Adam Gibi Adam Murat Özyer

Re: Adam Gibi Adam Murat Özyer.

bu gelinen nokta ne özyer' in ne de koray hocanın suçudur. sistemsizliğin sistem olduğu bir yerde kişilere bahane bulmak bence yanlış. biz dedehayır'a şardan'a bu kadar tepki göstermeliyiz. koray hoca'ya murat hoca' ya değil. onlarında suçu var illa ki ama asıl suç sistemsizliği devam ettiren kişlerdedir.

Mithat bey benim düşüncelerim bellidir ve sizinle yüz yüze bunları konuştum. bana 10 yaşındaki çocuk muamelesi yapmayın lütfen. Kimin ne olduğu çok iyi anlaşıldı. Anlamak istemeyenler içinde zaman daha iyi örnekleri sunacaktır. Benim babamda liseliydi ama başlıyacağım şimdi liselilere. Olay farklı ve siz hala gündem değiştirmeye devam ediyorsunuz.

Selçuk Kahveci' Alıntı:
bu gelinen nokta ne özyer' in ne de koray hocanın suçudur. sistemsizliğin sistem olduğu bir yerde kişilere bahane bulmak bence yanlış. biz dedehayır'a şardan'a bu kadar tepki göstermeliyiz. koray hoca'ya murat hoca' ya değil. onlarında suçu var illa ki ama asıl suç sistemsizliği devam ettiren kişlerdedir.

Transfer olduğu dönemde ilk basın açıklaması bu kulübe sistem getireceğim,istikrar getireceğim diyen kişinin adını soruyorum? gördük sistemide,istikrarıda aman bize uzak olsun gitsin fülkere koç olsun daha çok sevinirim.

Cevdet Akay' Alıntı:
Mithat bey benim düşüncelerim bellidir ve sizinle yüz yüze bunları konuştum. bana 10 yaşındaki çocuk muamelesi yapmayın lütfen. Kimin ne olduğu çok iyi anlaşıldı. Anlamak istemeyenler içinde zaman daha iyi örnekleri sunacaktır. Benim babamda liseliydi ama başlıyacağım şimdi liselilere. Olay farklı ve siz hala gündem değiştirmeye devam ediyorsunuz.

Ne gündemi değiştirmesi,ben soru soruyorum Cevdet sende bunun cevaplarını biliyorsun.

Ama yazmıyorsun neden ?

Adam gibi adam Bülent KORKMAZ sezon bitti istifayı kulübe verdi daha sözleşmesi varken sırf kulübün önünü açmak için,peki sizin hocanız ne yaptı geçen sene sözleşmesi bitmesine rağmen yaptıklarını herkes biliyor,görevi bittikten sonraki olaylarıda, o zaman büyük kaptana haksızlık yapmış olmuyormuyuz.

Mithat bey , benim cevaplarım yüz yüze size söylenmiştir. yazdıklarımda forumda mevcuttur , bin kere yazmama gerek yok.

Mithat Duran' Alıntı:
Adam gibi adam Bülent KORKMAZ sezon bitti istifayı kulübe verdi daha sözleşmesi varken sırf kulübün önünü açmak için,peki sizin hocanız ne yaptı geçen sene sözleşmesi bitmesine rağmen yaptıklarını herkes biliyor,görevi bittikten sonraki olaylarıda, o zaman büyük kaptana haksızlık yapmış olmuyormuyuz.
Mithat bey , bu konunun başlığını bir daha okurmusunuz lütfen. Olayları sizler bazı yönlere çekiyorsunuz. Anlatılmak istenen açık ve nettir.

Sizlerin abileri başkan olmadığında hizmet için nerdeydiniz. Tabi haklısınız abiler başkan olmazsa muhalefet yaparsınız anca. olayın özü budur zaten. Neden hepiniz birleşip daha büyük bir Galatasaray şubesi oluşturmaya kalkmıyorsunuz. Hala küçülmek derdindesiniz. Aman Galatasaray fazla büyümesin yoksa dizginleri kaybederiz korkusu bizlere zarar veriyor artık.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Selçuk Kahveci":2dtgdzo7]bu gelinen nokta ne özyer' in ne de koray hocanın suçudur. sistemsizliğin sistem olduğu bir yerde kişilere bahane bulmak bence yanlış. biz dedehayır'a şardan'a bu kadar tepki göstermeliyiz. koray hoca'ya murat hoca' ya değil. onlarında suçu var illa ki ama asıl suç sistemsizliği devam ettiren kişlerdedir.

Transfer olduğu dönemde ilk basın açıklaması bu kulübe sistem getireceğim,istikrar getireceğim diyen kişinin adını soruyorum? gördük sistemide,istikrarıda aman bize uzak olsun gitsin fülkere koç olsun daha çok sevinirim.[/quote:2dtgdzo7]

Transfer konuları; doğrular yanlışlar bir tarafa; bu kulübe sistem ve istikrar getireceğim dedi; dediklerini de yaptı. Kendi görevde kaldığı sürece; Galatasaray oyuncularının parasını düzenli ödeyen isnanların gelmek istediği bir kulüp haline geldi. İstikrar konusunda da; takımı aldığı 06-97 sezonundan 4; 07-08 sezonundan 7 oyuncu hala kulüpte; bu rakamlara erişebilen tek takım da Fenerbahçe; Efes veya Telekom bile değil. Başarı istikrarla gelir diye bir iddiası olan bir adam değilim; lakin Murat Özyer istikrarlı bir kulüp yaratmıştır; aksini söylemek açıkça doğru değil.

Mithat Duran' Alıntı:
Tamam iyi hoşda ortak (MURAT CANDAŞ) KULÜP İÇİN ARMA İÇİN NE YAPMIŞ BU ADAM?

Bırakın bu demogojiyi madem bu kadar iyi neden ülkerin ne kadar işsizini galatasaray kulübüne gagaladı.

Kulübe nasıl bir iyilik yapmış onu yazın!!!

Senin Koray hocandan kat be kat iyiliği dokunmuştur kulübe Sayın Mithat Duran

o Kadar cemiyet ,cemaat ilişkisine girmişinizki gözler kararmış..Körü körüne savunuyosunuz adamları..
Galatasaraylılıgın önüne geçmiş liseli olmanız!

Ey Murat hoca naptın sen bu kullarına ki ne bu garez ne bu kin..sana adam dememiz bile kanlarına dokunuyor..

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Murat Cantas":1zmcllk8]
1-Külüpte görev aldığı süre içinde gerek taraftarlara gerek birebir bizlere karşı olan saygı ve sevgisinden
2-Yüzüne karşı eleştridiğimizde bile çirkinleşmeyip hakaret etmeyip anlatmaya çalışıp yeri geldiğinde 15 yaşındaki taraftara bile anlatmaya çalışıp karşısındaki insanı ciddiye almasından
3-Hiçbir taraftarı tribünden kovma cüretini göstermemesinden
4-Görevinden ayrılmasılmasına ragmen birçok maçta tribünden taraftar olarak en az bizler kadar coşkulu takımını desteklemesinden
5-Eleştiren taraftarı kavgaya davet etmemesinden..
6-Yenildiğinde suçlu benim diyecek kadar yürekli olup mazeret üretmemesinden..

sadece hürmet değil Mithat bey ben hayatın hangi alanında olursa olsun yaşamım boyunca böyle insanların önünde fikri bana ters düşse bile önünde saygıyla eğilirim..

Murat abi söylediklerinin harfi harfine doğru...

Fakat;
-Neden bu vefa örneği olan olaylardan önce değil de sonra gösteriliyor?

Murat hoca kişilik olarak olsun,basketbol dışında ve içinde oturmasıyla,kalkmasıyla,konuşmasıyla kısacası herşeyiyle saygın ve dürüst bunu kimse inkâr edemez.Taraftarla bir bütündü,sıcak ortam vardı bunlar zaten vâr olan kimsenin yok sayamayacağı şeyler. Bunlar güzel şeyler ama başarı nerde denildiği zaman Murat hoca saygılıydı,Murat hoca küfretmezdi aranılan sorunun cevabı bu değil ki. Zaten Murat hoca kişilik olarak hâl ve davranışlarıyla mükemmel bir insan.

-Peki, Murat hocanın kişiliği Arma´dan daha mı önce gelir? sürekli aynı şeyler tekrarlanıyor...

Tek bir gerçek vardır bu takımın başına kim gelmişse veya kim gelecekse!

Takım ne derece başarılı oldu? Harcananan paraya verilen emeğe karşı elde edilen başarı ne derece paralel? Taraftar takımın bulunduğu yerden memnun mu?

Kimseyi göklere çıkarmaya veya yerin dibine sokmaya gerek yok! Zaten bu takımın başındaysa taraftara Galatasaray´da olduğunun bilincinde olarak davranması şart!

Koray hocaya fırsat verildi bekleneni veremedi ama verebilirdi! Murat hocaya fırsat verildi hem de fazlasıyla o bütçeyle en azından şampiyonluk yaşatabilirdi olmadı...

Geçmişte olup biteni konuşmak yerine gelecekte ne yapacağız onları düşünelim. Murat hocayı göklere çıkarmanın,Koray hocayı da eleştirmenin bizlere hiçbir faydası olmayacaktır.Kuru kuruya da sevgi olmaz basketbol içinde. Herşeyiyle dört dörtlük bir insan olsa da bu Arma´yı şampiyon yapmadığı sürece saygımı kazanabilir ama sevgimi asla! Galatasaray Taraftarı´na nasıl davranmasını bilmiyorsa yönetimdeki insan benim için beş paralık değeri yoktur!

Daha fazla konuyu meşgul etmek istemiyorum madem bir vefa başlığıdır.

Murat Özyer´e bu takıma emek verdiği için teşekkür ederim.Umarım hayatının her alanında başarılar elde eder.Saygılar![/quote:1zmcllk8]

Sevgili kardeşim Murat Hoca gelsin demiyoruz.Ayrıca ben ve burda gördüğün adamla öncesiyle sonrasıyla hep aynı sözleri söyledik.ilgili topiklerde yazımız bulunmakta istediğin zaman okuyabilirsin.

İnsanları eleştirmek veya alkışlamak ne göklere çıkarır nede yerin dibine sokar..

Transfer konuları; doğrular yanlışlar bir tarafa; bu kulübe sistem ve istikrar getireceğim dedi; dediklerini de yaptı. Kendi görevde kaldığı sürece; Galatasaray oyuncularının parasını düzenli ödeyen isnanların gelmek istediği bir kulüp haline geldi. İstikrar konusunda da; takımı aldığı 06-97 sezonundan 4; 07-08 sezonundan 7 oyuncu hala kulüpte; bu rakamlara erişebilen tek takım da Fenerbahçe; Efes veya Telekom bile değil. Başarı istikrarla gelir diye bir iddiası olan bir adam değilim; lakin Murat Özyer istikrarlı bir kulüp yaratmıştır; aksini söylemek açıkça doğru değil.[/quote]

Ünsal son üç senede kaçtane yabancı gelmiş bu kulübe toplamda kaç oyuncu transferi yapılmış,Tufan Cemal,Murat dışında diğer oyuncular nerdeler murat hariç geri kalanın aldığı süre belli sen beni bu işlere uzak biri sandın galiba.

Bu sene dahil harcanan para toplamını biliyormusun bu paraları Murat hocan yönlendirdi.

Yıl içinde oyuncu alacaklarını cafe crown topkapıdan yaptığı için düzenli göründü bu sene orasıda su koyuverdi.

Sen bana hala istikrar diyorsun ya beni bu işlerden anlamayan biri sandın yada bizi salak zannediyorsun.

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3m9huvuv]Adam gibi adam Bülent KORKMAZ sezon bitti istifayı kulübe verdi daha sözleşmesi varken sırf kulübün önünü açmak için,peki sizin hocanız ne yaptı geçen sene sözleşmesi bitmesine rağmen yaptıklarını herkes biliyor,görevi bittikten sonraki olaylarıda, o zaman büyük kaptana haksızlık yapmış olmuyormuyuz.
Mithat bey , bu konunun başlığını bir daha okurmusunuz lütfen. Olayları sizler bazı yönlere çekiyorsunuz. Anlatılmak istenen açık ve nettir.[/quote:3m9huvuv]

Bende diyorum ki bu başlık yanlış Murat ÖZYER bu sıfatı hak eden hiç bir davranışı yoktur.

Ben konuyu Murat Hoca gelsin diye açmadım.Zaten konunun başlığını görürseniz sadece Adamlığından bahsettim.Kulube ve taraftara kazandırdığı saygıdan bahsettim.
Kör ölmedi, hiç bir dağda kurt da ölmedi.Ancak 3 sene boyunca hiç kimseyle sorun yaşamamış bir kişiye vefasızlığı görmek inanılır gibi değil.
Hocalığını en çok eleştiren benimdir sanırım, ancak başta Mithat Abinin ve diğerlerinin eleştirileri sponsor kaynaklı laf sokmalardan ibarettir.

Murat Özyer adam gibi adamdır...

Not:Bülent Korkmaz'ın Gençlerbirliği maçında tribünlere kol hareketi yaptığı sonra profesyonelim dediği ancak aslında bu hareketi Özhan'a yaptığını herkes biliyor sanırm.

Mithat bey hala laf ebeliği yapıyorsunuz. Size en doğru soruyu sordum. ( Sizlerin abileri başkan olmadığında hizmet için nerdeydiniz. Tabi haklısınız abiler başkan olmazsa muhalefet yaparsınız anca. olayın özü budur zaten. Neden hepiniz birleşip daha büyük bir Galatasaray şubesi oluşturmaya kalkmıyorsunuz. Hala küçülmek derdindesiniz. Aman Galatasaray fazla büyümesin yoksa dizginleri kaybederiz korkusu bizlere zarar veriyor artık. )

Cevdet Akay' Alıntı:
Sizlerin abileri başkan olmadığında hizmet için nerdeydiniz. Tabi haklısınız abiler başkan olmazsa muhalefet yaparsınız anca. olayın özü budur zaten. Neden hepiniz birleşip daha büyük bir Galatasaray şubesi oluşturmaya kalkmıyorsunuz. Hala küçülmek derdindesiniz. Aman Galatasaray fazla büyümesin yoksa dizginleri kaybederiz korkusu bizlere zarar veriyor artık.

Cevdet biz bu kulübe hizmetten kaçmadık kaçmayızda,bu güne kadar hep fedakarlık yaptık maddi,manevi yine yaparız gerekirse.

Bu kulübü bu günlere getirenler kimlerdi,bilip bilmeden sallama,biz istemeseydik Adnan POLAT bu kulübe başkan olurmu sanıyordun,küçülmeyi bizmi teleffuz ettik düne kadar hepinizin başkan adayı olan kişi söyledi niye lafı çeviriyorsun açık konuşsanıza Yiğit ŞARDAN 'ı istemediniz mi? bu kulübe başkan olsun diye şimdi aklınız başınıza geldi.

Ama atalarımız çok güzel söylemiş bir müsübet bin nasihattan etkilidir diye.

Alın size bir müsübet kulüp battı batıyor bakın bakalım kurtarmak için taşın altına kimler el sokacak, o zaman görücem ben milleti.

2010 mart ayındaki genel kurulda bakın bakalım nasıl bir gücümüz var,biz ayrı değiliz ki,birleşelim.

Sen karıştırdın galiba bizde gurupçuluk olmaz o fenerde olur.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":s2q2akdc]Sizlerin abileri başkan olmadığında hizmet için nerdeydiniz. Tabi haklısınız abiler başkan olmazsa muhalefet yaparsınız anca. olayın özü budur zaten. Neden hepiniz birleşip daha büyük bir Galatasaray şubesi oluşturmaya kalkmıyorsunuz. Hala küçülmek derdindesiniz. Aman Galatasaray fazla büyümesin yoksa dizginleri kaybederiz korkusu bizlere zarar veriyor artık.

Cevdet biz bu kulübe hizmetten kaçmadık kaçmayızda,bu güne kadar hep fedakarlık yaptık maddi,manevi yine yaparız gerekirse.

Bu kulübü bu günlere getirenler kimlerdi,bilip bilmeden sallama,biz istemeseydik Adnan POLAT bu kulübe başkan olurmu sanıyordun,küçülmeyi bizmi teleffuz ettik düne kadar hepinizin başkan adayı olan kişi söyledi niye lafı çeviriyorsun açık konuşsanıza Yiğit ŞARDAN 'ı istemediniz mi? bu kulübe başkan olsun diye şimdi aklınız başınıza geldi.

Ama atalarımız çok güzel söylemiş bir müsübet bin nasihattan etkilidir diye.

Alın size bir müsübet kulüp battı batıyor bakın bakalım kurtarmak için taşın altına kimler el sokacak, o zaman görücem ben milleti.[/quote:s2q2akdc]
Hala aynı kaçamak cevaplar. Yiğit yada mehmet farketmez. seneye nerdesiniz ? Adnan polat var diyemi görevden kaçacaksınız ? Bunlara artık çocuklar bile inanmıyor. Sizler abilerinizi bekleyin hizmet için. Asıl Galatasarayı seven seneye o taşın altına elini koyar ,s,m , baba , abi farketmeden. yaz dönemi kısadır , göreceğiz yaz sonunda neler olacak. kimler iş başında kimler muhalefet. Bu düzen olduğu sürece anca onu bunu suçlamakla geçer zamanlarınız.

Mithat Duran' Alıntı:
Cevdet biz bu kulübe hizmetten kaçmadık kaçmayızda,bu güne kadar hep fedakarlık yaptık maddi,manevi yine yaparız gerekirse...
Mithat Bey zamanında siz değil misiniz; kulübü (şubeyi) biz mi yönetiyoruz ki daha iyi sponsor bulmak için çaba harcayalım, federasyonda lobi faaliyetine girelim, şubeye destek verip Murat Özyer´e prim yaptıralım diyen.

Çok şükür bunamadık, balık hafızalı da değiliz.