Alpella: 58 - Galatasaray C.C.: 87 (Videolar 18. sayfada)

Taner Tuna' Alıntı:
artık bu haftaki maçımızıda yayınlamazlarsa ben daha bu ntv'ye ne diyeyim?umarım artık maçımız yayınlanır

Aynı mesajı kelimelerin yerlerini değiştirip tekrar tekrar yazıyorsunuz. Alpella - Galatsaray yayınlanacak kalitede maç değil. Bizim gibi gidemediğiniz için sizi de anlıyorum ama, NTV en çekişmeli maçı yayınlamak zorunda. Ayrıca bu yıl en fazla maçı yayınlanan takım da biziz.

En çok maç yayınlanan takım olabiliriz.Ama en zevkli maçlar da bizimdi.Sadece T.T maçında tat tuz yoktu bizi adımıza ama o Telekom'u izlemek zevkti.Ayrıca Daçka ve Selçuk maçları da son saniyeye kadar muallakta giden maçlardı,fb 'nin bjk'ın naçlarında böyle çekişmeler nadir oluyor.Ya farklı kaybediyorlar ya farklı kazanıyorlar.Yani en çok maç yayınlanan takım olmamız ayrıcalıklı oldugumuzu değil,adrenalini yüksek maçlar oynadığımızı gösterir.

Ben zaten aksini idda etmiyorum. Ama el insaf, diğer takımların taraftarları da her hafta maçlarının yayınlanmasını istiyor. Alpella - Galatasaray maçı yayınlanır mı Allah aşkına? Ya da misal Tofaş maçı da yayınlanmamalıydı.

Ki zaten Selçuk ve Daçka maçlarının yayınlanması gerektiğini yazmıştım yukarıda.

diğer takımların taraftarları eminim bizim kadar basketbolla ilgilenmiyordur
bjk taraftarlarının hangi gün maçlarının olduğundan dahi haberleri yoktur buna eminim
geriye müessese takımı olan malum takımla biz kalıyoruz
ntv en çok bizim maçlarımızı yayınlamış olabilir ama kesin galip gelebileceğimiz çok maçı yayınladı bu maç ne acaba dediğimiz çoğu maçı yayınlamadı
seçimlerini çok yanlış şekilde kullandı
bu maçı yayınlaması diğer şehirlerdeki arkadaşlar için güzel ama malesef istanbulda oturanlar için ve takımımız için çok kötü oldu
bu sayede çoğu kişi maça gitmeyerek evinden izleyecek maçı
bu da üzüntü verici
bu sayede ntv daha önemli bi maçımızı vermeme lüksüne sahip olacak

Ömer' Alıntı:
Ben zaten aksini idda etmiyorum. Ama el insaf, diğer takımların taraftarları da her hafta maçlarının yayınlanmasını istiyor. Alpella - Galatasaray maçı yayınlanır mı Allah aşkına? Ya da misal Tofaş maçı da yayınlanmamalıydı.

Ki zaten Selçuk ve Daçka maçlarının yayınlanması gerektiğini yazmıştım yukarıda.

anlamıyom be dostum
ne güzel verilcek , belki bizim gibi gitme imkanı yok olanlar izleyecek
sadece sen istiyon diyemi yayınlamayacaklar ?

tüm mesajların garez üstüne, bırak yayınlansın bize mi zarar

Hayda.. Tamam, hepimiz Galatasaraylıyız ama biraz da objektif bakın olaya be kardeşim! Dedim ya, maça gitme imkanı olmayanları anlıyorum ama Alpella - Galatasaray maçının yayınlanacak bir tarafı yok. Ne adam gibi salon, ne çekişmeli bir maç olacak. Geçen sene kaç maçımız verildi söyler misiniz lütfen? Biraz anlayış ya.. Çok taraflı düşünün.

Ben yayınlamasınlar mı diyorum? Yayınlansın, yayınlansın ama yayınlanmazsa yine burada dönüp dolaşıp NTV'ye girilmesin, çünkü bu maçın yayını hak eden bir tarafı yok diyorum ama nerenden anlamak istiyorsun bilemiyorum.

Ya abiler bu NTVnin yayın politikası sizi düşündüğünüz gibi değil.
Haftalardır bizim maçı vermiyolardı ve bu hafta kimle oynarsak oynayalım maçımızı vereceklerdi bi önceki sayfada ntv bu maçı verecek yazmıştım ;)

Ömer' Alıntı:
Hayda.. Tamam, hepimiz Galatasaraylıyız ama biraz da objektif bakın olaya be kardeşim! Dedim ya, maça gitme imkanı olmayanları anlıyorum ama Alpella - Galatasaray maçının yayınlanacak bir tarafı yok. Ne adam gibi salon, ne çekişmeli bir maç olacak. Geçen sene kaç maçımız verildi söyler misiniz lütfen? Biraz anlayış ya.. Çok taraflı düşünün.

Ben yayınlamasınlar mı diyorum? Yayınlansın, yayınlansın ama yayınlanmazsa yine burada dönüp dolaşıp NTV'ye girilmesin, çünkü bu maçın yayını hak eden bir tarafı yok diyorum ama nerenden anlamak istiyorsun bilemiyorum.

Etsin etmesin taraftar kardeşim
Benim izlediğim basketbol maçı her türlü güzeldir
Kalitesizde olsun , hiç umrumda değil
Hele bu maç Gsmizin ise isterse sakatlar oynasın yine bakarız
Ntv verecektir umarım neden diye olursa cuma maçı , onlar için kar nede olsa

_Çapkın.olguN_' Alıntı:
Etsin etmesin taraftar kardeşim
Benim izlediğim basketbol maçı her türlü güzeldir
Kalitesizde olsun , hiç umrumda değil
Hele bu maç Gsmizin ise isterse sakatlar oynasın yine bakarız
Ntv verecektir umarım neden diye olursa cuma maçı , onlar için kar nede olsa

16 takımın tarftarıda senin gibi düşünürse vay netv nin haline :?

Arkadaşlar tamam Türk Basketbolda Cuma demiş basket maçı için ama TBL resmi sitesinde hala pazar gözüküyor ve bizim resmi sitede de bir açıklama yok bu konu ile ilgili. Cuma günü olduğuna emin misiniz?

Not: Bayadır girmiyordum bu foruma yeni hali çok güzel olmuş öncelikle, elinize saglık. Benim kullanıcı adımı isim-soy isimi nasıl yapacağım? Biri bana yardımcı olursa sevinirim. Ali Keskin olucak.