Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Kürşat artık yermi kalmadı yoksa başka birşeymi düşünüyorlar bilmiyorum ama Pegasus 1. kat satışta değil, ama 4. kattan alabilirsin Pegasus 4 bitmiş değil henüz. Güney tribünde seçeneklerin arasında tabi.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Arkadaşlar koltuklar takılırken oraya pankart koymuşlar
nedir bilgisi olan varmı?

Ya sadece bir tahmin yürütüyorum. Orası basın tribünü oranın koltukları masalı ve farklı, çatı kaplamaları da henüz bitmediği için orada su sızmaları oluyor. O koltuklar ıslanmasın diye olabiir.

Bir diğer tahminimde bugün Başkan ile ulaştırma bakanı oraları gezecekti, Bakan için hazırlanmı bir şey olabilir.

Tabi birinci tahminim daha olası.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Kürşat artık yermi kalmadı yoksa başka birşeymi düşünüyorlar bilmiyorum ama Pegasus 1. kat satışta değil, ama 4. kattan alabilirsin Pegasus 4 bitmiş değil henüz. Güney tribünde seçeneklerin arasında tabi.
Pegasus 4 mü daha mantıklı güney tribünü mü sizce??

Kürşat Turkay' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":1wqdleaf]Kürşat artık yermi kalmadı yoksa başka birşeymi düşünüyorlar bilmiyorum ama Pegasus 1. kat satışta değil, ama 4. kattan alabilirsin Pegasus 4 bitmiş değil henüz. Güney tribünde seçeneklerin arasında tabi.
Pegasus 4 mü daha mantıklı güney tribünü mü sizce??[/quote:1wqdleaf]

Kürşat nasıl izlemek istediğine bağlı taraftar grupları Pegasus tribünden olacağı için orası biraz daha hareketli bir yer olacak ama nispeten daha rahat maç izlemek isterseniz o zaman Güney tribünden al. Tercihin Güney olursa eğer misafir seyircinin orada olduğunu aklında bulundur yerini seçerken.

Korkuluklar stad boşken görüntüyü çok çirkinleştiriyor bence. İnşallah kırmızıya falan boyarlar.

Bu arada 3.blok bitmek üzere haberiniz olsun.

Edit:Forumun düzenine aykırı ama ruhuna uygun mesaj

Kürşat Turkay' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":2scujufn]Bu arada 3.blok bitmek üzere haberiniz olsun.

Edit:Forumun düzenine aykırı ama ruhuna uygun mesaj
Hangi tribün bu 3.blok olan..[/quote:2scujufn]

Basketbol kombinelerine atıf yaptım Kürşat bey :oops:

Basketbol kombinelerine atıf yaptım Kürşat bey :oops:[/quote]
hatlar karışmış :) ...ayrıca bizde beleşçi çok..sayı 300 ü bile bulamaz..

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Veysel Kaya":31bjzt1o]Genel olarak kaç bin satılmıştır toplamda?
Veysel localar VIP vs. hariç yaklaşık 7.000 kombine satılmış şu ana kadar.[/quote:31bjzt1o]

Teşekkürler Abi.. Az geldi bana ama artacak inşallah..

15.000 mi 7.000 mi?
15.000 se iyi sayılır ama 7.000 çok az.
7.000 kıyaslanamayacak kadar az olur.Tahminimce daha fazladır.7.000 mi yani gerçekten?
7.000in zaten 2 tanesini ben aldım :p

Tonguç Sarp Gavtoğlu' Alıntı:
15.000 mi 7.000 mi?
15.000 se iyi sayılır ama 7.000 çok az.
7.000 kıyaslanamayacak kadar az olur.Tahminimce daha fazladır.7.000 mi yani gerçekten?
7.000in zaten 2 tanesini ben aldım :p
Galatasaray Sözlükte biri yazmış 6500 kombine satılmış diye..7000 sayısı doğrudur maalesef çok az..Pegasus nasıl bitmiş oluyor bu kadar az sayıyla merak konusu..