Ahmet Dedehayır İstifa

Ahmet Dedehayır İstifa Etmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Barut' Alıntı:
Doğan kardeşim madem, Ülker'e karşısın madem ülkerin adamı olduğuna inandığın Özyer'e karşısın.
Peki neden Ülker'i buraya getiren yönetimi ve yöneticilere laf atıldığında bizlere tepki gösteriyorsun.
Özyer'in tek suçu buraya Ülkerle mi gelmesiydi?
Galatasaray Tarihinin en sevilmeyen şube yöneticisi olmak gerçekten kolay birşey değil.
Bunu başarıdğı için Dedehayır'a teşekkürler.
Doğan, Adnan Polat,Adnan Sezgin ya da bir başkası kim olursa olsun.Bu kadar hatalar yapıyorsa istifasını isterim.
Benim için Galatasaray'ın menfaatleri önde gelir.

Burak kardeşim basketbola sponsor bulmanın zorluğunu biliyorum ayrıca ülker sponsorluk dağıtmaya başladığında bizimkilerin gidip diğer büyük markalarla görüştüklerini ama red cevabı aldıklarınıda biliyorum.
Sonuçta ülker'ün ozaman için verdiği para altın değerindeydi.
Onlara en çok Polat karşı daha iyisi bulununa kadar en iyisi bu.
Şimdi 'niye şampiyon olamıyoruz, anca play-off a kalır ilk turda eleniriz' diye tepki veirken bu anlaşma ozaman yapılmasa 'niye play out oynuyoruz' diye tepki verebilirdik hangisi daha iyi bence 1.si oyüzden onlara ses çıkarmıyorum.

Karşı çıkılacaksa senin gibi sebeplerle çıkılsın ama bana vergi falan demesin kimse.4 büyüklerin camiaları duman olur.

Kombine alan insanlar 2 senedir kandırılmıştır. Taraftar açısından son derece büyük bir idari başarısızlıktır diyeceğim ama sanırım bu konuda kendilerini başarılı görebilirler onlar.

kerem abi aslında kombine-bilet ilişkisini herkes tahmin ediyordu......

bilinmeliydi 5-1-2 ye düşceği....

ilk maç 15 kağıttı sonra 20-30 kişi ''istemiyoruz artık dedehayırı'' dedi....
biletler 5 e düştü....
hatta pembe koltukta oturan genç biri vardı...bana diyorki geçen seneki hiçbir maç 10 ytl altı olmadı diyor ben bütün maçlara geldim diyor he böylesine hak sat 500 e ...tabiki aramızda mağdur olanda olabilir.

Kombine sorununu fiyatlarmış gibi göstermek son derece yanlış ve hafif kalır. Bir söz veriliyorsa tutulmalıdır, tutulmuyorsa verilmemelidir. Neyse FB maçı kampına giren arkadaşları bir ziyaret edeyim ben :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kombine sorununu fiyatlarmış gibi göstermek son derece yanlış ve hafif kalır. Bir söz veriliyorsa tutulmalıdır, tutulmuyorsa verilmemelidir. Neyse FB maçı kampına giren arkadaşları bir ziyaret edeyim ben :)

Aman yemek yeme oralarda :p

Bir iki eleştiri gelmiş,konuyu açma sebebimle ilgili olarak...
Kesin olarak söylüyorum ki bu topicin açılma sebebi hocanın istifa etmesi değildir...

Kombineler konusunda taraftarın ettiği isyandır,bir kabadayıyı Gs kulübüne yakıştıramamdır,sene başında alınmayan yerli oyunculardır.... vs. vs.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Kombineler konusunda taraftarın ettiği isyandır,bir kabadayıyı Gs kulübüne yakıştıramamdır,sene başında alınmayan yerli oyunculardır.... vs. vs.

Taraftar bu tepkiyi zaten verdi.Sizin taa Konya'lardan bu sorunu görmeniz ve tepkiyi sizin koymanız biraz tuhaf değil mi?

Geri kalan iç işlere giriyor ve fazla bilmediğimden değinmek istemiyorum.

Alperen Kaplan' Alıntı:

Alınmayan oyuncuların tepkisini koyuyorsan alınan yıldızların övgüzünü niye esirgiyorsun.Objektif gelmiyorsun.

Berk Tuna' Alıntı:
Sizin taa Konya'lardan bu sorunu görmeniz ve tepkiyi sizin koymanız biraz tuhaf değil mi?
Taraftarın tutarsızlıklara müdahil olması için illa ucunun kendisine dokunması şart mı?

Yapılan yanlışlara rağmen, takım kendi içinde bu açığı kapatabilir mi diye beklemek ne zamandan beri hata oldu ki?

Atanmış istifaya davet edilebilir ama seçilmiş istifaya davet edilemez gibi bir mantık yürütülmüyordur umarım... Bence Alperen´in üstüne fazla gidiliyor...

Bana göre Ahmet Dedehayır´ın artıları da var eksileri de. Önemli olan hangi taraf ağır basıyor?

Arkadaşlar siz hatayı yanlış yerde arıyorsunuz.Evet ortada bir hata var ama hatayı yapan Ahmet DEDEHAYIR değil.Basketbol şb.Tek yetkilisi yönetim bazında sn. Yiğit ŞARDAN beydir.

Şeçilmişle atanmış arasında çok büyük fark var.Aranızda bunu bilmeyenler olabilir,ancak sizler hataları yanlış yerde aramaya kalkarsanız,alacağınız sonuçta yanlış olacaktır.

Ama sanırım Murat hocaya bir diet aranıyor!! diye düşünüyorum.Bunun karşılığı hocaya karşılık yönetici olamazz.

Gökmen Bey,Doğan Bey,Berk Bey ve Onur Abi hepinize saygılar...

@Berk Tuna,
İşin açığı yazdıklarınızla ne anlatmaya çalıştığınızı bilmiyorum... Ben Konya'da yaşıyorum belki ama taşrada GS için üzülen kimseler bulunamaz mı sizce?

@Gökmen Kesen,
Foruma eylül ayında kaydoldum sanırım,faal olarak yazmaya ise(faalden kasıt internete girince ilk açılan sitenin burası olması) çok olmadı başlayalı... Bir tepkiyi burada koymamam başka hiçbir yerde koymayacağım manasına gelmiyor...

@Doğan SAĞLAM,
Bana o anda Ahmet Dedehayır'ın eksileri soruldu,artılarından bahsetmek lüzumsuz olurdu kannımca...
Ahmet Bey'in artısı yok demiyorum zaten fakat Onur Abi'nin de ifade ettiği gibi önemli olan nokta artısının mı eksisinin mi fazla olduğu;ve bence eksisi daha fazla...

@Onur Yavuz,
Teşekkür ederim abi,ağır basan taraf bana kalırsa eksileri... :)

bu sene kaç adet kombine satıldığı konusunda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.numaralı tribünden kombine alanlara bedava dağıtılan kombineler hariç.

Mithat Duran' Alıntı:
Arkadaşlar siz hatayı yanlış yerde arıyorsunuz.Evet ortada bir hata var ama hatayı yapan Ahmet DEDEHAYIR değil.Basketbol şb.Tek yetkilisi yönetim bazında sn. Yiğit ŞARDAN beydir.

Şeçilmişle atanmış arasında çok büyük fark var.Aranızda bunu bilmeyenler olabilir,ancak sizler hataları yanlış yerde aramaya kalkarsanız,alacağınız sonuçta yanlış olacaktır.

Ama sanırım Murat hocaya bir diet aranıyor!! diye düşünüyorum.Bunun karşılığı hocaya karşılık yönetici olamazz.

Mithat Abi Günaydın...

Ben şahsi olarak diyet aramıyorum,o mantıkla bir olaya bakacak olursa ilerlememiz mümkün değil zaten...
Sayın Dedehayır'ı bugüne kadar da eleştirirdim zaten,bu konuyu açmayı da sürekli olarak farklı sebeplerle erteliyordum,konunun Murat Hoca ile alakası yok yani abi...

Ayrıca Yiğit Bey'i başarısız bulmanın sebebi onun Murat Hoca konusunda gösterdiği ısrar mı? :) :p

Bakın konuları yine saptırıyorsunuz.Benim kimseyle şahsi bir sorunum yok Gs.Bas. Şb. sorumlusu sn.Yiğit Şardan,sizde sorumlu kim diye soruyorsanız sorumlu kişi belli niye yanlış yolda ilerliyorsunuz ben onu merak ediyorum.

Alperen Kaplan' Alıntı:
@Doğan SAĞLAM,
Bana o anda Ahmet Dedehayır'ın eksileri soruldu,artılarından bahsetmek lüzumsuz olurdu kannımca...
Ahmet Bey'in artısı yok demiyorum zaten fakat Onur Abi'nin de ifade ettiği gibi önemli olan nokta artısının mı eksisinin mi fazla olduğu;ve bence eksisi daha fazla...

Alperen ama bak bütün yöneticelerin artısı eksisi vardır buna Adnan Polat'ta dahil ama hepsine istifa topici açıp eksisimi artısımı fazla tartışırsak olmaz bu iş.

Dedehayır klübe zor zamanda sahip çıkmıştır hataları olabilir ama bunda tek sorumlu o değildir.Özhan Canaydın döneminde tam yetki ile takımın başına getirilmiştir böyle bir ortamda odamın fevrileşmesi normaldir ama bu yıl ilk defa başına ciddi şekilde yönetici getirildi tüm faliyetleri beraber planlıyorlar ozaman tepki mademki şu zamanda konuluyor hatayı yapanların hepsine konulsun birisine değil.

Mithat Bey,

Evet insanlar diğer isimler hakkında çok bir şey bilmiyordu belki ama Yiğit ŞARDAN ı hedef gösteriyor iseniz bir kez daha düşünmenizi nacizane tavsiye ediyorum size.

Mithat Duran' Alıntı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...