Ahmet Dedehayır İstifa

Ahmet Dedehayır İstifa Etmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekrem kardeşim Cevdet Abininde dediği aceleci olmayıp önce klüple konuşmak sonrada verilecek cevaba göre birlikte hareket etmek.Hem bu işler adliye ile çözülecek şeyler değil.Emin ol dava kabul edilirse sezon sonunda biter.Ayrıca neye dava açılacağı bile belli değil.Önce sakin olalım...

tamam susuyom ama şunu söyleyim 1 musibet 1000 nasihattan iyidir. 1 sene de sürse atıyorum gs klübü fazlasıyla ceza alacak ve de akılları başlarına gelcek gsbasket´in.

Ekrem sana sus diyen olmadı.Güzel dille anlatmaya çalışıyoruz sana olayları.Gsbasket herşeyin farkında merak etme.Uyarıların için sağol.

Daha öncede yazdım, yine tekrarlayayım. Bu foruma 5000 mesaj atacağınıza kulübe 500 mail atsanız bundan çok daha faydalı olur.

Eğer ki Darüşşafaka yönetimi bu koltukların kurulmasına izin vermiyorsa Galatasaray Kulübü bunu taraftarına duyursun ve ya başka bir kombine + aradaki ücret farkını ödesin ya da kalan maçlar için belli bir miktar ödeyip bu kombineleri iade etsin. Bu kadar basittir çözümü..

Şurada ciddi bir sorun var ve satışı yapan direkt olarak Galatasaray Kulübü olduğu için muhatabınız da onlardır. Hiçbir şekilde Darüşşafaka aleyhine dava veya şikayette bulunamazsınız onu söyleyeyim. Bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlar öncelikle buraya durumlarını yazsınlar, sitede olmayıp böyle kombine mağduru olan tanıdıklarınız varsa onlarada haber verirsiniz ve birlikte hareket edilip kulübe sorunu iletirsiniz. Gelecek cevaba göre de ikinci bir durum değerlendirmesi yapılır elbette..

Kombine kartlarla ile ilgili madur olan arkadaşlarımız buraya görüşlerini yazsın ve ona göre kulübe gidelim. Grup olarak gidersek daha iyi olacaktır.

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Daha öncede yazdım, yine tekrarlayayım. Bu foruma 5000 mesaj atacağınıza kulübe 500 mail atsanız bundan çok daha faydalı olur.

Eğer ki Darüşşafaka yönetimi bu koltukların kurulmasına izin vermiyorsa Galatasaray Kulübü bunu taraftarına duyursun ve ya başka bir kombine + aradaki ücret farkını ödesin ya da kalan maçlar için belli bir miktar ödeyip bu kombineleri iade etsin. Bu kadar basittir çözümü..

Şurada ciddi bir sorun var ve satışı yapan direkt olarak Galatasaray Kulübü olduğu için muhatabınız da onlardır. Hiçbir şekilde Darüşşafaka aleyhine dava veya şikayette bulunamazsınız onu söyleyeyim. Bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlar öncelikle buraya durumlarını yazsınlar, sitede olmayıp böyle kombine mağduru olan tanıdıklarınız varsa onlarada haber verirsiniz ve birlikte hareket edilip kulübe sorunu iletirsiniz. Gelecek cevaba göre de ikinci bir durum değerlendirmesi yapılır elbette..

Klübe mail atsak ne olcak ? her maça bağarmadıkmı okadar ?

yapılıcak tek şey var KESİNLİKLE KARTLAR VERİLMİCEK AYNI FİYAT karşılığında

gidilicek konuşulucak klüple koltuklar açılmassa ertesi gün MAHKEMEYE baş vurucaksınız

tıpış tıpış koltuklar açılıcak açmazlatr ise 250 lik kartların KAT KAT fazlasını tazminat ödücekler size

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
10 ytl kombine 230 ytl de makbuz karşılığı bağış Erencim ( öğrenci ).
Bunu duyduğuma üzüldüm Şamil Abi çünkü olayı araştırdım biraz eğer bağış ise geri alınacak bir tutar olamaz zaten adı üstünde karşılık beklenmeden verilen para.O yüzden yargı yolu pek birşey ifade etmiyor.Zaten kombine alanların dava açacağına pek ihtimal vermiyorum.Gidip şube ile konuşulması en iyisi, en mantıklısı.

Erencim zaten paralarımızı alalım diye değil bu çabalarımız, amacımız biz tepkimizi gösterelimki, bilinçli bir topluluk olduğumuzu gösterelimki birdah böyle şeyler yaparken taraftarı kandırırken 2 kez düşünsünler.

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":1r8d82g2]10 ytl kombine 230 ytl de makbuz karşılığı bağış Erencim ( öğrenci ).
Bunu duyduğuma üzüldüm Şamil Abi çünkü olayı araştırdım biraz eğer bağış ise geri alınacak bir tutar olamaz zaten adı üstünde karşılık beklenmeden verilen para.O yüzden yargı yolu pek birşey ifade etmiyor.Zaten kombine alanların dava açacağına pek ihtimal vermiyorum.Gidip şube ile konuşulması en iyisi, en mantıklısı.[/quote:1r8d82g2]

İş mahkemeye kadar tanınmaz ama taşınırsa

Kombine kartlar'ın bedeli kamuoyuna 240-300 YTL olarak duyrulmuşken herkesin elinde sadece 10 YTL'lik bir fatura olması ve her kombine alanın fatura tarihinde klube 10 YTL'yi 240 veya 300'e tamamlayacak miktarda bağış yapması mahkemenin ilgisini çeker sanırım. Vergi mevzuatı falan....

Arkadaşım bendede futbol komb. var 750 TL ama 110 u kombine 640 bağış :)

bu iş yargıya taşınırsa inanın kulübün başı ÇOK AMA ÇOK ağrıcak

o yüzden görüşmeye gidicek abilerimiz ciddi ciddi konuşmalı

Yok Kutay Abi değişen bişi yok.Sonuçta verilen para bağış, kanun önünde alan memnun satan memnun.O yüzden ancak 10tl lik kısım faizi ile beraber geri alınabilir dava halinde.Zaten pul masrafları 10 tl den fazla tutar :p

Eren Aydın' Alıntı:
Yok Kutay Abi değişen bişi yok.Sonuçta verilen para bağış, kanun önünde alan memnun satan memnun.O yüzden ancak 10tl lik kısım faizi ile beraber geri alınabilir dava halinde.Zaten pul masrafları 10 tl den fazla tutar :p

Biz parayı geri alamayız Eren ama birileri duyrularda 240-300 YTL fiat biçilen bir ürünün nasıl 10 YTL ücretle satılıp bunu satın alan herkese duyrulan ücreti tamamlayacak kadar neden bağış yaptırıldığını düşünür.Alan satan memnunda devlet baba vergi gelirinin düşmesine pek memnun kalmaz :) ..Başka bir açıdan bile olsa yargıya intikal ederse elbet bu konunun üzerinde de durulur.İş büyür.

Eren Aydın' Alıntı:

Sağol kardeşim ilgin için. :)

Eren Aydın' Alıntı:
Olabilir tabi Kutay Abi mesela burayı okuyan polisler yola çıkmıştır belki:p :p :p

O işlere savcılık bakar da Eren'cim. Başka bir davanın için de ortaya çıkarsa bu konu artık göz yummak mümkün olmaz.Kamu ile klüp arasında başka bir incelemenin konusu olur ister istemez.

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
Arkadaşım bendede futbol komb. var 750 TL ama 110 u kombine 640 bağış :)

bu iş yargıya taşınırsa inanın kulübün başı ÇOK AMA ÇOK ağrıcak

o yüzden görüşmeye gidicek abilerimiz ciddi ciddi konuşmalı
Ekrem saçma sapan yazma artık.

İşin bağış kısmı vs... bizi ilgilendirmez, bizi ilgilendiren kısmı satın aldığımız koltuklara oturamamız!

Şimdi herkes meseleye birde şöyle baksın, birisinin evinde misafirsiniz, o kişi artık sizi istemiyor, ama siz araya birilerini sokup tabiri caizse rica minnet o evde kalmaya çalışıyorsunuz, artık ev sahibi yüzüne tükürse yarabbi şükür diyeceksiniz, tek amacınız o evde kalmaksa..

FB maçında pembe koltuklar niye açılmadı?

Açtıramadılar çünkü, bizi ilgilendirmez işinize geliyorsa dediler, madem öyle buda bunun diyeti, o salonu isteyen yönetim ve taraftar olarak hep beraber ödüyoruz, birde o koltukları uzaylılar kırmadı, onuda belirteyim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...