Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Tribünlerin sahaya yakınlığı muaazzam.

Daha önce bu mesafede olmayacağını iddaa eden fenerli arkadaşlar vardı forumda ki geri dönmüş sanırım biri :)

Merak ediyorum, merak edeceğim.

Şimdi Türk Telekom Arena'nın sahaya yakınlığı Fenerbahçe Stadının yakınlığından daha mı yakın?
Hayır Maraton tribünün sahaya yakınlığını bilen biri olarak söyleyebilirim ki Fenerbahçe Stadında baya bir yakın.
ASY'nin yakınlığını da biliyorum hayal meyal hatırladığım kadarıyla baya uzak.
Şimdi Türk Telekom Arena'nın kale arkalarından 8metre, yanlar 6 metre mi?

Bir de tribünlerde tel örgü olacak mı?

Tonguç Sarp Gavtoğlu' Alıntı:

Şimdi Türk Telekom Arena'nın sahaya yakınlığı Fenerbahçe Stadının yakınlığından daha mı yakın?
Hayır Maraton tribünün sahaya yakınlığını bilen biri olarak söyleyebilirim ki Fenerbahçe Stadında baya bir yakın.

Şu anda var ama kalkıcak.

Fb stadından 4-5 metre daha yakın bizim stad.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Saim Karakuzu":ezyf6vhv]emirates gibi mi olacak sahaya uzaklık ?

Aynen öyle olacak Saim Bey.

Modern stad prosedürü bunu yapmayı zorunlu kılıyor.[/quote:ezyf6vhv]
teşekkürler tugay dediğim gibi kale arkaları biraz uzak gibi gelmişti bana ama tel örgü filan olmadım mı süper olur :) ama numaralıdan kombine almak daha iyi sanırım .

Tonguç Sarp Gavtoğlu' Alıntı:

tel örgü olmuyacak febe stadından daha yakın bizim trübünler,hemde stadımız dik.

Dik statları severim.Fakat üst koltuklardan stadın görüş mesafesi nasıl olacak?Bu da çok önemli bir husus.Yani görüş mesafesi iyi olmaz ise 10-15000 arası bir kapasite değersiz koltuk olur.Tıpki ASY'de yeni açık alt'ın dolmadığı gibi olur.
Zira 6 yıl önce Nou Camp'ta bir maç seyretmiştim.Üst taraflardan görüş gerçekten hiç iyi değil.Gerçi oranın kapasıitesi 100.000'e yakın yanılmıyorsam.Oyuncular çok küçük gözüküyordu.

Arkadaşlar normalliğine inanmadığınız bir ileti olursa bize rapor etmenizi rica ediyoruz.Sonra 2 sayfa ileti silmek zor olabiliyor.Birde net yavaşsa.

Stad ile ilgili konuşmalara dalga geçmeden devam edelim :)

Salı İstanbul'daydım. Sabahın 6 buçuğunda Beşiktaş'a giderken uzaktan görebildim. Nerdeyse bitmiş. O kadar ki rüya göryorum sandım. Çok heybetli muhteşem bir stad oluyor.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Emin Doğanca":q68v4fv0]Bu haftanın fotoları [url="http://seyrantepesporkompleksi.com/2010/08/13/haftalik-guncel-fotograflar-13-08-2010/#more-1785' Alıntı:
http://seyrantepesporkompleksi.com/2010 ... #more-1785[/url]

Dış kaplamalarda başlamış ince işlerde bitmek üzere.Koltuk montajı ne zaman başlayacak acaba?[/quote:q68v4fv0]

Ağustos sonu başlayacak diye biliyorum.

İşe giderken her gün mabedin önünden geçmek,inşaatin başlangıç döneminden itibaren her köşesini ezberlediğimiz halde her sabah yeni bir şey varmı diye arabayla seyir halindeyken şantiyeyi izlemek
şu sıralar tek zevkim diyebilirim.

Yönetim kombine almamamız için elinden geleni yapsada bunu başaramayacak.
Her türlü olumsuzluk ve umutsuzluga rağmen biz orada olacagız.
Yürüyedur Galatasaray ...(paçandan aşağıya çekenleri silkelemeyi unutmadan)

Face'de biri diyorki "Az önce Ntvspor'da gördüm, TT Arena'nin localarini satamamisiz, 1 milyon TL de zarar etmisiz" diyor, dogru mu bu, benim Ntv Spor izleme sansim yok da?