Ahmet Dedehayır Röportajı (Röportaj 4. Sayfada)

Re: Ahmet Dedehayır Röportajı

Yapanların uğraşanların eline sağlık..

Hiç bir tatmin olduğum cevap malesef yok :? Roportajı okuduktan sonra şu geldi aklıma 'Bildiğimiz Dedehayır işte. '

Elma şekeri dağıtmış :( bu yazının üstüne yazılacak çok şey var ama yazmayacağım. Sezon başında tribünlerde görüşmek ümidiyle :oops:

Ahmet Bey bu söyledikleriyle sanal ortamda kendisine yöneltilen eleştirilerin sona ereceğini düşünmüş herhalde :)

Daha iyi yabancılar alacağız demiş;bakalım mahşerin 5 atlısını bulabilirlerse sağlam isimleri getirebilirlerse ilk 4 içinde tutunabiliriz belki ama bu oluşumda çok zor.

Erkek Takımından pek bir ümidim kalmadı. Ama en azından Bayan Takımımız için gerekli yabancı takviyeleri yapsınlar. O ''muazzam'' yabancılar sonra buhar olmasın. Ah ah... Bir senemiz heba oluyor...
Bundan alınacak 5 yabancının hepsi süper olacak, uyum sağlayacak ve takımı uçuracaklar...

Ben bişi sorucam bilen varsa cevaplarsa sevinirim
soru:uleb cup ön eleme maçları tahminen ne zaman yapılır?

cafe crowndan çok mutlularmış.geçenlerde canlı yayında en geç seneye telekom sponsorumuz olacak dememişmiydin sen be adam?neyse sövmeye gerek kalmamış zaten.bir de salonlara çağırıyor.hangi yüzle hangi transferle çağırıyorsun.git gerçek mesleğini yap.elini basketboldan çek.

baskete de a.sezgin - üstünel ikilisi gibi yöneticiler gelmezse her sene böyle olur, her sene 5 tane yabancı alırız sonra en fazla 4. oluruz(dördüncülük başarı ya???) yazıklar olsun mavi boncuk dağıtmış yine.

yiğit başkan yiğit şardan dedik
adnan polat bulunmaz eşin dedik
i love you pembe gözlüklü dedik
yazıklar olsun

only galatasaray

bumuydu yani röportaj :) :) kaliteli 5 yabancı vay be en önemli pozisyon 1 ve 5 numaraymış çok biligilisin dedehayır kaliteli yabancı dediğine göre guarda jasikeviucus gelebilir :)

Bu sayfaya yazacak o kadar çok şey varki,

Sadece tek bişey söyleyeceğim,

Taraftar ilgi göstermiyor demiş, Biz ilgi gösterdiğimizde nasıl bir tutumla karşılaştıgımızı çok iyi biliyoruz!

Sadece sezon bitiminden beri yapılanlar bile mide bulandırıyor..

Galatasaray taraftarı takımına sahip çıkmıyormuş sen şubenin altına üstüne getir 1 tane bile transfer yapma oldu sana tezahürat yapalım sahip çıkalım yok kereme paramız yetmemiş tutukunun sözleşmesi varmış peki kayayı da alamadık buna ne mazeret üretceksin zavallısın DEDEHAYIR

Yazık çok yazık bir senemiz gitti.Yabancıların hepsini gönderip daha iylerini alıcaz demiş.''Bu saaten sonra mı Ahmet Bey?'' maalesef geç kaldınız kimi alacaksınız kaya yı mı efese gitti nicholas mı pana kaptı.Kimi alacaksınız britton gibi oyuncuları mı alacaksınız.Bu sene ligde ilk sekiz e girdik ama gelecek sene çok zor.İnşallah bayanlarda ligi ve avrupayı titretiriz.Bakalım hangi muazam oyuncuları almış.Bekleyip göreceğiz.İnşallah futboldaki gibi bir ruha sahip oluruz yoksa bu seneden hiç umutlu değilim.Haydi hayırlısı.

Bu sene erkek takımından turşu olmaz.bayan takımı fenerle final oynar ama sonucunu bilemem.zaten alıstık biz bu duruma takımımızı yinede cok seviyorum.

Maddi İmkanlarımız el verdiğince Ahmet Dedehayır ve Arkadaşları takımı en üst seviyeye taşımak için uğraşacaklardır ... Gücümüz yettiğince üst sıradaki takımlara rakip olmaya çalışıyoruz ... İyi kalpli İnsanların Klübü Galatasaray ve İyi niyetli yöneticileri ile en iyi yerlere gelecektir ... Eleştri olması gayet normal onlarda eleştiriye açık zaten eleştiren adamı ne kadar laf söylesen sözünden düşüncesinden vazgeçiremezsin ... Hala bildiği savunduğu şeyleri yazmaya devam edecek murat özyer diyecek hani verdikleri sözler diyecek erman diyecek kaya diyece koca bir sezon bunları tekrarlayacak herkes özgür ... Yeni sezon'da Galatasaray Erkek Basketbol takımına başarılar diliyorum yaptıkları her işten hoşnutum ve olabildiğince yanlarındayım ...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Maddi İmkanlarımız el verdiğince Ahmet Dedehayır ve Arkadaşları takımı en üst seviyeye taşımak için uğraşacaklardır ... Gücümüz yettiğince üst sıradaki takımlara rakip olmaya çalışıyoruz ... İyi kalpli İnsanların Klübü Galatasaray ve İyi niyetli yöneticileri ile en iyi yerlere gelecektir ... Eleştri olması gayet normal onlarda eleştiriye açık zaten eleştiren adamı ne kadar laf söylesen sözünden düşüncesinden vazgeçiremezsin ... Hala bildiği savunduğu şeyleri yazmaya devam edecek murat özyer diyecek hani verdikleri sözler diyecek erman diyecek kaya diyece koca bir sezon bunları tekrarlayacak herkes özgür ... Yeni sezon'da Galatasaray Erkek Basketbol takımına başarılar diliyorum yaptıkları her işten hoşnutum ve olabildiğince yanlarındayım ...

Bİraz pembe bi tablo çizmişsin gibi geldi ama yinede senin kendi fikrin.

Sayın Dedehayır
Geçen seneden daha iyi olacağımıza inanıyorum. Fakat şu bir gerçek ki bizden çok daha yüksek bütçeli 3 takım var. Fenerbahçe Ülker son 2 sezonun şampiyonu ve aynı Telekom gibi çok güçlü kadroları var. Efes son 2 senenin başarısızlığını telafi etmek için ciddi hamleler yapıyor. Erkekler ligi Avrupanın en zor liglerinden biri gerçekten.

Telekomla Fenerbahçe varken Galatasaray'ın kupa hayal etme lüksü yok.

Dee Brown olmaz X olur.Ondan öncede Fitch.Daha önce Dixon . Ne oldu ? 0

Chris Owens olmaz Y olur.Ondan öncede Jeff Graves.Daha önce Chris Garnett.Ne oldu? 0

Bu senede isimler değişecek sadece.Geri kalan herşey geçen sezonların altına koyulmuş bir karbon kağıdı gibi yansıtılacak.

Bizden bir halt olmaz...

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
Sayın Dedehayır
Geçen seneden daha iyi olacağımıza inanıyorum. Fakat şu bir gerçek ki bizden çok daha yüksek bütçeli 3 takım var. Fenerbahçe Ülker son 2 sezonun şampiyonu ve aynı Telekom gibi çok güçlü kadroları var. Efes son 2 senenin başarısızlığını telafi etmek için ciddi hamleler yapıyor. Erkekler ligi Avrupanın en zor liglerinden biri gerçekten.

Telekomla Fenerbahçe varken Galatasaray'ın kupa hayal etme lüksü yok.

Dee Brown olmaz X olur.Ondan öncede Fitch.Daha önce Dixon . Ne oldu ? 0

Chris Owens olmaz Y olur.Ondan öncede Jeff Graves.Daha önce Chris Garnett.Ne oldu? 0

Bu senede isimler değişecek sadece.Geri kalan herşey geçen sezonların altına koyulmuş bir karbon kağıdı gibi yansıtılacak.

Bizden bir halt olmaz...
İlk cümle ve son cümle :?

Galiba bu sezon yabancısız bir takımla oynayacağız.

Bu yabancıları yollayıp daha iyilerini alacağımızı düşünmek hayalden öteye gidemez Sayın Dedehayır.

Artık Dedehayır mı yoksa şer mi bilemiyorum.!