Antalya BŞB: 83 - Galatasaray: 90

Erdem, Cüneyt, Murat, Hüso bu oyuncularımız bence bu seni yeterince katkı yapacaklar.
Levent Hoca'nın özel antremanları etkili olacaktır.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Strickland daha fazla katkı sağlamalı en azından 7-8 asist yapabilmeli ve 10'lu sayılara ulaşabilmeli.
arkadaşım biraz gerçekçi olmakta yarar var avrupa basketbolunda 7-8 asist yapan oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmez geçenlerde zaten elit takımlarda oynuyor.Ayrıca murat özyerin gstvdeki röportajında bu sene oyun kuruculardan fazla bir sayı beklemediğini onlardan her maç en az 4 asist beklediğini söyledi diğer oyuncuları oynatmasını beklediğini söyledi yani marshall bu maçta murat hocanın isteğini yerine getirmiştir.O yüzden iyi bir maç çıkarmıştır.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Erdem, Cüneyt, Murat, Hüso bu oyuncularımız bence bu seni yeterince katkı yapacaklar.
Levent Hoca'nın özel antremanları etkili olacaktır.
O zaman sorun olmaz demektir abi. Ne kadar iyi yabancılar olursa olsun yerlilerin yapacağı katkı ile şampiyonluğa giden yol daha açık olacaktır. Umarım yerli oyuncularımız bu katkıyı verecektir. Ben Murat Kaya'dan bu sene çok umutluyum...

caglarkeceli' Alıntı:
Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Strickland daha fazla katkı sağlamalı en azından 7-8 asist yapabilmeli ve 10'lu sayılara ulaşabilmeli.
arkadaşım biraz gerçekçi olmakta yarar var avrupa basketbolunda 7-8 asist yapan oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmez geçenlerde zaten elit takımlarda oynuyor.Ayrıca murat özyerin gstvdeki röportajında bu sene oyun kuruculardan fazla bir sayı beklemediğini onlardan her maç en az 4 asist beklediğini söyledi diğer oyuncuları oynatmasını beklediğini söyledi yani marshall bu maçta murat hocanın isteğini yerine getirmiştir.O yüzden iyi bir maç çıkarmıştır.
İnşallah hep böyle devam eder Strickland.

Kazanmak güzel de savunma istenilen seviyede değil maçı izleyemediğimiz için oyuncular hakkında tam yorum yapamıyoruz mesela Gravse 30 atmış mükemmel ama savunma da nasılmış orasıda önemli. Keza Guroviç de öyle ama dediğim gibi maçı izleyemediğimiz için istatistikler üzerinden konuşmak zorunda kalıyoruz.

Yediğimiz sayı bence çok fazla ve yine tekrarlıyorum bu takımın guardı yok önemli maçlarda takımı ayakta tutacak buna bir çözüm bulmalılar.

bu günkü maça bakıyorum(ukrayna)..fatih ile hüseyini kıyaslıyorum..maalesef sayın özyer büyük bir hata yaptı bence..fatihi harcadı ama bence zizic ile milonun partneri savunması güçlü fatih olmalıydı..hüseyinin savunması özellikle hareketli uzunlara karşı çok zayıf..,geçen yıl fatih küstürülmeseydi ve yanlış adama oynanmasaydı çok farklı olurdu.. ben şahsen hüseyine hiç güvenmiyorum..strickland için de fazla beklemenin anlamı yok..

Ender Fatih bizim takımda asla oynayamaz şu yeni sistemle. Uzunların top kullandığı bir sistemde Fatih'in yapacağı hiçbir şey yoktur. Galatasaray taraftarının Fatih sevdası tam olarak nereden geliyor anlmıyorum ben yahu.

douhit 21 sayı atmış..pota altı savunmamız zayıf olacak bu sene..cemal yerine fatih kalmalıydı.ayrıca hüseyin sakatlanma riski yüksek bir oyuncu.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ender Fatih bizim takımda asla oynayamaz şu yeni sistemle. Uzunların top kullandığı bir sistemde Fatih'in yapacağı hiçbir şey yoktur. Galatasaray taraftarının Fatih sevdası tam olarak nereden geliyor anlmıyorum ben yahu.

iki sezon önceki ilk pivotumuzdu da ondandır :)

Çok az Branş Raporu izledim.
İzlediğim bölümde Murat Hoca Strickland ve Cüneyt'den fazla bir şey beklemiyoruz(sayı olarak)asistleriyle önemli katkı yapmalarını istiyoruz.
Çevrelerindeki skorer oyuncuları görmelerini ve oyunu yönlendirmelerini istiyoruz gibi şeyler söyledi.
Yani her maç 5er asist yapsınlar.Beraber oynadıkça form grafikleri artacaktır...

MAÇTAN FOTOLAR

dsc00468rg8.jpg

dsc00466rp7.jpg

dsc00475nx2.jpg

dsc00470zf8.jpg

dsc00481cl4.jpg

Strcikland'ın 5 asisti önemli ceza şutlarını değerlendirmiş olmasını umut ediyorum.
Takım için herşey yolunda.Takımlar için öncelikle hucum önemlidir.Savunma sezon içinde maç oynadıkça oturur ancak bir takımın 90 sayı buluyor olması demek herşeyin iyi yolda olduğu demektir.Ayrıca 90 sayının sadece 4'ünü guardlar atıyorsa diğer oyuncularımızın çok skorer olduğunu gösterir ki bence doğru yoldayız.

Herşeye inat, herkese inat Milan Gurovic.

Bu herif ciddi olarak yıllardır olmayan hücum basketbolunu takıma getirmiştir. Graves 30 atıyorsa, bunda Gurovic payıda çok büyük sanki. En azından izleediğim maçlarda Gurovic'in asist önünü ve takım arkadaşlarını oyuna katma çabasından bunu anlayabilriiz. Ama savunma oturmalı. Kötü savunma yapan bir takım için şampiyonluktan asla bahsedilemez.