Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Pegasus tribününe öğrenci indirimi geçerlimi ve indirimli fiyatı nedir? İndirimden yararlanmak için gsbonus olması zorunlumu...

Bekir Gulkan' Alıntı:
Pegasus tribününe öğrenci indirimi geçerlimi ve indirimli fiyatı nedir? İndirimden yararlanmak için gsbonus olması zorunlumu...

Elinde geçerli bir öğrenci belgen varsa %50 indirimden otomatikmen yararlanıyorsun. GSBonus'un yoksa tek çekim oluyor, GSBonus'un varsa 12 taksit yaptırma imkanın var. Ben öğrenci indirimi + GSBonus ile aldım, 574 TL çekildi..

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
[quote="Bekir Gulkan":3fw1y147]Pegasus tribününe öğrenci indirimi geçerlimi ve indirimli fiyatı nedir? İndirimden yararlanmak için gsbonus olması zorunlumu...

Elinde geçerli bir öğrenci belgen varsa %50 indirimden otomatikmen yararlanıyorsun. GSBonus'un yoksa tek çekim oluyor, GSBonus'un varsa 12 taksit yaptırma imkanın var. Ben öğrenci indirimi + GSBonus ile aldım, 574 TL çekildi..[/quote:3fw1y147]

Bilgi için teşekkür ederim,peşin alcam zaten.574 lira 1,5 sezonluk mu ?

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
[quote="Doğan Sağlam":2xwx4371]Yahu biri tam olarak fiyat listelerini yazabilit mi?

Valla Doğan benden 575 TL çektiler, GSBonus ile.. Okan bir sayfa önce 574 TL demişti.. Sühan abinin söylediği de sanırım peşin para için.[/quote:2xwx4371]
575 1 lira az sölemmişim :)
Süham abinin dediği dediğin gibi peşin para yani GSBOnusu olmayanlar için

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Doğan Sağlam":3dxc4gz7]Yahu biri tam olarak fiyat listelerini yazabilit mi?[/quote] [url="http://i54.tinypic.com/21lvexh.jpg' Alıntı:
http://i54.tinypic.com/21lvexh.jpg[/url]

Doğan üstteki linkte olan fiyatlar tam doğru fiyatlar, sadece kale arkalarına yüzde 50 öğrenci indirimi ekle, bütün katlar için. Tabi Gsbonus varsa bütün tribünlerde yüzde 10 indirim ve 12 taksit hali ile kale arkaları GsBonus ile öğrenciye Yüzde 60 indirim ve 12 taksit.[/quote:3dxc4gz7]
Şamil abicim matematik olarak öyle değil tam olarak.Toplamda yüzde 60 lık indirim değil.Önce yüzde 50 lilik bi indirim öğrenci için sonra o fiyatın üzerinden yüzde 10luk gsbonus indirimi.Yani yüzde 60 lıkla benim dediğimin arasında 55-60 liralık fiyat farkı var.

Evet abicim dediğin gibi, o linkte GsBonus fiyatları ayrıca yazıyor kale arkaları o fiyat üzerinden yüzde 50 indirimli diyelim tam net bir bilgi olsun o zaman :) .

Yiğit Çelebi' Alıntı:
Şamil abicim matematik olarak öyle değil tam olarak.Toplamda yüzde 60 lık indirim değil.Önce yüzde 50 lilik bi indirim öğrenci için sonra o fiyatın üzerinden yüzde 10luk gsbonus indirimi.Yani yüzde 60 lıkla benim dediğimin arasında 55-60 liralık fiyat farkı var.
Şamil, dikkatli olmalısın. Bu gençlerin gözünden bir şey kaçmaz. : )