Ahmet Dedehayır İstifa

Ahmet Dedehayır İstifa Etmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşin komik yanı pota arkasındaki koltuklarında bir bölümü o maçta kırıldı. Şuan hala kırık sanırsam o pembe koltuklar. Daçkalılar niye açsın ki koltuklarını, bile bile lades demez kimse.

Daha önce yakında kantinin önündeki plazmadan izlememizi isteyecekler yazmıştım, herkes şaka yaptığımı sandı oysaki şaka değildi...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Ekrem ÖZCAN":27wnqi8u]Arkadaşım bendede futbol komb. var 750 TL ama 110 u kombine 640 bağış :)

bu iş yargıya taşınırsa inanın kulübün başı ÇOK AMA ÇOK ağrıcak

o yüzden görüşmeye gidicek abilerimiz ciddi ciddi konuşmalı
Ekrem saçma sapan yazma artık.

İşin bağış kısmı vs... bizi ilgilendirmez, bizi ilgilendiren kısmı satın aldığımız koltuklara oturamamız!

Şimdi herkes meseleye birde şöyle baksın, birisinin evinde misafirsiniz, o kişi artık sizi istemiyor, ama siz araya birilerini sokup tabiri caizse rica minnet o evde kalmaya çalışıyorsunuz, artık ev sahibi yüzüne tükürse yarabbi şükür diyeceksiniz, tek amacınız o evde kalmaksa..

FB maçında pembe koltuklar niye açılmadı?

Açtıramadılar çünkü, bizi ilgilendirmez işinize geliyorsa dediler, madem öyle buda bunun diyeti, o salonu isteyen yönetim ve taraftar olarak hep beraber ödüyoruz, birde o koltukları uzaylılar kırmadı, onuda belirteyim....[/quote:27wnqi8u]

UZaylılar kırdı. Hatta onlar kırarken ben yapmayın diyordum :) . Uzaylıların hiçbirinin kombinesi de yoktu. Çünkü uzaylılar geldi kombine kart olan aileler tribünü terk etti ve uzaylılar koltukları kırdı. Şimdi aynı uzaylılar maçlara bedava giriyor . İnsanlar kombineleri ile giremiyor.

Eyüp abi koltukları sen ben o bu gibi gene bizim gibi taraftarşlar kırdı evet ama biz hermaçda ceza alıyoruz dimi yani kırılanların parası ödeniyor bu 1 abi.

2. ben hala diom senin gibi cevdet abi gibi elimde kombine kartım olcak ve o koltuklar kapatılcak ha en kral davayı açar söke söke açdırırdım o koltukları.

3. sü ise size söylüyorum siz naparsanız yapın o koltuklar açılmıcak açılsada bu 2 maçda açılmıcak neden dicek olursanız bu hafta telekom haftaya ise DAŞKA kendi maçı var bizim taraftarımızın gtmemesi için AÇMICAKLAR o koltuğu.

4. ve buna ramen o hala SYN dediğimiz DedeHAYIR beyfendide öle kös kös maçını izlicek

Kutay Çamcı kardeşim kıran oluyo ama buna sen koltukları kapama gibi bi lüksün yok gs sana yıllık kira veriyomu veriyo. hermaçda ceza ödüyomu ödüyo biz kırıyorsak sende yaptırıcaksın ok.

daçka resmen gs ye rest çekmişdir rakibi oldu için saolsun bizim GSBASKET şube yetkilileride olması gerekenden PASİF oldu için biz buralardayız SITAT YAPIMI 2 sene Salon Yapımı 6 ay sürer şuan isteseler kendi evimizde kırallar gibi oynarız ama onu yapıcak GSBASKET yönetimi nerdeee.....

Koltuklar tiyatro koltuğu gibi, kartondan yapılmış sanki, buda ayrı bir konu.

Bence bu meselede hepimiz biraz kabahatliyiz, ama en çok ta yönetim kabahatli....

Pembe koltukların işi bitti artık hepimize geçmiş olsun, ayrıca pota arkalarıda iptal olacak böyle giderse, bu işin sonu Daçka yönetimi kapıya kilit vurup gidin diyene kadar devam eder malesef....

eyüp abi geçen maçda bi eleman söledi bize giriş tarafındaki bantlarla sarılı kısım SEZON BOYUNCA kapalı olucakmış.

kabahat kısmında ise oyun bu biz ateşli taraftarız kırılıcak evet ama kırdık diye kapanmıcak yenisi takılcak

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
Arkadaşım bendede futbol komb. var 750 TL ama 110 u kombine 640 bağış :)

bu iş yargıya taşınırsa inanın kulübün başı ÇOK AMA ÇOK ağrıcak

o yüzden görüşmeye gidicek abilerimiz ciddi ciddi konuşmalı

Çok ama çok baş ağrıtacak birşey değil bu,her kulübün yaşaması muhtemel bir durum ve bunun hallolmasını sağlayacak onlarca avukat var.

Diğer kulüplerde de bu şekildedir kombine satış işlemleri cüzi miktar mal&hizmet karşılığı geri kalanı bağışdır.

Telekom maçındada diğer pota arkasındaki koltuklar kırılır, tribünlerin uzaklığı olur 7-8 metre, kapasitede oldu 2000, oh ne ala memleket!

Eğer pembe koltuklar açılmayacaksa(bence açtıramayacaklar) ligin 2. yarısını A.Cömert veya A.İpekçi'de oynayalım, bu daçka yönetiminden nefret geldi bana..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Eğer pembe koltuklar açılmayacaksa(bence açtıramayacaklar) ligin 2. yarısını A.Cömert veya A.İpekçi'de oynayalım, bu daçka yönetiminden nefret geldi bana..

Sanırım haklısınız, her maç 20 bin kişiye oynadığımız için İpekçi değil hatta Sami Yen'de oynayalım maçları.
Yahu Darüşafaka okulu bir vakıf okuludur belli misyonları vardır, nasıl olur da Galatasaray Başkanı gerekli müdahaleleri yapıp, burada istediğimiz gibi kullanmamıza izin vermez anlayamıyorum.

Taraftar salona az geliyorsa bunun bir nedenide yönetimin hatalarıdır, GS klübünün taraftar potansiyeli ortada, önemli olan bu gücü hareket ettirbilmektir, malesef geçen hafta oynanan fener maçında şube kendi ayağına kurşun sıkmıştır, biletli ve kombineli insanların salona girememesinin bedeli o insanların salona uzun süre gelmemesi olarak geri dönecektir.

Nihai çözüm Aslantepe'ye kendi salonumuzu yapmaktır, A.Şahenk ise kağıttan koltukları vede bizi istemeyen sahipleri ile malesef büyük bir handikap olacaktır bizim için.

A.Cömert'te dahil olmak üzere diğer şıkların hepsi bizim için daha iyi olacaktır.

ben bunu anlayamıyom sıtat 2 yıl dürüyo salon 6 ay yapımı neden şimdiden başlamıyolarki sıtad + salon aynı anda açılsın ?

ben sölim bu yönetim SALON felan YAPMICAK

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2jsyrk85]Eğer pembe koltuklar açılmayacaksa(bence açtıramayacaklar) ligin 2. yarısını A.Cömert veya A.İpekçi'de oynayalım, bu daçka yönetiminden nefret geldi bana..

Sanırım haklısınız, her maç 20 bin kişiye oynadığımız için İpekçi değil hatta Sami Yen'de oynayalım maçları.
Yahu Darüşafaka okulu bir vakıf okuludur belli misyonları vardır, nasıl olur da Galatasaray Başkanı gerekli müdahaleleri yapıp, burada istediğimiz gibi kullanmamıza izin vermez anlayamıyorum.[/quote:2jsyrk85]

Ferit Şahenk hangi takımı tutuyo fanatizm derecesinde??? Hangi takımın stadına katkı yaptı???

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
A.Cömert'te dahil olmak üzere diğer şıkların hepsi bizim için daha iyi olacaktır.

Bu konuda benimde düşüncem Ahmet Cömert'ten yana.
Zira salonun yapısı itibariyla baskı kurmak,taraftarın oyuna daha çok müdahale edebilmesi daha kolay.
Solan çok profesyonel şekilde değil belki ama en azından taraftarın kısıtlanmadığı bir salon olacaktır.

Ben Daçka yönetimini suçlayamıyorum Eyüp Abi bu noktada. Suçu kendimizde ve bizim yönetimimizde aramamız lazım. Koltukları kırmanın bir mazereti olmamalı.

Ben yerime koltuk açılsa da açılmasa da oturamayacağımı bildiğimden kombine almadım bu sezon, o ayrı.

Cem Bey benim okuduğum üniversiteye de çok katkısı var Şahenk ailesinin, ayrıca Darüşşafaka gibi bu ülkenin misyon sahibi köklü bir okulunu da destekledikleri ortada. Ayrıca, taraftarı olduğu kulübün stadına yardım yaptı diye adamı eleştiremeyiz de. Bildiğim kadarıyla Darüşşafaka'nın sahibi falan da değiller, Fenerbahçe taraftarı gelip koltukları kırsa, Darüşşafaka yönetimi aynı kararı yine alırdı bence.

Şahenk'leri sevmiyorum bunun tek nedeni fenerli olmaları değil, neden sevmediğimİ merak eden olursa salonda anlatırım...

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Ben Daçka yönetimini suçlayamıyorum Eyüp Abi bu noktada. Suçu kendimizde ve bizim yönetimimizde aramamız lazım. Koltukları kırmanın bir mazereti olmamalı.

Ben yerime koltuk açılsa da açılmasa da oturamayacağımı bildiğimden kombine almadım bu sezon, o ayrı.

Cem Bey benim okuduğum üniversiteye de çok katkısı var Şahenk ailesinin, ayrıca Darüşşafaka gibi bu ülkenin misyon sahibi köklü bir okulunu da destekledikleri ortada. Ayrıca, taraftarı olduğu kulübün stadına yardım yaptı diye adamı eleştiremeyiz de. Bildiğim kadarıyla Darüşşafaka'nın sahibi falan da değiller, Fenerbahçe taraftarı gelip koltukları kırsa, Darüşşafaka yönetimi aynı kararı yine alırdı bence.

Emre kardeşim ( aramızda ki 12 yas farkından dolayı kardesim diyorum)

Ben zaten Ferit Sahenk i veya aile bireylerini suclamıyorum, sadece bir tespit yapıyorum. Sonuc itibariyle hasta derecede fenerli olması galatasaray a karsı tolerans noktasını en alta cekiyordur ve sahenk ailesinin yuzde yuze yakın agırlığıı vardır dackada, sahibi olamazlar zaten ama ayhan şahenk çoğu darüşafaka mezunu gibi inanılmaz maddi destekler sağlamıştır ve su anda ailenin sözü o camiada gayet ileri seviyede geçer. Ahmet Cömert spor salonu koyu galatsaray lı olan cömert ailesinin yaptırdiği bir salon olduğu icin orda yonetimsel sorunlar yasanmaz fakat kapasite ve sartlar ne yazık ki yeterli deildir.

Tabi burda en doğru secim kendi salonumuzun olması ve rahat bir sekilde maclarımızı bu salonda oynamamız. Erkek vede bayan basketbolunu turkiye ye tanıtan, tekerlekli sandalye basketbol takımıyla tarih yazan galatasarayamıza bu yakısır. O zaman ne kombinede sorunu olur nede giriş cıkış. Fakat mevcut durum gosteriyoki daha bir kac sene ayhan sahankte mac oynamaya devam edicez.
Bu arada konu ile alakası yok ama süre gelen beko basketbol ligindeki daçka efes bağlantısıda tamamiyle sportmenlik dışı bir konudur ( keza gecen seneki fb alpella bağlantısı gibi) ve haksız rekabet sağlamaktadır. Ne yazık ki federasyon adam gibi yonetilmediği icin bu tur carpıklık lar sadece bizim ulkemizde olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...