Antalya BŞB: 83 - Galatasaray: 90

Re: Galatasaray-Antalya Bşb (13 Eylül)

5-6 sayı farkla kazanmışız, ayrıntılar az sonra....

Kaynak:uAgsbaha

Antalya nın Murat Didin in takımıyla maçını izledim baya iyi oynamışlardı fakat Didin in takımı salondan galip ayrılmışdı.

Erdem 12s 6r
Strickland 4s 5a
Zizic 14s 11r
Polat 3
Hüseyin 8
Gurovic 19
Graves 30s 4r 3a
Teoman

90-83

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yok artık Graves:)
senle Gravesin geldiği ilk gün msnde konuşmuştuk.Ben sana hiç merak etme çok iyi oyuncu beklentileri fazlasıyla karşılar demiştim.Merak etme Robert Hite tan daha iyi daha skorer bir oyuncu demiştim.Graves in beni yanıltmaması bu büyük Galatasaray taraftarını performansıyla bu derece mutlu etmesi çok güzel bir olay

bu kadroya daha Cüneyit, Murat Kaya ,Cemal ve hatta daha sonralari Tufanin katilacagini düsünürsek aslinda bu türk kadrosuda isi götürebilir gibi ..

Milojevic önceki maçta gözüne darbe almıştı. İyileşmiş ama aynı yere tekrar darbe almış. Bu yüzden oynamamış.

Kazanmamız oldukça güzel. Her ne kadar hazırlık maçı da olsun galibiyet gereklidir. Kazanma alışkanlığını edinmiş oluruz. Graves'in sezon içinde böyle patlamalı maçları olacaktır. Çünkü o potansiyeli var. Skor yönünden yine sıkıntı çekmemişiz. Ancak asıl dikkat çeken Erdem'in verdiği katkı. Erdem'in belki çok uzun süreler oynamayız ama böyle katkılar verebilmesi, bizi rotasyon açısından oldukça rahatlatır. Zizic 14 sayı 11 ribaund yapmış. O da bu ortalamayı tutturabilecek bir oyuncu. Ve Gurovic... Yine istikrarlı bir şekilde 19 sayısını atmış. Milojevic, Cüneyt, Murat ve Cemal bu takımda eksik olan isimler. Onlar geldiğinde daha iyi oluruz. Ama dikkat çeken yine yediğimiz sayı. Lig başlayana kadar kendimizi bu anlamda geliştirmeliyiz. Umarım savunmayı zamanla oturturuz... Ayrıca Antalya gibi geçen senenin güçlü ekiplerinden ve de bu senenin en zorlayıcı takımlarından biri olacak bir ekiple oynadık. Onlara karşı kazanmakta iyi...

Yabancı oyuncularımızdan
Graves, Gurovic, Zizic, bu arkadaşlar olmuşlar, bu çok güzel.

Şimdi sıra Marshal ve Milojevic'in biraz daha form tutmalarında.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yabancı oyuncularımızdan
Graves, Gurovic, Zizic, bu arkadaşlar olmuşlar, bu çok güzel.

Şimdi sıra Marshal ve Milojevic'in biraz daha form tutmalarında.
Abi Milojevic'ten yana bir sıkıntı olmasın. Milojevic gerekli katkıyı yapacaktır. Marshall da beklenen gelişmeyi gösterim kademe atlarsa işte o zaman tam olur...
Önemli olan yerlilerimizin vereceği performans...