Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

ağustos'un 31'inde arda 25 milyon euro'dur benim gözümde. Temmuzda gel 17-18 teklif et pazarlık yapıp bırakıyım 15e :)

ben satılmasının hem kendi hem takım için daha iyi olacağı görüşündeydim. pazarlıkla 12.5-13 M euro ya satılabilirdi transferin son gününde.

mazharozsoy' Alıntı:
ben satılmasının hem kendi hem takım için daha iyi olacağı görüşündeydim. pazarlıkla 12.5-13 M euro ya satılabilirdi transferin son gününde.
Atletico o paraya zaten Jurado'yu sattı karları olmadığı sürece bunu yapmaları gereksiz bir hamle olurdu ki yapmadılar.

Alison Sudol' Alıntı:
mazharozsoy' Alıntı:
Atletico o paraya zaten Jurado'yu sattı karları olmadığı sürece bunu yapmaları gereksiz bir hamle olurdu ki yapmadılar.
Ama Arda'yla Jurado arasinda da fark var biraz. Kendileri Jurado'yu 13'e satiyorsa ondan daha iyi oyuncuya da en az bi 15 teklif etselerdi. Kaldiki bana kalirsa 20'den asagisini asla kabul etmem, 25 normal degeri derim.

Şimdi Salih bey objektif bir gözle bakacak olursak Jurado Atletico Madrid'in işleyen parçalarından biriydi bunu kendi ekonomileri için iyi bir paraya sattılar sadece para için. Bu hamleden sonra gidip o bölgede genç geleceği olan ama hala onlar için kendini kanıtlamamış bir oyuncuya daha fazla para veremezlerdi eğer öyle bir şey yapma gereksinime düşüceklerini bilseler veya hissetselerdi hiç satmazlardı zaten.

Fiyat konusunda ben de size katılıyorum elbette Di Maria'lar Mesut'lar o parayı ediyorsa Arda ala ala eder.

Bileğinde darbeye bağlı yumuşak doku zedelenmesi tespit edilen yıldız oyuncunun tedavisine başlandı. Ayağı şiştiği için yere basamayan Arda?nın, Galatasaray?ın, Gaziantepspor?la oynayacağı lig maçında forma giymesinin şüpheli olduğu bildirildi.

Fellaini, topa müdahale etmeye çalışırken ufak bir kaza sonucu Arda'nın bileğine basmış olsaydı ben de dahil herkes normal karşılardı ama bu pozisyonda Fellaini, bilerek Arda'nın bileğine müdahalede bulunmaya çalışıyor. Topla hiç alakası olmadığı zaten her halinden belli oluyordu. Hakemin direk kırmızı göstermemesi büyük hatadır.

Bu hareketin bedeli en az 2 maç ceza olması lazım.

Taraftarında Fellaini'yi kolay kolay unutacağını zannetmiyorum :) . Kim bilir belkide seneye Aslantepe'ye yolu düşer.

Arda Turan ile konuşan Erdoğan, milli futbolcuya ''Yine şanslısın. Bir yerlere vurdurarak bilardo gibi gol attın'' dedi.

Arda'nın ''Başbakanım sizden bir şeyler öğreniyoruz hayırlısıyla'' demesi üzerine gülen Başbakan Erdoğan, maçın çekişmeli geçtiğini ifade etti.

Kıvrak zeka :)

Erdal Can İçelli' Alıntı:
Arda Turan ile konuşan Erdoğan, milli futbolcuya ''Yine şanslısın. Bir yerlere vurdurarak bilardo gibi gol attın'' dedi.

Arda'nın ''Başbakanım sizden bir şeyler öğreniyoruz hayırlısıyla'' demesi üzerine gülen Başbakan Erdoğan, maçın çekişmeli geçtiğini ifade etti.

Kıvrak zeka :)
Bu güzelmiiş :) :)

Ben o kadar ince düşünebildiğini sanmıyorum malesef. izlediğm kadarlıya bana biraz yağlama gibi geldi..birazda heycan vardı galiba. izleyen arkadaşlar da yazar heralde birazdan yani bana öle geldi tabi ama =) zaten emre belö. falan ardadan önce baya yıkayıp yağladılar=) hayırlısı laflarıda onu düşünülerek söylenmemiştir normal konuşma tarzından kaynaklanıyor bence.. şu an herkeste evet ve Hayır a karşı algıda seçicilik var biraz bize öle geldi sanırım=))

büyük ihtimalle birazdan bi açıklama da gelebilir .. yanlış anlaşıldı falan diye=)

Vural Yıldırım' Alıntı:
Bir bu eksikti Arda 2 hafta yok.

Hakan Balta'nın arka adalesinde kısmı yırtık tespit edilmiştir.

Arda Turan'ın ayak bileğine aldığı darbe sonucunda ikisi ciddi olmak üzere üç bağında zedelenme görülmüştür.

Böyle birşey bekliyordum açıkçası. Geçmiş olsun tez zamanda iyileşirler umarım.

Hiddink, "maç esnasında Arda pek iyi görünmüyordu" demiş maç sonu açıklamalarında. Güler misin, ağlar mısın... Madem iyi görünmüyordu, neden oyunda tuttunuz, belki de zorlama nedeniyle sakatlık süresi uzayacak.

Gerçi bizim beyfendi de kabahatli. Madem iyi hissetmiyorsun kendini, oyundan çıkmak istediğini belirtsene. Hafif sakatlığı olanlar yan gelip yatar, bizimkiler vatan millet Sakarya maça çıkar.