:39f4m2d9]

Arttır abi arttır :) 20'iydi 25 oldu :)

En basitinden;

- gsbasket.org forumunun kullanıcı sayısında ve hitlerinde inanılmaz artış oldu.

- Büyük maçlarda dışarıda taraftar kalacak kadar taraftar sayımızı arttırdı.

- Medyanın takımımıza ilgisi arttı.

- En önemlisi sizin aklınızı başınıza getirdi Murat Hoca daha ne olsun abi :)

Avrupa işine gelirsek okuduğum bütün yabancı forumlarda keşfettiğim herkesin Murat Hoca'yı tanıdığı, Galatasaray'ın ismini basketbolda yeni öğrendiği yönünde. Takımın play off oynaması normal. Futbolda neden 3 eleme oynayacağız UEFA kupamız olmasına rağmen?

Tabi bunlar cemiyette konuşulmadığı için sizin bilginiz olmuyor abi :)

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":l31ggety]Siz Koray Mincinozlu'yu çok başarılı diyemi seviyosunuz sayın DURAN.

Koray abiyi geçmişte bu kulüp için yaptığı hizmetlerden dolyı seviyorum.[/quote:l31ggety]

Geçmişte hizmet yaptığı için yeterince maddi manevi mükaffatlandırıldı zaten..

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":3db9jj59]Siz Koray Mincinozlu'yu çok başarılı diyemi seviyosunuz sayın DURAN.

Koray abiyi geçmişte bu kulüp için yaptığı hizmetlerden dolyı seviyorum.[/quote:3db9jj59]

Ahhh tabii ya unutmuşum ben Galatasaray Lisesi basketbol takımı ile derece yapmıştı dimi.Pardon abi yada sizin dediğiniz gibi excusez-moi.

Murat Cantas' Alıntı:
1-Külüpte görev aldığı süre içinde gerek taraftarlara gerek birebir bizlere karşı olan saygı ve sevgisinden
2-Yüzüne karşı eleştridiğimizde bile çirkinleşmeyip hakaret etmeyip anlatmaya çalışıp yeri geldiğinde 15 yaşındaki taraftara bile anlatmaya çalışıp karşısındaki insanı ciddiye almasından
3-Hiçbir taraftarı tribünden kovma cüretini göstermemesinden
4-Görevinden ayrılmasılmasına ragmen birçok maçta tribünden taraftar olarak en az bizler kadar coşkulu takımını desteklemesinden
5-Eleştiren taraftarı kavgaya davet etmemesinden..
6-Yenildiğinde suçlu benim diyecek kadar yürekli olup mazeret üretmemesinden..

sadece hürmet değil Mithat bey ben hayatın hangi alanında olursa olsun yaşamım boyunca böyle insanların önünde fikri bana ters düşse bile önünde saygıyla eğilirim..

Murat abi söylediklerinin harfi harfine doğru...

Fakat;
-Neden bu vefa örneği olan olaylardan önce değil de sonra gösteriliyor?

Murat hoca kişilik olarak olsun,basketbol dışında ve içinde oturmasıyla,kalkmasıyla,konuşmasıyla kısacası herşeyiyle saygın ve dürüst bunu kimse inkâr edemez.Taraftarla bir bütündü,sıcak ortam vardı bunlar zaten vâr olan kimsenin yok sayamayacağı şeyler. Bunlar güzel şeyler ama başarı nerde denildiği zaman Murat hoca saygılıydı,Murat hoca küfretmezdi aranılan sorunun cevabı bu değil ki. Zaten Murat hoca kişilik olarak hâl ve davranışlarıyla mükemmel bir insan.

-Peki, Murat hocanın kişiliği Arma´dan daha mı önce gelir? sürekli aynı şeyler tekrarlanıyor...

Tek bir gerçek vardır bu takımın başına kim gelmişse veya kim gelecekse!

Takım ne derece başarılı oldu? Harcananan paraya verilen emeğe karşı elde edilen başarı ne derece paralel? Taraftar takımın bulunduğu yerden memnun mu?

Kimseyi göklere çıkarmaya veya yerin dibine sokmaya gerek yok! Zaten bu takımın başındaysa taraftara Galatasaray´da olduğunun bilincinde olarak davranması şart!

Koray hocaya fırsat verildi bekleneni veremedi ama verebilirdi! Murat hocaya fırsat verildi hem de fazlasıyla o bütçeyle en azından şampiyonluk yaşatabilirdi olmadı...

Geçmişte olup biteni konuşmak yerine gelecekte ne yapacağız onları düşünelim. Murat hocayı göklere çıkarmanın,Koray hocayı da eleştirmenin bizlere hiçbir faydası olmayacaktır.Kuru kuruya da sevgi olmaz basketbol içinde. Herşeyiyle dört dörtlük bir insan olsa da bu Arma´yı şampiyon yapmadığı sürece saygımı kazanabilir ama sevgimi asla! Galatasaray Taraftarı´na nasıl davranmasını bilmiyorsa yönetimdeki insan benim için beş paralık değeri yoktur!

Daha fazla konuyu meşgul etmek istemiyorum madem bir vefa başlığıdır.

Murat Özyer´e bu takıma emek verdiği için teşekkür ederim.Umarım hayatının her alanında başarılar elde eder.Saygılar!

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":29b2to6z]

Pardon harcanan 25 mil. dolar tanıtım kampanyası için mi? Kerem o zaman sorun yok kardeşim az bile biz o paraları gelen turistlerden çıkarırız hollman ve marshall gibi.[/quote:29b2to6z]

Arttır abi arttır :) 20'iydi 25 oldu :)

En basitinden;

- gsbasket.org forumunun kullanıcı sayısında ve hitlerinde inanılmaz artış oldu.

- Büyük maçlarda dışarıda taraftar kalacak kadar taraftar sayımızı arttırdı.

- Medyanın takımımıza ilgisi arttı.

- En önemlisi sizin aklınızı başınıza getirdi Murat Hoca daha ne olsun abi :)

Avrupa işine gelirsek okuduğum bütün yabancı forumlarda keşfettiğim herkesin Murat Hoca'yı tanıdığı, Galatasaray'ın ismini basketbolda yeni öğrendiği yönünde. Takımın play off oynaması normal. Futbolda neden 3 eleme oynayacağız UEFA kupamız olmasına rağmen?

Tabi bunlar cemiyette konuşulmadığı için sizin bilginiz olmuyor abi :)[/quote]

Kerem laf somaya çalıştığın cemiyetin yönetim kurulu yeni üyesi Murat ÖZYER bilmiyorsan,vede inanmıyorsan aç telefon öğren.

Gelelim playoff olayına futbolda durum çok farklı ligi bitirme derecesine göre kaç ön eleme oynayacağın belli oluyor.

Avrupaya ismimizi öğretmiş öylemi ben yıllardır çıkarım avrupaya bildim bileli hep ismi bilinir galatasaray'ın senin asistan hocanın haddine düşmedi bu ismi öğretmek.

Çok saydığın hocan şimdi lisalilerin ...... dibinden ayrılmıyor bir umut geri dönerim diye hatta bu aralar Adnan ÖZTÜRK'e takılmaya çalışıyor.

Cesaretiniz varsa yazın kardeşim bu sene kaç para harcanmış daha önce kaç para harcanmış karşılığı ne olmuş,Galatasaray kulübüne çok az bile yararı olmamış aksine zararı çok büyük olmuş,bir adamı birz daha zorlasanız ilah yapacaksınız.

Tamam iyi hoşda ortak (MURAT CANDAŞ) KULÜP İÇİN ARMA İÇİN NE YAPMIŞ BU ADAM?

Bırakın bu demogojiyi madem bu kadar iyi neden ülkerin ne kadar işsizini galatasaray kulübüne gagaladı.

Kulübe nasıl bir iyilik yapmış onu yazın!!!

Cevdet Akay' Alıntı:
Bizler neler anlatıyoruz , arkadaşlar ne yazıyor. pes :(

Ne yazıyoruz Cevdet kulübe ne gib i yararı olmuş onu yazın diyorum tık yok ,bana demogoji yapmayın.

Taraftara şöyle yaptı,rakibe bunu yaptı ,hakeme şöyle davrandı,bırakın bunları kardeşim kulübe nasıl katkı yaptı onu yazın.

1 -Alt yapıyımı geliştirdi?

2-Kulüpte oyuncu bazında istikrar mı sağladı?

3- her hangi bir kupada final mi ? oynadı?

4- Kulübe paramı kazandırdı?

Bunları cevaplayın ama cevaplar sizi mutlu etmez !!!