Alpella: 58 - Galatasaray C.C.: 87 (Videolar 18. sayfada)

arkadaşlar bizim erkek maçının hangi gün olduğunu bilen var mı?

fatih ritmini yakarsa ömer aşık onun karsısında duramaz
blok potansyeli fln bos isler bunlar fatih oyle kolay blok yicek biri degil her nekadar hucum yonu kısıtlı olsada hem son maclarda holman ında katkısında artıs var buda bizim icin + bir etki olacaktır

pazar olursa kesin oradayım.gelenlerle görüşürüz artık.

Bu ntvyi allah bildiği gibi yapsın bu ülkede en çok taraftarı olan takım Galatasaray ama haftalardır maçımızı vermiyolar istanbulda yaşayan renkdaşlarımız maça gidip destekliyolar saolsunlar ama istanbulda oturmayanlar takımımızı haftalardır izleyemiyolar :(

valla beykoz tekelle oynasa verecekler ama beykoz-galatasaray maçını vermediler herhalde 3 büyükler içinde maçı en az yayınlanan takım bizizdir.tofaş,mersin,telekom,efes,fb,ksk,banvit toplam 7 maçımızı vermişler

Bi ara bizim macı cok verdiler simdi tık yok hayret yani en azından selcuk üniversitesi macını verebilirlerdi ;)

gökce başaran' Alıntı:
Bi ara bizim macı cok verdiler simdi tık yok hayret yani en azından selcuk üniversitesi macını verebilirlerdi ;)
ama o verdikleri maçların hepsini vermeleri gerekirdi.fikstürümüze göre o maçlarda peşpeşe gelince maçlarımız üst üste yayınlandı ama 1 aydır maçlarımız gösterilmiyor

Oğuzhan Çetinkaya' Alıntı:
şimdi bizim maç veriliomu ne zman????
hayır verilmeyecek

Biraz abartmıyor musunz? Tamam NTV hata yapıyor ama bu sezon 13 maçın 7'sini yayınladı. Biraz insaf, ne Beşiktaş'ın ne Fener'in bu kadar çok maçı yayınlandı.

Ayrıca Beykoz - Tekel maçı oynandı ve Tekel kazandı. Dahası bu maç yayınlanmadı.

Ha; Selçuk dediniz aynen katıldım, Daçka dediniz katıldım, Beykoz dediniz ona da katıldım ama bu maçın yayınlanacak bir tarafı yok.

bu kötü olduya ben kendimi pazara hazırlamıştım.

Gidilebilecek maçları vermesnler zaten.Her maçı verdiler şimdi veremiyorlar.Uzakta olan maçlar yada cezalı olduğumuz maçları versinler rahat rahat gidemediğimiz maçıda izliyelim.