Ahmet Dedehayır İstifa

Ahmet Dedehayır İstifa Etmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yok artık lebron james...

istifaya çağrılacak idareci antrnör kalmadıysa yavaş yavaş oyuncu linçlerine geçelim artık:))

kan davasına dönüştü iş murat özyerin intikamı ahmet dedehayırla mı alınacak böle bi düşünce olabilirmi..

yöneticimiz biraz (aşırı) taraftar ruhlu olması bizim yararımıza.....

çağırsak yanımıza gelip omuz omuza tezahürat yapıcak..

erenbekdemir' Alıntı:

Şaka mı bu?

Yahu adam taraftar düşmanı. Bugün salonda Fener maçları hariç 100 kişi oluyorsa bunun tek sorumlusudur Dedehayır. Kendi beceriksizliklerinden dolayı salona gelmeyen taraftarı sürekli olarak suçlayan bir adam mı taraftar ruhlu?

Hani pembe koltuklar? O koltuklardan kombine alanlar?

Tek suçlu Murat Özyerdi dimi Ülkerin coachu olduğu için? Peki Ülkeri Galatasaray isminin arkasına musallat edenler nolucak? Fenere aslan payını verirlerken bize sus payını verdiklerinde susanlar nolucak? Şube baştan aşağı herkesin oyuncagı haline gelmiş hala "herkes masum özyer suçlu" tiyatrosu oynanıyor.

Murat özyer gitti dertler bitti nasıl olsa :)

Hayırlı işler..

Semih Ural' Alıntı:
erenbekdemir' Alıntı:

Şaka mı bu?

Yahu adam taraftar düşmanı. Bugün salonda Fener maçları hariç 100 kişi oluyorsa bunun tek sorumlusudur Dedehayır. Kendi beceriksizliklerinden dolayı salona gelmeyen taraftarı sürekli olarak suçlayan bir adam mı taraftar ruhlu?

Hani pembe koltuklar? O koltuklardan kombine alanlar?

Tek suçlu Murat Özyerdi dimi Ülkerin coachu olduğu için? Peki Ülkeri Galatasaray isminin arkasına musallat edenler nolucak? Fenere aslan payını verirlerken bize sus payını verdiklerinde susanlar nolucak? Şube baştan aşağı herkesin oyuncagı haline gelmiş hala "herkes masum özyer suçlu" tiyatrosu oynanıyor.

Murat özyer gitti dertler bitti nasıl olsa :)

Hayırlı işler..

kardeşim ben ne özyere ne ahmete nede polata kimseyi suçlamıyorum...
gs nin kendi salonu olsa neyse bakırköyde oturan ahmet cömerti ister abdi ipekçi der sarıyerde istinyede oturan ayhan şahenk der ....

pembe koltuk meselesi zaten koltukların anası şey oldu....bir arkadaşın kolu kırıldı salon yönetimide bahane arıyordu kaldırdı onları öyle her şey de özyer karşıtları deyip suçlamazsın..

Dedehayır, İstifa gerçekten İStifa.
Mükemmel yatırımlar bu adamın elinde mahvoldu gitti.
Daçka gibi vakıf okuluna söz geçiremeyen bir yönetici olduğuna inanamıyorum.
Sonuçta o okulun belli bir vizyonu var ve gerekli ücret yardımını bağış şeklinde yaparsan hatta sana tüm salonu deri koltuk halinde geri verirler.
Dedehayır'a Pembe Gömleklimiz herşeyimiz dediğimiz için çok pişmanım.

ne yani kırmızı koltuklar açılmıyor diye mi istifa edecek?koltukları dedehayır mı kırıyor ki dedehayır sorumlusu oluyor.daçka salonunu bize kiralamak istemedi sezonun başında yine anlaştı daçka ile.kendi salonumuz ki istediğini yapacaksın.efes maçlarında da kırmızı koltuklar kapalı duruyor.bundan daha iyi olmamıştı şube daha önce hem maddi hemde oyuncu yönünden.oyuncuların paralarının zamanında ödenmesi bütçenin dışına çıkılmaması da dedehayır ın başarısıdır hep murat özyer in başardığı yazılıp çizilirdi forumda artısı olarak sanki şube sorumlusu murat özyermişcesine.daha önce bu kadar kaliteli yabancı oyuncularımız olmamıştı.kendisine karşı ne bir sempatim var nede bir antipatim var fakat sezar ın hakkı sezar a.daha üç ay önce herkes pembe gömlekli iken murat özyer i gönderdi diye istifa söylemlerinde bulunmak da işin en komik yanlarından biri.ne murat özyer sevgisiymiş be.

Volkan Bey,

Benim bildiğim yapılan transferlerin, ödemelerin, harcamaların, gelenlerin, gidenlerin Ahmet Dedehayır ile bir ilişkisi yok. Bunu istifa etsin veya etmesin diye söylemiyorum bu tür işlerle hep Murat Özyer ilgilenirdi. Kısacası bu konuda taraf değilim sadece belirtmek istedim.

Eğer bir çok taraftar onun yüzünden maça gelmiyorsa,polislere karşı bizi ezdiyorsa, aldığımız kombineler pahalı olup 2 hafta sonra biletler daha ucuza geliyorsa, transfer yapacaz şampiyon olacaz deyipte, tam kadro olan kız takımına transfer yapılıp, Erkek Takımının eksiklerini tamamlamıyorsa,hakemler konusunda bir türlü masaya yumruğunu vuramıyorsa,Kabadayı vari hareketlerde bulunuyorsa yok yok haklısınız Hepimiz Pembe Gömlekliyiz ancak At Gözlüklü değiliz !.

Galatasaray Taraftarları Başkanlara karşı belli tutumlar ve yaptırımlar göstermiştir ancak bir şube sorumlusuna ilk kez gösterildiğini düşünüyorum.

Utku Çapan' Alıntı:
Sahada ve tribünde yapılan tüm oyunların kuklası olan, hiçbir zaman masaya yumruğunu vuramayan, darüşşafaka'ya hiçbir yaptırımı olamayan, bana sattığı kombineden vergi kaçırtan, sattığı koltuğu daha sonra kapatan, yılların kapalı salon taraftarlarını sahaya küstüren Üstad
sana da yeter artık.
Hayatta olmayacak birşey biliyorum ama, enazından 5 yıl sonra ben demiştim diyebilmek için yazıyorum. Paran varken parasız takım kadar sıradanlaşmaktan kurtulmak için
İstifa et
İstifade edelim.

hangi yılların kapalı salon taraftarı bu merak ettim efes maçı nı 50 kişiye oynuyorduk 4 5 sene önce.fb maçlarında salon ilk çeyrekte boşalırdı maç ile alakası olmayan kişiler gelirdi zaten. şube sorumlusu yiğit şardan masaya yumruğunu vurması gereken asıl kişi o olmuyor mu bu durumda?masaya yumruğunu vurmama konusuna gelince benim aklıma bu konuda birşey gelmiyor eğer varsa paylaşırsanız sevinirim.vergi kaçırma olayı ise çok büyük bir suçlama olur ki dedehayır kombinelerden vergi kaçırıyor demek.kombineler dedahayır ın kendisinin değil galatasaray'ın olduğu için galatasaray vergi kaçırmış olur bilmem anlatabildim mi?

Kerem SEÇER' Alıntı:
Volkan Bey,

Benim bildiğim yapılan transferlerin, ödemelerin, harcamaların, gelenlerin, gidenlerin Ahmet Dedehayır ile bir ilişkisi yok. Bunu istifa etsin veya etmesin diye söylemiyorum bu tür işlerle hep Murat Özyer ilgilenirdi. Kısacası bu konuda taraf değilim sadece belirtmek istedim.

murat özyer e şu kadar harcama yetkin var denir o da o parayı harcar.fazla yaptığı ödemeyi cebinden mi ödeyecek ki.tabiki murat özyer de işin içinde fakat bjk gibi bir örnek var önümüzde.demek istediğim bütçeden daha fazla harcama yapılmıyor kendisinin döneminde.

Volkan Çoban' Alıntı:
vergi kaçırma olayı ise çok büyük bir suçlama olur ki dedehayır kombinelerden vergi kaçırıyor demek.kombineler dedahayır ın kendisinin değil galatasaray'ın olduğu için galatasaray vergi kaçırmış olur bilmem anlatabildim mi?

Bu pek suçlama değil somut gerçek sorumlusu kim bilmiyorum ama sembolik bir meblağ ile satılıyor kağıt üzerinde kombine. Yarın bir gün dava açıp hakkımız arasak 10 TL karşılığı geri alırız kombineyi :) . Öte Yandan biz de kombine alırken sanırım biraz ortak olmuş oluyoruz yapılana.

Volkan Çoban' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":1eija12u]Volkan Bey,

murat özyer e şu kadar harcama yetkin var denir o da o parayı harcar.fazla yaptığı ödemeyi cebinden mi ödeyecek ki.tabiki murat özyer de işin içinde fakat bjk gibi bir örnek var önümüzde.demek istediğim bütçeden daha fazla harcama yapılmıyor kendisinin döneminde.[/quote:1eija12u]

Bu konuda fazla yazışmak istemiyorum ama ödemelerin gecikmemesinin tek nedeninin Ülker olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi sahibi olanlar istiyorlarsa zaten anlatırlar. Ayrıntıları bilmiyorum, sadece bildiğim bu kadarı.

İşin doğrusu A.Dedehayır şubeyi ileri götürecek kişi demek yersiz olur.. Yöneticilik konusunda pasif kaldığını ve kulüp içinden profesyonellerin fikirlerini fazla dinlediğini düşünüyorum.. Koskoca şube şahıslara bağlı olmamalı kendini idare edebilmeli, onun adamı bunun adamı anrenörler, yöneticiler ile yerimizde sayıyoruz...

Saygılarımla,

Burak Barut' Alıntı:
Eğer bir çok taraftar onun yüzünden maça gelmiyorsa,polislere karşı bizi ezdiyorsa, aldığımız kombineler pahalı olup 2 hafta sonra biletler daha ucuza geliyorsa, transfer yapacaz şampiyon olacaz deyipte, tam kadro olan kız takımına transfer yapılıp, Erkek Takımının eksiklerini tamamlamıyorsa,hakemler konusunda bir türlü masaya yumruğunu vuramıyorsa,Kabadayı vari hareketlerde bulunuyorsa yok yok haklısınız Hepimiz Pembe Gömlekliyiz ancak At Gözlüklü değiliz !.

Galatasaray Taraftarları Başkanlara karşı belli tutumlar ve yaptırımlar göstermiştir ancak bir şube sorumlusuna ilk kez gösterildiğini düşünüyorum.

polislere karşı bizi ezdiriyor demişsin polisle yaşanan bir olaydan sonra kendisi taraftarın yanında olduğunu belirtmek için oturduğu tribündeki herkesi yanına çağırarak taraftarla aynı tribünde maçı izlemiştir.birçok taraftar onun yüzünden maça gitmiyor demişssin nedenlerini söylersen birşeyler diyebilirim.kız takımı ve engelsiz aslanlar ın başarısından dolayı kimse kendisine bravo demiyor.birkaç sene önce bayan takımı küme düşüyordu.erkek takımının transferleri daha önce hiç bu kadar iyi olmamıştı.masaya yumruğunu vurmuyor demişsin peşinden de kabadayı vari haerketlerde bulunuyor demişsin bence biraz çelişkili olmuş.ayrıca kendisi şube sorumlusu değil şube sorumlusu avatarını kullandığın kişi dersin ki şube şu şu nedenlerden dolayı çok kötü yönetiliyor.açarsın yiğit şardan istifa diye bir başlık bizde kendi düşüncelerimizi paylaşırız galatasaray ımız için ne daha iyiyse ona göre olması için uğraşırız.kombine fiyatlarında bende yanlış yapıldığını düşünüyorum bilet fiyatlarıda sezon başında pahalıydı açıklama yaptı ve fiyatları düşürdüğünü söyledi.şampiyonluğa oynama konsunda ise son yıllarda şampiyonluğa oynayacak en yakın kadro kuruldu.en azından şampiyon olmak istiyoruz diyor vizyonsuz değil.

Volkan Çoban' Alıntı:
[quote="Burak Barut":158qduv0]Eğer bir çok taraftar onun yüzünden maça gelmiyorsa,polislere karşı bizi ezdiyorsa, aldığımız kombineler pahalı olup 2 hafta sonra biletler daha ucuza geliyorsa, transfer yapacaz şampiyon olacaz deyipte, tam kadro olan kız takımına transfer yapılıp, Erkek Takımının eksiklerini tamamlamıyorsa,hakemler konusunda bir türlü masaya yumruğunu vuramıyorsa,Kabadayı vari hareketlerde bulunuyorsa yok yok haklısınız Hepimiz Pembe Gömlekliyiz ancak At Gözlüklü değiliz !.

polislere karşı bizi ezdiriyor demişsin polisle yaşanan bir olaydan sonra kendisi taraftarın yanında olduğunu belirtmek için oturduğu tribündeki herkesi yanına çağırarak taraftarla aynı tribünde maçı izlemiştir.birçok taraftar onun yüzünden maça gitmiyor demişssin nedenlerini söylersen birşeyler diyebilirim.kız takımı ve engelsiz aslanlar ın başarısından dolayı kimse kendisine bravo demiyor.birkaç sene önce bayan takımı küme düşüyordu.erkek takımının transferleri daha önce hiç bu kadar iyi olmamıştı.masaya yumruğunu vurmuyor demişsin peşinden de kabadayı vari haerketlerde bulunuyor demişsin bence biraz çelişkili olmuş.ayrıca kendisi şube sorumlusu değil şube sorumlusu avatarını kullandığın kişi dersin ki şube şu şu nedenlerden dolayı çok kötü yönetiliyor.açarsın yiğit şardan istifa diye bir başlık bizde kendi düşüncelerimizi paylaşırız galatasaray ımız için ne daha iyiyse ona göre olması için uğraşırız.kombine fiyatlarında bende yanlış yapıldığını düşünüyorum bilet fiyatlarıda sezon başında pahalıydı açıklama yaptı ve fiyatları düşürdüğünü söyledi.şampiyonluğa oynama konsunda ise son yıllarda şampiyonluğa oynayacak en yakın kadro kuruldu.en azından şampiyon olmak istiyoruz diyor vizyonsuz değil.[/quote:158qduv0]

imza......

Kabadayılığı hakemlere karşı yapmıyor,kendi oyuncularımıza yapıyor.
Geçenlerde kız takımında küfür eden yönetici kim diye haberlerde çıkmıştı yanlış mı hatırlıyorum ?
Olay o zaman hemen kapatılması gerekiyordu ve oldu bittiye getirildi ayrıntıları kaldı.
Vallahi Cumartesi saat 19.00'da tüm tribün liderlerimiz orada olacak.
Bir tanesine sorarsın neden sevmiyorsunuz Dedehayır'ı diye o sanırım açıklamayı yapar size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...