Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":1usmkmev]ben 1 aydır falan geçmiyordum tem'den..
geçen cuma gecesi geçtim, karanlıkta dev gibiydi..
hızla yükseliyor..
Aynen Emre abi Fotoğraflarda böyl kutu gibi gözüküyor ama, yakından bakınca gerçekten acayp devasa bişey.[/quote:1usmkmev]

onu bırak da şamil, biz bu stadda nerede oturacağız, nerede maç izleyeceğiz, hangi kombineyi almamız lazım, gerçekte taraftar için tribün ayrılacak mı.. kafalar karışık. ben yanımda 60 yaşında biri puro içerken maç falan izlemem. yeni stad yapılacağı için seviniyorum ama kendi adıma bu çarkın dışında kalacağım gibi.. öyle barcelona tribünü gibi olacaksa her yer, benim işim olmaz.

Emre abi ilk başlarda sıkıntı olacaktır o kesin beni de en çok üzen bu. Tribün açısından baya sıkıntılı olacaktır bakma yeni stad güzel falan o yüzden herkes heyecanlı herkes bu durumu gözardı ediyor. İnşallah tahmin ettiğim kadar kötü olmaz.

Benim tahminim iki kale arkasının üst taraflarında olacak taraftar grupları, bu tribün performansını nasıl etkiler bilmiyorum içine girmeden de göremeyeceğiz ama ilk başlarda çok sıkıntı çekeceğiz bu kesin.

Ama stadın büyük kısmı bahsettiğin insanlarla doldurulmuş olacak o kesin.

Emre abi ilk başlarda sıkıntı olacaktır o kesin beni de en çok üzen bu. Tribün açısından baya sıkıntılı olacaktır bakma yeni stad güzel falan o yüzden herkes heyecanlı herkes bu durumu gözardı ediyor. İnşallah tahmin ettiğim kadar kötü olmaz.

Benim tahminim iki kale arkasının üst taraflarında olacak taraftar grupları, bu tribün performansını nasıl etkiler bilmiyorum içine girmeden de göremeyeceğiz ama ilk başlarda çok sıkıntı çekeceğiz bu kesin.

Ama stadın büyük kısmı bahsettiğin insanlarla doldurulmuş olacak o kesin.

hayatımda 2 kere numaralıda maç izledim. birinde ağız dalaşı çıktı, öbüründe ben maçtan erken çıktım. hiç işim olmaz şamilcim.. süslü püslü kadınlar, futboldan zerre anlamayan purolu , göbekli adamlar.. onlar takılsınlar.. biz seninle kadıköye gideriz şamil.. ajandana yaz, 9. hafta oradayız..

Emre abi her sene bu sene yeneceğiz diye gidiyorum Kadıköy'e. Bu sene senin şansına güveniyorum o zaman.

9. hafta için şimdiden sözleştik o zaman.

Emre abi her sene bu sene yeneceğiz diye gidiyorum Kadıköy'e. Bu sene senin şansına güveniyorum o zaman.

tamam söz.. Allah'tan bir engel çıkmazsa ordayız..
yalnız bilet almada topu sana atarım, ben bir kere denedim alamadım.
Ben kadıköy'e gittim 5-6 kere, valla benim şansım diye bir şey de yok..
en iyi maçımız 4-4 bitip penaltılara giden kupa maçıydı. onun dışında hep yenildik.. ama farketmez.. orada olmayı çok özledim.
lincoln gol attığında , bizim tribünü göstermişti tv, millet birbirine girmiş, salak kardeşim niye maçta değiliz diye ağlamıştı : )
boşver.. karşılıksız sevgi.. yenilmeye gidiyoruz..

Bende gelebilir miyim? : )

Senelerdir gitmek için can atıyordum oraya, inandığım bir şey var; ben oraya gittiğim sezon onları yeneceğiz. O yüzden bu sene gitmek istiyorum artık, daha fazla uzamasın bu muhabbet!

Türk Telekom Arena: 22 Temmuz 2010
Yapımı devam eden yeni stadımız Türk Telekom Arena'da sona yaklaşılıyor.

Stat inşaatımızda şu anda üçüncü ve dördüncü katlarda cephe kaplama imalatına başlandı. Cephe kaplama imalatının yanı sıra stada uzanan "Aslanlı Yol"un yapımında da önemli ilerlemeler kaydediliyor. "Aslanlı Yol"un temeli için kazık çakma çalışmaları devam ediyor. VIP çıkış tüneli olarak adlandırılan J blogun yalıtım işlemleri tamamlandı. Bununla birlikte J blok üstünün kapatılmasıyla "Aslanlı Yol"un yapımına da başlanacak. Aynı zamanda stat bağlantı yollarının yapımına da devam ediliyor.

Stadın iç kısımlarında da çalışmalar devam ediyor. Çatının yatay bağlantı elemanlarının yarısının montajı tamamlanmış durumda. Locaların duvar örme işleriyle birlikte loca içi altyapı çalışmaları da son sürat devam ederken büfeler, tuvaletler ve kafeler gibi bölümlerin ince işlerinde, her blokta ayrı ekiplerin çalışmasıyla hız her geçen gün artırılıyor

GS orgdan alıntı.

Galatasaray'ın Seyrantepe'de inşaatı devam eden stadı Türk Telekom Arena'nın maksimum kapasitesi 65 000 kişi olacak.

Türk Telekom Arena, Avrupa'nın ilk Euro 2016 stadyum kriterlerine uygun stadyumu olması yanında modern ve rahat koltukları ile de dikkat çecekecek.

C90 ölçeğine sahip koltukların monte edileceği Türk Telekom Arena'da seyirciler stadyumun neresinde olursa olsunlar aynı görüş kalitesini yaşayacak.

Şükrü Saracoğlu ve İnönü Stadyumlarında ise C52 ölçeğinde koltuklar kullanılıyor.
C52 ölçeğindeki koltukların Türk Telekom Arena'ya monte edilmesi durumunda toplam kapasite 65 000 kişiyi bulacak.

Radyo Spor | News

Radyospor

Pegasus Aslantepe'ye sponsor oldu.
Galatasarayımızın 29 Ekim'de önaçılış yapacağı, Şubat ayından itibaren tamamen yerleşeceği ve maçlarını oynayacağı Aslantepe Arena'ya havayolu şirketi Pegasus Airlines sponsor oldu. Ali Sabancı'nın CEO'luğunu yaptığı havayolu şirketi Pegasus, yeni stadımızda tribünlerden birisine (hangisi olduğu belli değil) yıllık 4 milyon euro karşılığında adını verdi. Anlaşmanın şartları, detayları nelerdir; hangi tribünü kapsıyor vb. gibi konularda net bir bilgi şu anda yok fakat ortada bir gerçek var ki; Pegasus yıllığı 4 milyon eurodan tribüne adını verdi. Aslantepe ciddi anlamda Galatasaray'ın kazanç kapısı, nakit girişini sağlayacak önemli bir proje olmaya daha şimdiden başladı ve devam ediyor.

Bu arada Aslantepe'den konu açılmışken belirtelim. Stad ciddi ölçüde bitti, bitmek üzere. Dış cephe kaplaması devam ediyor, çatının çelik donanımı hemen hemen bitti sadece üzerini kapatacak kapaklar vs. takılacak, üzeri örtülecek. Türk futboluna muhteşem bir arena, muhteşem bir mabed sunuyoruz. Metronun denemesi, testi bitti; hazır. Ara yollar tamamlanmak üzere, stada giriş için mevcut yapılan Aslanlı yol devam ediyor. 29 Ekim 2010! Bu tarihte kimseye söz vermeyin.. Cumhuriyetimizin 87. yıldönümünde, Aslantepe'mizde hep birlikte muhteşem bir açılışla yeni cehenneme "Merhaba" diyeceğiz.

FCN.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Pegasus Aslantepe'ye sponsor oldu.
Galatasarayımızın 29 Ekim'de önaçılış yapacağı, Şubat ayından itibaren tamamen yerleşeceği ve maçlarını oynayacağı Aslantepe Arena'ya havayolu şirketi Pegasus Airlines sponsor oldu. Ali Sabancı'nın CEO'luğunu yaptığı havayolu şirketi Pegasus, yeni stadımızda tribünlerden birisine (hangisi olduğu belli değil) yıllık 4 milyon euro karşılığında adını verdi. Anlaşmanın şartları, detayları nelerdir; hangi tribünü kapsıyor vb. gibi konularda net bir bilgi şu anda yok fakat ortada bir gerçek var ki; Pegasus yıllığı 4 milyon eurodan tribüne adını verdi. Aslantepe ciddi anlamda Galatasaray'ın kazanç kapısı, nakit girişini sağlayacak önemli bir proje olmaya daha şimdiden başladı ve devam ediyor.

Bu arada Aslantepe'den konu açılmışken belirtelim. Stad ciddi ölçüde bitti, bitmek üzere. Dış cephe kaplaması devam ediyor, çatının çelik donanımı hemen hemen bitti sadece üzerini kapatacak kapaklar vs. takılacak, üzeri örtülecek. Türk futboluna muhteşem bir arena, muhteşem bir mabed sunuyoruz. Metronun denemesi, testi bitti; hazır. Ara yollar tamamlanmak üzere, stada giriş için mevcut yapılan Aslanlı yol devam ediyor. 29 Ekim 2010! Bu tarihte kimseye söz vermeyin.. Cumhuriyetimizin 87. yıldönümünde, Aslantepe'mizde hep birlikte muhteşem bir açılışla yeni cehenneme "Merhaba" diyeceğiz.

FCN.
stat sponsorluğunda inanaılmaz bir para 4milyon euro :)

Ali Sabancı olayı daha önceden duyulmuştu.Bu 4 milyon avro miktarı normal şartlarda tek tribün için verilecek para değil.Bazı takımların isim hakkını sattığı bir para bu.Kesinlikle Ali Sabancı'nın GSlılığı ile artış göstermiş bir ücret.Ne diyim keşke böyle GSlılar daha çok olsa.