Adam Gibi Adam Murat Özyer

Re: Adam Gibi Adam Murat Özyer.

Mithat Duran' Alıntı:
2010 mart ayındaki genel kurulda bakın bakalım nasıl bir gücümüz var,biz ayrı değiliz ki,birleşelim.

Sen karıştırdın galiba bizde gurupçuluk olmaz o fenerde olur.
Yapmayaın Mithat bey , gerçekten çok komik durumlara düşüyorsunuz. Kim ne zaman birleşmiş ? Sizin abiniz Canaydın yok diye sizler çıkmadınızmı görevden. ben size girin dediğimde bizleri almazlar demedinizmi ?

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3rj8sfnf]2010 mart ayındaki genel kurulda bakın bakalım nasıl bir gücümüz var,biz ayrı değiliz ki,birleşelim.

Sen karıştırdın galiba bizde gurupçuluk olmaz o fenerde olur.
Yapmayaın Mithat bey , gerçekten çok komik durumlara düşüyorsunuz. Kim ne zaman birleşmiş ? Sizin abiniz Canaydın yok diye sizler çıkmadınızmı görevden. ben size girin dediğimde bizleri almazlar demedinizmi ?[/quote:3rj8sfnf]

Evet bizi almazlar çünkü biz orda olduğumuzda rant olmaz Cevdet o yüzden bizi sevmezler aynı zamanda ben görevimi Özhan beyle bıraktığım doğrudur,bunun sebebide bende saklıdır.

Birleşme ile ilgili soruna gelirsek son seçim sana en güzel örnek,kaç oy almış başkan bak bakalım biz birleşmeseydik kaç oy alırdı onuda sen bil.

Her şekilde yine kötülük yapmışsınız armaya , daha başka söylenecek söz kalmıyor malesef. Yazıklar olsun böyle zihniyete :(

Cevdet Akay' Alıntı:
Her şekilde yine kötülük yapmışsınız armaya , daha başka söylenecek söz kalmıyor malesef. Yazıklar olsun böyle zihniyete :(

Yine suçlu lise ,abiler ve biz kardeşler oldukya helal sana kardeşim

Liseliler görevdeyken geliriz, yoksa pusuya yatar ayak kaydırmayı bekleriz.
Zihniyet budur.Değiştirilemez, belki bu nesil geçer ise diye düşünüyorum ancak Mithat Abilerin neslinde de ne yazık ki aynı düşünceyi görmek gelecek için içimi karartıyor.

Burak kardeşim evet liseliler kulüp içinde kendilerini farklı hissediyor ve bir güç kendilerince.. Kendilerini asil olarak görüyorlar bence.. Devreler, alt devreler, üst devreler birbirini kolluyor.. Ama ayak kaydırma konusu bence tamamen lise değil yönetimin gücüne de bağlı... Sonuç itibarı ile Erman Kunter, Murat ÖZYER daha önceleki sezonlarda görev alan şuan başarısız bulduğumuz Koray Mincinözlü bile görevden alındı ve liselilerdi.

Bence birazda güç ve iktidarın kimde olduğu ilede alakalı... İktidarı hazmedebilip kullanma ilede alakalı.. Bence C.Crown ile sözleşme yapılırken bile mantık Futbol'un bu pastadan payını almasını sağlamaktı.. Ama futbola yapılan transferler dışında bir katkı alınamazken, basketbol şubeside ilerleme kaydedemedi.. C.Crown gittiği gün eski tas eski hamam.. Kaldığı günde..

Ama Fenerbahçe Ülker'in bütn gücünü bünyesine kattı ayrıca salonu da yapıyorlar.. Bundan sonra Ülker ile ayrılıkta olsa oyuncular Fenerin, salon Fenerin.. Şampiyonluklar, Kupalar Fenerin.. İşin sıkıcı kısmı bu bence.. İktidar, dublör olmayacak.. İktidar gibi davranacak..

Murat Özyer'in adamlığına yada Galatasaray'lılığına kimsenin lafı yok olamazda zaten. Ama antrenörlüğü yapamadı maalesef. Yaşı genç kendisini geliştirirse ileriki yıllarda kapımız açık ama yakın vadede mümkünse uzak olsun.

Burak Barut' Alıntı:
Liseliler görevdeyken geliriz, yoksa pusuya yatar ayak kaydırmayı bekleriz.
Zihniyet budur.Değiştirilemez, belki bu nesil geçer ise diye düşünüyorum ancak Mithat Abilerin neslinde de ne yazık ki aynı düşünceyi görmek gelecek için içimi karartıyor.

Kim için pusu yapmışız kelimeler,yanlış seçilmememsi lazım,ben pusu kursaydım bu forumda bir çok kişinin yaptığı gibi sahte isimle yazardım.

Hala liseli diyorsun bende son 5 başkanın yalnız ikisi liseli diyorum bunlardan bir tanesi 8 ay görev yapmasına rağmen ama hala sabitleşmiş bir fikri savunuyorsun bana.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":2eg9mi4h]Cevdet biz bu kulübe hizmetten kaçmadık kaçmayızda,bu güne kadar hep fedakarlık yaptık maddi,manevi yine yaparız gerekirse...
Mithat Bey zamanında siz değil misiniz; kulübü (şubeyi) biz mi yönetiyoruz ki daha iyi sponsor bulmak için çaba harcayalım, federasyonda lobi faaliyetine girelim, şubeye destek verip Murat Özyer´e prim yaptıralım diyen.

Çok şükür bunamadık, balık hafızalı da değiliz.[/quote:2eg9mi4h]

Hala anlamadınız,ne yapacaktık zorlamı şubeye yardım yapacaktık,onlar bizim yardımımızı istedi de biz etmedikmi,balık hafızalı değilsiniz ama konularada hakim olmadan atıp tutuyorsunuz.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":13is15ga]Liseliler görevdeyken geliriz, yoksa pusuya yatar ayak kaydırmayı bekleriz.

Kim için pusu yapmışız kelimeler,yanlış seçilmememsi lazım,ben pusu kursaydım bu forumda bir çok kişinin yaptığı gibi sahte isimle yazardım.

Hala liseli diyorsun bende son 5 başkanın yalnız ikisi liseli diyorum bunlardan bir tanesi 8 ay görev yapmasına rağmen ama hala sabitleşmiş bir fikri savunuyorsun bana.[/quote:13is15ga]

Liseli Canaydın'da 6 sene yaptı.Murat Özyer'in gönderilmesi kanatimce bir pusu örneğidir.Herkesin dediği gibi madem güçleriniz vardı keşke bizim aşkımız Armaya deyip takıma destek olsaydınız.

Bu forumda Koray Hoca'yı korumanız zaten başlı başına lisecilik yaptığınızın örneğidir.İlk geldiğinde yazdıklarınız sonradan geldiğinde yazdıklarınız çok büyük tezat oluşturdu.
Takıma ilk geldiğinde oyununu sistemini övdünüz, gelinen nokta da takımı zor anda çok zor şartlarda kabul etti dediniz bence büyük çelişki yarattınız.
Polat daha 8 ay olmadı göreve geleli.

Ben sizin önerdiğinizi ve onların kabul etmediğine inanmıyorum.

Burak biz murat hocanın yüzüne gülüp,arkasından kuyusunu kazmadık ki,geldiği ilk günden beri kendisine karşıydık.

Kendiside liseli ama geliş şekli ve koltukta kalmak için yaptıklarını tasvip etmedik.

Koray abiyi savunduğum zamanda oldu eleştirdiğim zamanda,ben hep doğru olanı yaptım yanlışa,yanlış doğruya, doğru dedim.

Murat hoca ne yapmıştır demek resmen terbiyesizliktir kusura bakmayın ama.

Floryadaki salonda her hafta soyunma odasından ayakkabılar çalınıyordu. Basit bir kilit bile takılmıyordu çünkü bu salona.
Murat Özyer in imzadan sonra ilk yaptığı iştir bu.

Sonrasında yapmaya çalıştıkları, başarabildikleri ve yarattığı sinerjinin pek parayla alakası yok. Bu yüzden paralardan hiç bahsetmeyelim.

Hele de profosyonel dünyada yaşıyorsak hepimiz.

Murat İNAL' Alıntı:
Murat hoca ne yapmıştır demek resmen terbiyesizliktir kusura bakmayın ama.

Floryadaki salonda her hafta soyunma odasından ayakkabılar çalınıyordu. Basit bir kilit bile takılmıyordu çünkü bu salona.
Murat Özyer in imzadan sonra ilk yaptığı iştir bu.

Sonrasında yapmaya çalıştıkları, başarabildikleri ve yarattığı sinerjinin pek parayla alakası yok. Bu yüzden paralardan hiç bahsetmeyelim.

Hele de profosyonel dünyada yaşıyorsak hepimiz.

Murat ÖZYER'İN imzadan sonra yaptığı ilk iş takımı topkapıya taşımaktı,yani ayakkabı çalınıyordu olayı ile nasıl bir bağlantı kurdun onu anlamadım.

Eksik yazmışım sanırım.

Floryadaki salonda yapılan yenilikler diyerek kısa keseyim. Çünkü ona da birşey bulursunuz.

Murat İNAL' Alıntı:
Eksik yazmışım sanırım.

Floryadaki salonda yapılan yenilikler diyerek kısa keseyim. Çünkü ona da birşey bulursunuz.

Yapılan tek değişiklik floryada parkelerin cilalanması ama neyse bu takıma zerre katkısı olmamıştır.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":1ymstjl3]Her şekilde yine kötülük yapmışsınız armaya , daha başka söylenecek söz kalmıyor malesef. Yazıklar olsun böyle zihniyete :(

Yine suçlu lise ,abiler ve biz kardeşler oldukya helal sana kardeşim[/quote:1ymstjl3]

Mithat bey , Voleybol ve Basketbol şubelerimizin durumu ortada. Bundan önceki yapılan çoğu uygulama başarı sağlayamamıştır. Bunların nedenlerini ikimizde çok iyi biliyoruz. Sağlıklı ve iyi yönetilecek branşlar için kim görevden kaçıyorsa ve kim şimdiye kadar bunları yapmadıysa herkes suçludur. Bakalım bu yazdıklarım nasıl anlaşılacak çok merak ediyorum.

Arkadaşlar,
Sizlerden birşey rica ediyorum lütfen şahsen tanımadığınız ve bilmediğiniz kimseler hakkında yorum yaparken laflarınıza dikkat ediniz.Bu forumda yazan arkadaşlardan bazıları isimleri önemli değil sözüm sizlere şimdi benim yazdıklarımı dikkatli okuyun;
1) Son maçta yaşananlar hoş şeyler değildi kabul,ama insanları suçlarken bilinçli olun kimin ne yaptığını veya yapmadığını, ki söyledikleriniz kaale alınsın bunu neden söylüyorum sizlere ,dönüp konuşan Tuğrul DEMİR değil Sabahattin KART,
2) Sabahattin KART Ne liseli ne Liseci adam GSL'nin önünden bile geçmedi Alman Lİseli çünkü....
3) Gene aynı şahıs efsane Başkanımız SN.Selahattin BEYAZIT'ın yeğeni..Ayrıca da çok iyi bir Galatasaraylıdır ve iyi bir insandır.
4) Gelelim Tuğrul DEMİR'e adam bütün bir sezon 2 defa maça geldi biri Kızların Avrupa Şampiyonluğu ikincisi erkek takımının Efesle Play of ilk maçı, sağlık problemlerinle uğraşmaktan bu işlerle uğraşmıyor sizin anlayacağınız.
5) Sİzler gibi kültürlü ve herşeyi takip eden gerçekten inanılmaz Galatasaray sevgisi olan kişilere bu tür bilinçsiz ve araştırmadan yaptığınız yorumlar yakışmıyor, çünkü o zaman ne anlaşılıyor biliyormusunuz birileri sizi yanlış yönlendiriyor veya kulaktan duyma yorumlar yapıyorsunuz , halbuki hiçbiriniz öyle değilsiniz eminim.

Son söz olarak ; evet Adam gibi adam ve Büyük Galatasaraylı Sn.Murat ÖZYERE de kulübü dava etmek ve icra göndermekte YAKIŞMIYOR.....
Bilmesi Lazım ki bugüne kadar GALATASARAY da kimsenin 1 kuruş alacağı kalmadı.

Hepinize sevgiler,

Sevgili Abim,

En sondaki cümle baymadı mı artık. Senin için söylemiyorum da Galatasaray'da kimsenin parası kalmaz bahanenin en önde gidenidir.

İkincisi LİSELİLER onu burada şov yapmadan, Murat Hoca'nın ayağını kaydırmadan önce düşüneceklerdi. Şimdi suçsuz ayağına yatmasın kimse kesinlikle. Madem yapamayacaksanız tarih vermeyin, kulübü kurtaracağız demeyin. AYRICA MADEM KULÜBÜN SAHİBİSİNİZ O ZAMAN KULÜBE GEREKLİ FİNANSMANI SAĞLAYIN DA BİZ DE SİZİ SEVELİM. Konuşmak yetmior malesef. Kurtarılan kulübün durumu ortada.

Biz herşeyi görüyoruz, duyuyoruz merak etmeyin. Artık bu takımız sizlere bırakmaya niyetimiz yok.

Şimdiye kadar mahkemeye vermeyenler hata etmiş bence , insanın alın teri kurumadan maaşı verilir. Voleybol takımında bile kaç ay maaşlar verilmedi. Çoğu o kadar karakterli insanlardıki lafını bile etmediler. Krnıç sezon sonu tatil için giderken bile para konusunu açmadı. Transfer için bekle diyenler daha sonra başka birisine imza attırdı. İlk başta yönetmeyi bileceksiniz ve daha sonra insanlık bekleyeceksiniz. Sizin bu zihniyetiniz yüzünden branşlarımız kan ağlıyor.

Önce Şubeyi Liseli abilere teslim edelim ondan sonra finansman bulsunlar, onun dışında şube onlarda değilse kimse kılını kıpırdatmaz, yoksa karşılıksız hizmet anladığım kadarıyla onların mantığına ters yanlışım varsa düzeltin ama benim anladığım bu.