Ahmet Dedehayır Röportajı (Röportaj 4. Sayfada)

Re: Ahmet Dedehayır Röportajı

Anıl Köroğlu' Alıntı:
benim sorularım Syn.Ahmet Dedehayır

1)öncelikle kaya peker g.sarayda diyebilirmiyiz?
3)gerald fitch-malik dixon gibi gs cafe crown oynayan oyunculardan transfer olacakmı?
1 ve 3 nolu soruların sorulmasını şiddetle istiyorum böylece malik dixon veya gerald fitchi yeniden takımda görebilme konusuna nasıl baktığını öğrenmiş oluruz
kaya peker olayınıda zaten herkesin merak ettiği aşikar

Röportaj yapıldı, Önder en kısa sürede koyacaktır foruma.

Benim sorularımı değerli forum arkadaşlarım ve abilerim zaten sormuşlar bende bayan basketbol la ilgili sorular sormak istiyorum .
1-Neden bayanlarda eurolige değilde euro cup a katıldık.Euro cupta şampiyon olabilecekmiyiz?
2-Ligde ve avrupada bu sene şampiyonluk bekeleyelim mi yoksa final yeter mi?
3-Bütün kulvarlarda şampiyon olmak için skorer bayan oyuncular alınacak mı?(diana taurassi ve candice dupree gibi...)
4-Son fb maçından sonra basketbol fed. ve hakemler ile ilgili neden bir basın toplantısı düzenlenmedi?
5-Petra neden bırakıldı ve vickie&sophia ile anlaşma sağlandımı?Wnba den skorer oyuncular alınacak mı?

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1nwm3erg]Pozitif Roportaj olmuş ;) Bazı kişiler kızaracak hissediyorum ;)
Ahmet dedehayır=Pozitif gökten taşmı yağacak ne ?[/quote:1nwm3erg]

gstv de izledigim kadariyla uyari filan almis yonetimden galiba konusmlarinda gizililik garanticilik gelmeye baslamis !!!

gs tvde haberleri bekliyorum 1 saat 15 dk oldu hala verecek şu röportaji seyredelim dedim yok burda da yazmiyo acep nezaman gelcek röportaj siteye

Kusura bakmayın elimde geçerli sebeplerle yapamıyorum. Konuşanların yapması gerekiyor.

Politik bir röpörtaj olduğuna eminim. Murat ÖZYER i istemediğini, başkanın Yiğit ŞARDAN ı tercih ettiğini tahmin ediyorum söyleyememiştir. Son gün Erman KUNTER e yapılan tiyaroda da başrol e soyunduğunu da söyleyememiştir.. Aslında röpörtaj Yiğit ŞARDAN ile yapılmalıydı, yanlış olmuş...

Hoca ve transferler için geç kaldığımızı düşünmüyorum. Çok başarılı geçmeyen bir sezondan sonra arayış işçinde olmamız doğal. Hocamız Beşiktaşla görüştü, bizde Erman hoca ile görüştük. Biriyle görüşmek demek onla kesin anlaşılması anlamına gelmiyor.

Geçen seneden daha iyi olacağımıza inanıyorum. Fakat şu bir gerçek ki bizden çok daha yüksek bütçeli 3 takım var. Fenerbahçe Ülker son 2 sezonun şampiyonu ve aynı Telekom gibi çok güçlü kadroları var. Efes son 2 senenin başarısızlığını telafi etmek için ciddi hamleler yapıyor. Erkekler ligi Avrupanın en zor liglerinden biri gerçekten.

Basketbolda bence en önemli mevki oyun kurucu ve pivottur. Dee Brown geçen sene özellikle ligin ikinci devresinden itibaren çok kötü bir performans sergiledi. Finali El amin ve Solomon oynadı. Hüseyinde sakatlıklarla boğuştu sürekli.

Takıma seviye atlatacak Türk oyuncu çok fazla yok, zaten olanlarda Telekom, Fenerbahçe Ülker ve Efeste. İstesenizde alamazsınız. Kerem Tunçeriyi almak istedik Rusyadan bizim verdigimizin 2 katına gitti. Tutku ile konuştuk ama klübüyle sözleşmesi engel oldu.

Levent Topsakal yardımcı koçumuz olacak

Yabancı oyuncularımızla yeniden anlaşmayacağız çünkü daha iyilerini alacağız.

Gelecek sezon maçlarımızı Ayhan Şahenkte oynayacağız.

Bayanlarda 3 kupayıda alacağız, Yasemin Horasan, Tuğba Palazoğu, Bahar Çağlar?ı transferler ettik. 2 tane muazzam yabancı transferi yaptık yakında açıklayacağız.

Aslantepeye salon yapacağız.

Geçen sene özellikle play-off larda bazı maçlarda aleyhimize çok hatalar yapıldı. Ben hiçbir hatanın kasıtlı yapıldığını düşünmüyorum ancak aynı tarafa aleyhine sürekli hatlar olunca insanın aklında soru işaretleri kalıyor doğal olarak. Federasyonun bu konuda daha dikkatli davranacağına eminim.

Cafe Crown ile olan sponsorluk anlaşmamızdan çok memnunum, kendileri son derece anlayışlı ve ilgililer.
Telekom ile sponsorluk söz konusu değil şu anda.

Galatasaray taraftarı bana göre yeterince basketbol takımlarına sahip çıkmıyor. Özellikle bayan takımımız zaman zaman çok yalnız kalıyor. Bu sene takıma daha çok sahip çıkmalarını istiyoruz.