Ahmet Dedehayır Röportajı (Röportaj 4. Sayfada)

Arkadaşlar Şuan ki Mevcut Galatasaray Yönetimi Son Yılların En iyisi ... Ve Bütün Branşlarda Önümüzdeki Yıl geriye gitme değil ileriye gitme olacaktır bu ileriye gitmenin derecesi ne kadar olur tartışılır ama şunu hiç unutmayın ki Erkek Basketbol Takımımız Geçen Yıldan Daha İyi Olacak ... Onun Dışında Bayan Takımımızda çok büyük bir ihtimalle Şampiyon olacak ötesi yok zaten bunun geçen yıl final oynadılar bu yıl kupayı alacaklar çok iyi yabancılar gelecek orayada ... Biliyorum ki moraliniz çok bozuldu erkek takımında meydana gelen bu olaylardan sonra ama burada hep birlikte göreceğiz hepimizi memnun edecek bir Galatasaray Basketbol takımı kurulacak ...

valla futbol takımı geçen sene çoğu maçı yabancısız oynayıp şampiyon olunca basketbol takımı yöneticilerimiz de onlara özendi galiba biz neden yabancısız şampiyon olmayalım diyolar sanırım

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
valla futbol takımı geçen sene çoğu maçı yabancısız oynayıp şampiyon olunca basketbol takımı yöneticilerimiz de onlara özendi galiba biz neden yabancısız şampiyon olmayalım diyolar sanırım
Kim yabancı almayacağız dedi???
Ahmet Dedehayır çok kaliteli 5 yabancı oyuncu transfer edeceğiz dedi.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Sayın DEDEHAYIR Aslantepe de salon yapacaz demiş ayrıntı vermemiş mi acaba ne zaman yapılır kaç kişilk vs. gibisinden

Valla Kamil abi bu adam bizi salak sanıyor galiba. Hani Türk milleti denilene kanar ya o türden. :?

Ben bu röportajdan hiçbişey anlamadım. Zaten röpörtaj yapılmasa da biliyoduk söylediklerini. Ben telekom Ceo sunun açıklamaları hakkında ne düşündüğünğ merak ediyodum ama sorulmamış sanırım.

Semih Ural' Alıntı:
Ben bu röportajdan hiçbişey anlamadım. Zaten röpörtaj yapılmasa da biliyoduk söylediklerini. Ben telekom Ceo sunun açıklamaları hakkında ne düşündüğünğ merak ediyodum ama sorulmamış sanırım.

Soruları tam bilmiyorum ama verdiği cevaplara bakılırsa sorular benim düzenlediğim şekilde sorulmuş ama cevaplar tümünü kapsamıyor soruların :) Valla abi Avrupa'dan 3 yıldız mı getirir ne yapar artık bilemiyorum ancak o zaman taraftarın güvenin kazanır :)

yazmayayım, yazmayayım diyorum ama insanı sinirden çatlatıyor böyle adamlar. bizden bütçesi çok yüksek takımlar varmış, afedersin de kardeşim sen orada eşşekbaşı mısın ? kaç senedir oradasın, yükselt bütçeyi, saçma sapan sponsorluk anlaşmalarına imza atacağına.. madem yaptın öyle bir şey, memnunum deme sponsordan.. buradaki yüzlerce taraftarı ezip geçme. daha neler yazacam ama frenlemek lazım...

Kaan Can Garip' Alıntı:
yazmayayım, yazmayayım diyorum ama insanı sinirden çatlatıyor böyle adamlar. bizden bütçesi çok yüksek takımlar varmış, afedersin de kardeşim sen orada eşşekbaşı mısın ? kaç senedir oradasın, yükselt bütçeyi, saçma sapan sponsorluk anlaşmalarına imza atacağına.. madem yaptın öyle bir şey, memnunum deme sponsordan.. buradaki yüzlerce taraftarı ezip geçme. daha neler yazacam ama frenlemek lazım...

Sonunda dediklerimi yanlış anlamayan biri çıktı. :?

Açıkçası bu benimle konusulsa ben de bu kadar yuvarlak cevaplar verebilirdim. Ayrica Turk oyuncu acisindan Tufan-Huseyin-Cuneyt takima onemli katkilar verebilir. Bosta olan Kaya Peker'i alamazsak, Kerem Tunceri cok para istedi diye isin icinden siyrilirsak cok da dogru olmaz bana kalirsa. Ayrica Besiktas nasil alabiliyorsa Haluk Yıldırım'ı sen de alabilirsin. Ama playofflardan elendikten sonra harekete gecsen, gerekli calismalari yapsan farkli bir tablo olusabilirdi. Antrenörümüz belli olalı 1 haftalık bir sure oldu.

Taraftar kısmına gelince gecen sene orta kısım 3. sırada kombinem vardı. Bir cok macta yerimize oturma konusunda sıkıntı cektik, arada bunu da maçların devre aralarında yaptıgımız tezehuratlarla dile getirdik ama kendisi bu tantana esnasında ortadan kaybolmayı tercih etti. Ilk siralardan da kombine satıp daha sonra guvenlik gerekcesi ile insanları baska yerde oturmaya mecbur etmek de ayrı bir ayıptı.

Biz yine gider kombinemizi alırız ama kombine alanın keriz duruma düştüğü bir ortamla tekrar karşılaşmak da istemeyiz.

Bu bütçeyle Gaines ve Owens tan daha kaliteli yabancılar alınabileceğine inanmıyorum açıkçası.Bence elinde tutamamakla alakalı bi durum söz konusu.Ayrıca kulübe taraftarlara alışmış ve oturmuş bi düznde istikrarlı oynayan oyuncuları tutamazsan her sene başa dönmüş olursun ki artık başa dönmeleri syredecek gücümüz kalmadı...

koskoca röpörtajda beni en çok mutlu eden "2 tane muazzam yabancı aldık ve erkek takımı için gönderilen yabancıların yerine daha iyilerini alacağız demesiydi"

yapanların eline,emeğine sağlık

Ahmet Dedehayır taraftar konusunda çok haklı bence.Yalnız kaldı takımımız.Özellikle bayanlar.Bi Ahmet Cömert'deki kadar doldurmamamıştık.İnşallah bu sene dolduruz fakat yapılcak transferler ve konulcak hedeflere bağlı.