Andrija Zizic Gidiyor mu?

Re: Dedikodu 2 - Andrija Zizic

Bu haber gerçekten kolpa. Şu anda Galatasaray takımının oyuncularına tek 1 euro gecikmiş borcu yok, en azından basket takımının.
Yani ben bunu çarşamba günü sağlam bi kaynaktan duymuştum.

sabahtada aynı haber çıktı ancak a.dedehayır açıklamasıda gözüküyor ve açıklamasında para sorunu yok mutlu olmadığından dolayı ayrılıyor ibaresi vardı.

Galatasaray?da Ziziç şoku
Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen basketbolcu Ziziç, Galatasaray?dan ayrılıyor. Tecrübeli basketbolcu parasını alamadığı için dünkü idmana çıkmadı. Hırvat oyuncunun sözleşmesinde 7 gün içinde alacağı ödenmezse oyuncu antrenmana çıkmaz diye bir madde bulunuyor.

Bu habere ben de inanmıyorum. Bu kariyerlere sahip isimlere ödeme yapmamazlık edemezler. Bu tarz bir olay olsa şube başlarına yıkılır.

Andrija Zizic Ahmet Dedehayırdan Açıklamalar

Sabah gazetesinin haberine göre, İspanya'dan bir takımla anlaşan Hırvat oyuncunun Galatasaray'dan ayrılacağı öğrenildi. Sözleşmesinde, "Ödemeleri 7 gün gecikirse bedelsiz olarak ayrılır" şeklinde bir madde bulunan ve ücretini 20 gündür alamayan Zizic'in, 23 sayıyla galibiyeti getirdiği Erdemir maçı sonrası arkadaşlarına da veda ettiği bildirildi.

Konuyla ilgili olarak soruları yanıtlayan basketbol şubesinden sorumlu yönetici Ahmet Dedehayır, "Zizic'in ayrılacağı doğru ancak bunun sebebi ücretini almayışı değil. Burada umduğu kadar mutlu olamayışı. Galatasaray'da kimseyi zorla tutmayız mutsuz olup kalmasındansa gitmesini daha doğru bulduk. Galatasaray basketbol şubesinde para sorunu yoktur" diye konuştu.

A.A.

Yanında M.s'yi de götür Zizic...Eğer doğruysa mutlu olamadığını sebep göstermesi karakterini gösterir ki bence de karakteri sağlam bir adammış.Eğer ayrılıcaksa ileriki basketbol yaşantısında başarılı olmasını diliyorum.Zizic'in yerine birde SKtirland'ın yerine adam aranıyormu acaba?

ben bu olayı 1 hafta önce duydum ama ben duyduğumu anlatayım öncelikli olarak zizicin efes maçındada fazla oynatılmamasının sebebi d.jonestan beklediğini alamayan ve nbaye dönmesi muhtemel olan oyuncunun yerine zizicle kasun aracılığıyla anlaşıldığı ve bunu öğrenen yöneticilerin tepkisi üzerine euroleague de oynamak istediğini belirtmesi sonucu aradaki bağların koptuğuydu inanmamıştım ancak gazetelerde çıkınca ki ispanyadan bir takımla anlaştı yazıyorlar efes ispanyaya taşındıysa bilemem ama efesle anlaştığını biliyorum sadece bunun üzerinede bizim kısa oyuncunun yanında uzun oyuncu arayışınada girdiğimizdir.

Misafir' Alıntı:
ben bu olayı 1 hafta önce duydum ama ben duyduğumu anlatayım öncelikli olarak zizicin efes maçındada fazla oynatılmamasının sebebi d.jonestan beklediğini alamayan ve nbaye dönmesi muhtemel olan oyuncunun yerine zizicle kasun aracılığıyla anlaşıldığı ve bunu öğrenen yöneticilerin tepkisi üzerine euroleague de oynamak istediğini belirtmesi sonucu aradaki bağların koptuğuydu inanmamıştım ancak gazetelerde çıkınca ki ispanyadan bir takımla anlaştı yazıyorlar efes ispanyaya taşındıysa bilemem ama efesle anlaştığını biliyorum sadece bunun üzerinede bizim kısa oyuncunun yanında uzun oyuncu arayışınada girdiğimizdir.

söylentinin biraz doğruluk payı varmış. zizic de bir sıkıntı var heralde, o belli. efese gitmesi mantıklı değil zaten, efesin daha kalıplı ve uzun bir oyuncuya ihtiyacı var. maccabi alsa şaşmam.

zizic giderse uzulurum. transferi forumda ilk duyuran olarak bir sempati oluşmuştu ne yalan soyliyim.

Para sorunu yokmuş şubede, ama ziziç'i efes ayarttıysa, vede EL de oynamak için efese giderse, buna büyük tepki göstermemiz lazım!

Bu konuda fazla yazmak istemiyorum.Yalnız konu anlatılandan farklı işin içinde işler var zizic'in yanı sıra milo da gidebilir.

Bu nasıl iştir!Olacak şey değil.Transfer sezonunda bu oyuncuları takip ederken ne kadar profesyonel (!) olduklarına bakmadılar mı?Şimdi Zizic ayarında bir uzunu biz bu dönemde nerden bulacağız?Bir arkadaş Milo sırada demiş.Galatasaray ın hedefleri ne olacak?Biz sırf bu karışıklık yüzünden belki de BJk nın düştüğü duruma düşeceğiz?Bunun sorumlusu kim?Mutsuz olduğunu söyleyen Zizic mi?Yoksa yarı yolda bırakıp giden karakterde bir oyuncuyu takıma kazandıran şube yöneticileri mi?Eğer bu doğruysa bu sene hiç kimse ümitlenmesin.Bu takım ilk 4 de bile bu ligi zor bitirir.Sonunu alamazlar bu olayların yazık.Bu kadar iyi yabancıları biraraya topladık diye seviniyoduk.

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı'nda Hırvat oyuncusu Andrija Zizic'in, takımdan ayrılmak istemesi büyük sıkıntı yarattı.

Andrija Zizic'in bir İspanyol kulübünden teklif aldığını ve bu teklifi değerlendirmek istediğini aktaran Galatasaray Cafe Crown Menajeri Mert Uyguç, ''Henüz kesin ayrıldı diye bir şey yok. Bize bu isteğini bildirdi. Şu an takımla çalışmalarını sürdürüyor ve Pınar Karşıyaka maçında da forma giyecek'' dedi.

Uyguç, Zizic'in durumunun Pınar Karşıyaka maçının ardından netleşebileceğini sözlerine ekledi.
ntvspor

Evet arkadaşlar bi eurolig takımı Ziziç'e transfer teklifi yapmış, ama bu takım efes değil. Ziziç'de gitmek istiyormuş ama para konusunda sıkıntı yok takımda tamamen Ziziç'in eurolig de oynama isteği.

Zizic ayrılmak istiyor
Galatasaray Cafe Crown'un Hırvat yıldızı Andrija Zizic'in, takımdan ayrılmak istediğini yönetime ilettiği öğrenildi.

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı'nda Hırvat oyuncusu Andrija Zizic'in, takımdan ayrılmak istemesi büyük sıkıntı yarattı.

Andrija Zizic'in bir İspanyol kulübünden teklif aldığını ve bu teklifi değerlendirmek istediğini aktaran Galatasaray Cafe Crown Menajeri Mert Uyguç, ''Henüz kesin ayrıldı diye bir şey yok. Bize bu isteğini bildirdi. Şu an takımla çalışmalarını sürdürüyor ve Pınar Karşıyaka maçında da forma giyecek'' dedi.

Uyguç, Zizic'in durumunun Pınar Karşıyaka maçının ardından netleşebileceğini sözlerine ekledi.
Kaynak :NTVSPOR

Arkadaşlar medyanın oyununa gelmeyelim, olay *8 abartılarak yazılmış durumda.

Doğrusu şöyle, Zizic bir EL takımından teklif aldığı için kafası karışıkmış, net bir şekilde gitmek istediğinide söylememiş, fakat gitmek isterse bonservisi karşılığı gönderilecekmiş.

Şubede para sorunu kesinlikle yok, hatta şöyle söyleyeyim, ödemeleri değil geciktirmek, zamanından önce bile yapıyormuşuz.

Milojevic, Gurovic, ve Graves ise gayet mutlularmış, Marshall ise gidici, sadece yerine gelecek olanın kesinleşmesi bekleniyormuş.

Ey misafir sen kimsin diyecek olursanız, ben ZORRO'yum diye cevap verebilirim:)

d.jonesla efes yollarını ayırmış milo ve guroviçte avrupadan elenince takım ayrılmak istiyor yani kötü günler bekliyor gibi geldi bana bari chatmani alsak kerem tunçeride olabilir efes istemiyormuş