Anons İle İlgili Sıkıntılarınız

Arkadaşlar malumunuz anonsçumuz ile ilgili sıkıntılarımız oldukça fazla.Dün bu konu ile ilgili olarak sevgili Müge Erdem ile görüştüm.Oda sağolsun dinledi.Herneyse Yalçın Dümer ile ilgii sıkıntılarmız olduğunu kendisine ilettim.Bana bu konuda yardımcı olacağını,dilersem kendisinede iletebileceğimi söyledi.Ya bugünkü Çankaya maçında yada perşembe günkü önemli chevakata maçında Yalçın Dümer ile görüşeceğim.

Buraya salonumuzda yapılan anonslar ile iglili sıkıntılarınızı,isteklerinizi yazarsanız,en yakın zamanda Yalçın Dümere iletirim.

Aykut gercekden güzel bi yere parmak basmıssın
Tek istegimiz oyuncuların isimlerini adam akıllı söylebilecek ve taraftarı gaza getirecek cümleler kuracak biri

hatta oyuncularımızın ismini doğru söyleyen isminin yarısına geldiğinde tıkanıp gerisini söyleyemeyen kişi istemiyoruz

Bu arada dün Müge Hanımle konuştuğumuzda bu konu ile ilgili detaylı bilgiler aldım.Yalçın Dümer ile sezonluk anlaşma yaptığımız için bu sezon maçlarımızda hep kendisi görev yapacak.Zaten etik olarakta yerine başkasını koymak hoş olmaz.Yalçın Dümer anons konusunda takım yetkililerimize danışmış.Nasıl bağırayım vs vs.Fakat yetkililerimiz kendisini çok fazla tahrik etmemesi konusunda uyarmış.Çünkü aşırıya kaçınca rakip takım federasyona şikayet ediyormuş vs.Fakat bu abimizde hiçbirşey yapmıyor ya !!!

aman abi federasyona şikayet edilmeyelim edilirsek en az 3 mac ceza gelir o kesin.rakip sahada bize küfür edenlerede 1 mac seyircisiz gelir aman o zaman anonscu kardes nolur tahrik etme ceza gelmesin

Aykun Alan' Alıntı:
Bu arada dün Müge Hanımle konuştuğumuzda bu konu ile ilgili detaylı bilgiler aldım.Yalçın Dümer ile sezonluk anlaşma yaptığımız için bu sezon maçlarımızda hep kendisi görev yapacak.Zaten etik olarakta yerine başkasını koymak hoş olmaz.Yalçın Dümer anons konusunda takım yetkililerimize danışmış.Nasıl bağırayım vs vs.Fakat yetkililerimiz kendisini çok fazla tahrik etmemesi konusunda uyarmış.Çünkü aşırıya kaçınca rakip takım federasyona şikayet ediyormuş vs.Fakat bu abimizde hiçbirşey yapmıyor ya !!!

Yahu şikayetten evvel teknik komiser gelir uyarır seni,kimi kandırıyorsunuz? Sakin ol der sana...

İsmet Badem'in Kepez'de çıkardığı sesleri duyan bilenler vardır sanırım...

Yalçın abimize selamlarımızı iletelim öncelikle. Bayrağı devralacak Alperen Kaplan var, o yüzden içini ferah tutup versin taraftara coşkuyu :)

Aykun Alan' Alıntı:
o rakip takmlar fb maçında bas bas bağıran adamı şikayet etmiyolarmıymış saçmalık ya bence isimleri ıııııııııııııııııışııııııııııııııııııııııılllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaalbennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn gibi seslendirmeli yani birleşikkk

Yalçın Dümer'in anonslarını tv başında dinlerken ben rahatsız oluyorum,okuyorsa burayı yanlış anlamasın ama durum böyle.Şahsen kendimi dinliyor gibi oluyorum.. :)

Hatırlarsanız geçen sezonki anonsçumuz sevgili ali emre,yalçın dümer gibi sadece basket olduğunda değil,her oyuncu değişikliğini,faullleri,kalan hücum süresini hatta blokları bile haykırıyordu ve benim çok hoşuma gidiyordu.Kesinlikle ama kesinlikle yalçın dümerin sahada daha etkin rol oynaması lazım.

biri bu anons işine al atmalı artık...
buladar kötü olmaz!!!
şaziye - yaseminin ne kaadar kötülerse bu sezon
anonsçu onlardan daha kötüü.....
bişey yapmaya çalışıyo ne ses tonu ne vurguları
berbat örtesi ben adam konuşuken utanıyorum...
bu konuda özellikle fenerin anonsçusu çok iyi...

Bu konu hakkında ki düşüncelerimi maç topicinde belirtmiştim, aynen copy-paste yapıyorum...

Barış Şişman' Alıntı:
Yahu bizim salon'un anansçusu kim arkadaş? Koskoca kulüp, takımı gaza getirebilecek anansçu bulamıyor mu?..

O anonsları yapan arkadaş buraya takılıyor mu bilemiyorum ( kendiside kusuruma bakmasın ) ama bu kadar "kötü" şekilde anons yapılmaz yahu. İnanın tv'de izlerken acayip derecede rahatsız oldum, anons sıralarında taraftar'ın biraz daha bağırması için resmen dua ettim.

Sonuçta bu işi bilen ve iyi yapan birileri yapması gerek, oraya bende geçsem aynı şekilde yaparım yani bu kadar "kötü" yaparım, o işide profosyonel bir kişinin en azından ses tonu'nun güzel olduğu bir kişinin yapması daha hoş olur...

Atkins değil Etkins Tulivır değil Toliva..Çok seviyorum Yalçın Dümer'i ama bu iş için biraz amatör sanki...

Bu işi profesönel olarak yapan çok az insan var. Kimse kimseyi birbiri ile kıyaslamasın. İpekçide ki şöyle, x de ki şöyle diye. Adam elinden geleni yapıyor. Ben rahatsız filanda olmuyorum. Olanda hayatınında kaç farklı anonstcuyu istikrarlı bir şekilde dinleyip bu yorumları yapıyor çözemiyorum.

Adam zaten yazar. Niye yaptırıyorlar onu bilemem ama işi bu değil. Kulüp anlaşmış yıllık yapıyor işte. Seneyede gelir birileri. Bu akdar takılacak birşey yok.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":195ykluj]Geçen sezonki anonsçumuzdanda memnun değildik ama şimdikini görünce onu mumla arıyoruz.

Geçen sezonki anonsçudan niye memnun değildiniz? Bu işi Türkiye'de ciddi olarak yapan insanlardan biridir. Bana göre de gayet başarılıydı.[/quote:195ykluj]
Geçen sezonki anansçumuz taraftarı coşturma konusunda zayıftı.Özellikle rakiplerimizin anonsçularına baktığımızda bu açıkça görünüyordu.Memnun değildik dememin sebebide sadece ben değil forumdaki bazı üyelerde böyle düşünüyordu ,birkaç topicde açılmıştı bu konu hakkında.Ama bu sezonki anonsçumuzu görünce keşke Ali Emre Bey geri gelse diyorum.Buda benim şahsi görüşüm.