Ahmet Dedehayır İstifa

Ahmet Dedehayır İstifa Etmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence hemen istifasını vermelidir.başından beri gereksiz işler yapıyo .murat özyer,zizic,cem akdağ ve son olarak da taj mc williams ı gönderdi.daha ne yapsın dime :oops: :oops: :oops: gör bunları sayın adnan polat

bayan ve erkek takımlarımız büyük hedeflerle sezona başladı, devre arasında her iki antrenörümüz ve her iki takımımızın yıldızı kaçarcasına gitti , demek ki basketbol şubemizde bir şeyler iyi gitmiyor, sebebi kimse başkanın bir an önce konuya el atması lazım, geç olmadan!

ben onu bunu bilmem biz geçen bayan basket maçına gittik yanılmıyosam aris maçı idi yanılıyoda ola bilirim bayabi fark attımız maçdı neden bi yönetici yokdu o maçda ?

bende resmi var tribünün 1 tane koltuk dolu değildi yönetimden neden ?

lafa geldimmi kombine alamadınız almadınız dio sayın dedahayır peki neden bize sattığı PEMBE KOLTUK ları hala açdıramıyor hele hele fener maçında açdıramıyor isen o koltukları sen bırak git kardeşim o koltuğu GS adını kullanarak kendine özel hayatında iş hayatında pirim sağlıcaksan

Syn : Adnan POLAT ın dediği gibi filoryanın 5 KAPISINDAN birinden ÇIK GİT NE OLURRRR ..!

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
ben onu bunu bilmem biz geçen bayan basket maçına gittik yanılmıyosam aris maçı idi yanılıyoda ola bilirim bayabi fark attımız maçdı neden bi yönetici yokdu o maçda ?

bende resmi var tribünün 1 tane koltuk dolu değildi yönetimden neden ?

lafa geldimmi kombine alamadınız almadınız dio sayın dedahayır peki neden bize sattığı PEMBE KOLTUK ları hala açdıramıyor hele hele fener maçında açdıramıyor isen o koltukları sen bırak git kardeşim o koltuğu GS adını kullanarak kendine özel hayatında iş hayatında pirim sağlıcaksan

Syn : Adnan POLAT ın dediği gibi filoryanın 6 KAPISINDAN birinden ÇIK GİT NE OLURRRR ..!

o maçta dedehayır vardı ben maçtaydım.....
sana koltuğu sattı ama açmak onun elinde değil tamamen darüşafaka,peki senin o koltuğun sağlam mı sorabilir miyim...

Şimdi Pembe koltuklara kombine sattı ve açtıramıyor . Tamam yaptılar bir hata oldu diyelim. Bunu telafi, etmek için hiç bir şey de yapmadılar. Resmi bir açıklama ve özür sonrasında da kombinelerin mevcut koltuklar ile değiştirilmesi.Şu durum da kombine sahiplerinin zaten salonda yeri de yok.

Syn : Eren BEKDEMİR aris olmaya bilir ama 1 ay içinde olan bi maçdı vede şuan resim arşivime bakıyom resmi bulursam eklicem KOSKOCA tribünde ( yönetim ) alanında 1 kişi olsun bile yokdu..!

Vede Ben DAÇKA yı tanımam Ben 250 TL saydığım GSBASKET yönetimi ( DEDEHAYIR ) ı tanırım..!

Syn : Kutay ÇAMCI Ben Her maçda söylüyorum. doğru olmaya bilir ama 3 - 5 kişi gidip elinde olan kombinesi ile RESMİ ŞİKAYET DİLEKÇESİ verir ise ( ADLİYE - TBF vb. ) kurumlara DAÇKA maçka kalmaz koltuk kırıksa parası ödenir seve seve açılır..!

Koltuk Sahiplerinin yeri yok ama paraları kulüp kasasında bu ne olcak ?

Yönetimi bile maça gitmezken biz her maçına gidiyoruz peki bune ne diceksin ?

Kısacası Bu Anketi Kim Açtı İse Allah Razı Olsun..!

Artık resmi yollara başvurmak gerekir haklısınız (gerçi ben birşey çıkacağını sanmıyorum ama olsun ) Hukuki bilgisi olan birilerinden fikir almak lazım tüketici hakem heyetlerine mi baş vurmak gerekiyor.Mahkemeye mi ?Federasyona mı ?

Kutay Çamcı' Alıntı:
Artık resmi yollara başvurmak gerekir haklısınız (gerçi ben birşey çıkacağını sanmıyorum ama olsun ) Hukuki bilgisi olan birilerinden fikir almak lazım tüketici hakem heyetlerine mi baş vurmak gerekiyor.Mahkemeye mi ?Federasyona mı ?

Kardeşim şöyle düşün senin elinde KAPI GİBİ KOMBİNE VAR vede diğer elinde KAPI GİBİ FATURAN VAR ve diğer tarafta KAPALI AÇILMAYAN PEMBE KOLTUK lar var ?

sence ne olucak Federasyon , MAHKEME vb. kuruma başvurduğunda ne dicek sana OLMAZ KARDEŞİM siz her maça o koltuğu kırıyorsunuz açamazlar mı dicek yoksa

SEN ORAYA O KOLTUĞU SATIP PARA ALIYORSAN O KOLTUKLARIDA A-ÇI-CAK-SIN mı dicekler sence ?

Hukuki derinliğini bilmiyorum ama mülk sahibi daçka ve bizim klüp onların tasarruflarına uymak zorunda olabilir. Bununla birlikte başka şekilde haklarımız korunabilir tabi ki

Kutay Çamcı' Alıntı:
Hukuki derinliğini bilmiyorum ama mülk sahibi daçka ve bizim klüp onların tasarruflarına uymak zorunda olabilir. Bununla birlikte başka şekilde haklarımız korunabilir tabi ki

Kutay Kardeşim Sahibi DAÇKA ama bize karışamaz.

biz o kulube fiyatını bilmiyom ama belli bi para ödüyoruz yıllık kira olarak.

o sebebden çıkıpda daçka sana bu maça koltuk açık olcak bu maça koltuk kapalı olcak diyemez ..!

abicim bunu LÜTFEN kabullenelim GSBASKET ŞUBESİ YÖNETİMİ ÇOK AMA ÇOK PASİF bir yönetim

Düşün ya sen DERBİ maçında Okoltukları açdıramıyorsan F5 maçında ben olsam utancımdan İSTİFA ederdim ama onu işde CEM HOCA gibi gururlu görevini yapanlar becerir

Ben elimizden en gelirse yapalım fikrine katılıyorum. Sadece daçka izin vermedikçe o koltuklar açılmaz. GS spor klübünün bize karşı yükümlülüğü var ama Daçkanın yok.Elimizden geleni yapalım bu konuda hemfikiriz

Bence heyecanlanmadan önce kira sözleşmesine bakma gerek.Eğer Daçka bazı şartlar öne sürerek koltuk kapatma yetkisine sahipse geçmiş olsun.Klübün yapması gereken paraları geri ödemek.Geçen seneki tücrübelerine binaen böyle bir madde veya anlaşma muhtemel.
Diğer türlü sözleşmede koltuk ile ilgili bir madde yoksa ve buna rağmen kapalı ise yönetimin boşvermişliği, vurdumduymazlığı.O zaman dava vb. gibi yollara başvurulabilir.

bized koltukların kapandığı ilk maçda söylenen laf

o koltuklar tanesi 250$ mış ..!

banane 250 yada 2500 ise sen bana kombineyi satarken şart koşmuyosun peşin peşin paramı alıyosun dimi bnm kombinem yok ama her maça gdiyorum inanın şuan elimde 1 kombine kartım olsun basket için

ilk maçda açdırırım o koltukları mahkemeye ver bakim sen ne dcekler sana hakişm bey bunlar koltujları kırıyo bizde o yüzden kapadıkmı diyorlar ?

Olayı tam bildiğimden değil ama adamların elindeki kira sözleşmesinde koltuk kapatma ile ilgili bir hüküm varsa zerre kadar birşey yapılamaz.O zaman sorumluluk Daçka'dan çıkar bizim klübümüze girer.Koltuk varken para alınırsa koltuk kapatılınca da para geri verilmeli.

Burda yazmakla olmuyor arkadaşlar. Kombine alan arkadaşlar toplanalım ve bunu kulübe iletelim. Aldığımız cevaba göre girişimimizi yaparız.

cevdet abi belki bana kızıyosun ama öle abi tamam bnm kombinem yok ama %90 maçlara gidiyorum.

bunu sen benden daha iyi biliyorsun tamam daçka şart koşa bilir kapama için ama sen sonuçta o kapanan pembe koltuklardan kombine almışsın.

tamam ben bu na karşıyım kendi kulübümü mahkemeye vermek gibi ama işin oluru bu şöle 3 - 5 kişi çıksa gitse konuşsa CİDDİ CİDDİ açmak zorundalar olmadımı ?

gidiceksin ADLİYEYE vercen bi dilekçe vercen kombineni mahkemeye bakalım ne dicekler bu adam koltukları kırıyo ondan kapadıkmı dicekler

bu iş mahkemeye giderse isteselerde istemeselerde o koltuklar PAŞA PAŞA AÇILACAK ama siz böle girişimde olmassanız gsbasket yönetimide diyorki ya nede olsa laf eden yok boşver bu senede böyle gitsin nede olsa satık kartları diyolar

ve bizi her sene SALON YAPICAZ diye KANDIRIYORLAR

Biraz başımızı kaldırıp olanlara KARŞI çıkmamız lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...