Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Aziz Yıldırım hedefine ulaştı beyler farkındaysanız.

Ve bu hedefe ulaşırken en büyük yardımcısı kadim dostu Adnan Polat'tı... ;)

Bugün çıkan haber...
Takım Ukrayna'dan döndü..
Kaptan Arda Turan otobüse binmeyip taksiyle havaalanından ayrıldı.
Bunu takım kaptanı yapıyor..
Futbolculuğuna , yeteneğine kimse laf edemez ama böyle bir kaptan olabilir mi ?
Ki böyle şeyleri daha önce de yaptı.. Ali Sami Yen'den taksiyle dönmeler falan oldu..

Bülent Korkmaz, Metin Oktay, Cüneyt Tanman..
Takımın en zor zamanında, en kötü gününde hangisi bunu yapardı?
Ev cenaze evi olmuş, cenaze sahibi ortada yok..

Bence Arda Turan'dan alınıp Kewell'a verilmeli kaptanlık..
Arda Turan'ın tripleri nasıl olsa bitmiyor..
Arda'yı kaybedeceksek takımı kurtaralım bari..
Galatasaray'ı mı tutacağız, Arda'nın gönlünü mü hoş edeceğiz şaşırdık..
Ben formayı seviyorum, içindekileri değil..
Halinden vaktinden memnun olmayan hemen gidebilir..
Arda da dahil..

en sinirlendiğim nokta Arda'nın hala tavır yapması.neye kime tavır yapıyor anlamadım.tavır yaptığından beri zaten sıradan futbolcu oldu.kesinlikle kaptanlık Kewell'a verilmeli zaten ben Kewell'ı kaptan görüyorum.

Gönül isterdiki o taksici fanatik Galatasaraylı olsun...

Maçı izledikten sonra, uyku tutmuyor bari çalışayım diyerek havaalanına gitmiş olsaydı...

Sevgili Arda, o 10 numarada Metin Oktay'ın, Hagi' nin. O Pazubantda da Bülent Korkmaz' ın, Cüneyt Tanman' ın, Turgay Şeren' in teri var. Kim olduğunu nerede olduğunu farkına varsan iyi olacak. Galatasaray taraftarı biri oyuncuyu severse onun ayağını, kafasını, gollerini, çalımlarını değil yüreğini sever, biz yürekli futbolcuları sevdik. Eğer o yüreği sahaya koyamacayaksan senin için de bizim için de geç olmadan yolun açık olsun.

Antrenmana tedavisi devam eden oyuncular ve kondisyoner Fatih Yıldız yönetiminde çalışmalarına devam eden Sabri Sarıoğlu ile teknik heyetten izin alan Arda Turan dışında tüm futbolcular katıldı.

Evet beklenen oldu. Arda izin alıp antrenmana katılmadı. Ayrıcalıklı mı bu adam ? Diğerleri antrenman yapsın, Arda Bey her kötü maçın ardından izin alıp antrenmana katılmasın !

Nuri Karakaş' Alıntı:
saldırın durmadann.taraftar dediğin böle olur..giderse kümede kalıp kalmayacağımızı hep beraber görürüz..

Arda'nın taraftardan şikayet etme hakkı yok..
Her zaman sevildi, desteklendi..
Kızlarla resmi çıktı, sana Paris Hilton yakışır dendi..
Kaptan olmak için rest çekti, destek olundu..
Taraftar Arda'yı asla satmadı..
Son Bursa maçında top Arda'ya geldiğinde ıslıklayanlar uyarıldı..
O gün tribünde olanlar biliyor..

Ama Arda bu sevginin , desteğin karşılığını vermediği gibi bir çaba içinde görülmüyor..
bizi üzen çabalamıyor olması..
takım tesise antremana otobüsle giderken, kaptan taksiyle eve gidip yatmaz..
Bunu hangi Galatasaray kaptanı yapabilir ?

Herkes kararını versin, yolunu çizsin..
Galatasaray'ı mı tutacaksınız, futbolcusunu mu ?
Siz Galatasaraylısınız.. Düşünmeniz gereken Galatasarayın menfaatleri.

Arda'nın yeteneklerine laf söylersen çarpılırım ama artık görünen köy kılavuz istemez bu çocuk kaptanlık yapamıyor.

Ya ters bi durum olduğunda herkesten önce o triplere giriyor, Arda yapma Allah aşkına, kim olduğunun nerede olduğunu bir farkına var artık.

Fener'in topçularına bakıyorum milli takımda oynamıyorlar ama kendi takımlarına gelince canavar kesiliyorlar bizim kaptan milli takımda döktürüyor, oyun desen oyun liderlik desen liderlik fakat kendi takımında hiçbirşey.

İnşallah ne olduğunu söylemeye dilimin varmadığı söylentiler doğru değildir yoksa sonsuza kadar biter benim için Arda.

Ki ben burada Arday'ı sürekli savunanlardanım.

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Nuri Karakaş":2zs4sd8p]saldırın durmadann.taraftar dediğin böle olur..giderse kümede kalıp kalmayacağımızı hep beraber görürüz..

Arda'nın taraftardan şikayet etme hakkı yok..
Her zaman sevildi, desteklendi..
Kızlarla resmi çıktı, sana Paris Hilton yakışır dendi..
Kaptan olmak için rest çekti, destek olundu..
Taraftar Arda'yı asla satmadı..
Son Bursa maçında top Arda'ya geldiğinde ıslıklayanlar uyarıldı..
O gün tribünde olanlar biliyor..

Ama Arda bu sevginin , desteğin karşılığını vermediği gibi bir çaba içinde görülmüyor..
bizi üzen çabalamıyor olması..
takım tesise antremana otobüsle giderken, kaptan taksiyle eve gidip yatmaz..
Bunu hangi Galatasaray kaptanı yapabilir ?

Herkes kararını versin, yolunu çizsin..
Galatasaray'ı mı tutacaksınız, futbolcusunu mu ?
Siz Galatasaraylısınız.. Düşünmeniz gereken Galatasarayın menfaatleri.[/quote:2zs4sd8p]

ilk önce benim g.saraylılığı ölçmek senin haddin değil. ne demek g.sarayı mı tutacaksın futbolcusunu mu ?. sizz f.b taraftarıyla birebir aynı seyleri sölemenize rağmen dikkat ettiysen ben sizi fenerbahceli ilan etmedim.

ardaya tekrar dönecek olursak aslında sölediğinizin tam tersi bi durum var taraftarın ardayı sikayet etmeye hakkı yok.cünkü arda A takıma girdiği ilkgünden bu takımın 1 numaralı kurtarıcısı oldu. hiç denmedi genctir iyi mücadele ediyor daha iyi olacak filan. ilk macından beri hep mac kurtarması beklendi. oda bunu yapmaya calıstı.hiçbir mactada sorumluktan kacmadı.arda her zaman sevildi demişsin. arda sadece iyi oldugu zaman sevildi. bak burda 40 sayfa var incele biraz da ne zamanlarda sevildi onu gör.gecen sene sakat olduğu için OYNAMADIĞI MAÇLARDAKİ puan kayıpları ve kacan sampiyonluk ardaya bağlandı. yetmedi sevgilisi sorgulandı.cocuk gene agzını acıp taraftara cevap vermedi.lincolun kazandıgı paranın yarısını bile kazanmadı g.sarayda ve bunu söz konusu bile etmedi. 5 senedir her kötü sonucun ardından arda suclu arda ruhsuzz. halada g.sarayda oynamak istiyor. helal olsun diyorum baskada bişiy demiyorum ardaya.

İnternette bir sürü fotoğraf dolaşıyor dünle ilgili. Nerdeyse hepsinde Arda'nın ellleri belinde. Bir topçunun elleri belindeyse iki üç nedenden biridir.

Gidecek klüp bulabilsende sende bizde kurtulsak be sipsi.

Yılda 2 milyon ? kazan, 700.000 TL'lik Aston Martin DB9'a bin, 5000 ?luk Louis Vuitton ceketi giy, bir elin yağ'da, diger elin balda en ufak bir tepki'de "küstüm...mıy mıy mıy!" vah, vah, vah...ne kadar acımasız hayat, degil mi!

Ardayı suçlu bulduğum söylenemez kimse Dört dörtlük değil hangimiz kusursuz olduğunu iddia edebilir. Ardanın hatası suçu yok mu tabi ki var. Şu da unutulmamalı Arda ne Metin Oktay ne Hakan Şükür Arda bambaşka özelliklere sahip bir Galatasaraylımız. Neden Taksiye binip gittiğini de bilemeyiz. Kaptanlığına gelince halen Kaptanlığın yükünü ve olgunluğunu taşıyabilecek duruma gelemedi. Ardadan Kaptanlığın alınması Ardaya yarar sağlayacağı konusunda kuşkularım var. 10dan başka kimin hak ettiği o da başka muamma..
Sanmasınlar Seni Yalnız Biz BuralARDAyız?

Alper Gülgen' Alıntı:
Yılda 2 milyon ? kazan, 700.000 TL'lik Aston Martin DB9'a bin, 5000 ?luk Louis Vuitton ceketi giy

allah razı olsun ardaya bunları aldığın için ne yapardı cocuk yoksa.
arda yeteneği oldugu için bunları kazandı. unutmadıki g.sarayda türkiyede ve avrupada arda kadar yeteneği olmayan bir sürü futbolcu daha fazla kazanıyor...

Nuri Karakaş' Alıntı:
ilk önce benim g.saraylılığı ölçmek senin haddin değil. ne demek g.sarayı mı tutacaksın futbolcusunu mu ?. sizz f.b taraftarıyla birebir aynı seyleri sölemenize rağmen dikkat ettiysen ben sizi fenerbahceli ilan etmedim.

ardaya tekrar dönecek olursak aslında sölediğinizin tam tersi bi durum var taraftarın ardayı sikayet etmeye hakkı yok.cünkü arda A takıma girdiği ilkgünden bu takımın 1 numaralı kurtarıcısı oldu. hiç denmedi genctir iyi mücadele ediyor daha iyi olacak filan. ilk macından beri hep mac kurtarması beklendi. oda bunu yapmaya calıstı.hiçbir mactada sorumluktan kacmadı.arda her zaman sevildi demişsin. arda sadece iyi oldugu zaman sevildi. bak burda 40 sayfa var incele biraz da ne zamanlarda sevildi onu gör.gecen sene sakat olduğu için OYNAMADIĞI MAÇLARDAKİ puan kayıpları ve kacan sampiyonluk ardaya bağlandı. yetmedi sevgilisi sorgulandı.cocuk gene agzını acıp taraftara cevap vermedi.lincolun kazandıgı paranın yarısını bile kazanmadı g.sarayda ve bunu söz konusu bile etmedi. 5 senedir her kötü sonucun ardından arda suclu arda ruhsuzz. halada g.sarayda oynamak istiyor. helal olsun diyorum baskada bişiy demiyorum ardaya.

Nuri Bey;

Sizden özür diliyorum. Neden, biliyormusunuz.. Şu yukarıda yazdıklarımdan bu anlamı çıkaracak biri olduğunuzu bilmediğim için.. Bilsem inanın yazmadım.. Nerede ben sizin Galatasarylılığınızı sorgulamışım.. Son praragraf genel bir yargıyı içeriyor.. HERKES demişim okuduysanız..

Ben de Arda kalsın isterim ama zarar verecekse gitsin.. Önce Galatasaray, önce forma, önce arma.. 15 sene sonra yaşarsanız siz yine Galatasaraylısınız.. O gün Arda olmayacak ama Galatasaray hep var olacak.. Anlatmak istediğim bu.. Umarım artık anlaşılmıştır.. Hala anlaşılmadıysa bir dahakine daha açık yazarım..