Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Arda'nın sakatlandıktan sonra sahadan ambulans arabasına binmiş resmini gördüm. Haluk Yürekli'nin dediğine göre de "Almanya maçında büyük ihtimalle oynamayacağım" demiş. Ben bu cümleden , durumunun çok ciddi olmadığı sonucunu çıkardım.

Almanya maçına bile yetişme ihtimali var yani ufakta olsa. O zaman bence de çok ciddi bir şey değil. Ama olur da yetişir yada riske edilirse falan kesin ciddileşir olay ve biz çekeriz cefasını...

İki hafta sonra Fener deplasmanı var yahu! Kendini düşünmüyorsan takımını düşün! Ne bu vurdumduymazlık, hep siz mi milli takımın enayisi olacaksınız?!! Yeter yahu, yeter!

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
İki hafta sonra Fener deplasmanı var yahu! Kendini düşünmüyorsan takımını düşün! Ne bu vurdumduymazlık, hep siz mi milli takımın enayisi olacaksınız?!! Yeter yahu, yeter!
Ömer, mümkünse Kadıköy´e gitmesin Arda.

Derbiye aşırı motivasyonla çıktığı için yararlı olamıyor. Zaten bu durumun farkında olan karşı yakadakiler de maç başlamadan Arda´yı gererek oyundan kopmasını sağlıyor. Salt son Kadıköy deplasmanından çıkardığım sonuç değil bu. Geçmiş senelerdeki maçlara bakarsanız daha iyi anlarsınız dediğimi.

Arda´nın en iyi FB maçı Manisaspor´da oynadığı döneme rastlıyor. Çünkü üzerinde taraftar ve gönül verdiği renklerin baskısı yoktu.

yeter artık ya bardak taştı artık. Dün buzla çıkmış zaten antremandan denilene göre. Yazık ya milli takım şu an için bitmiştir benim için. Kimse kusura bakmasın

Deniz Baskın' Alıntı:
yeter artık ya bardak taştı artık. Dün buzla çıkmış zaten antremandan denilene göre. Yazık ya milli takım şu an için bitmiştir benim için. Kimse kusura bakmasın

Aynı şeyleri bende düşünüyorum, benim içinde bitmiştir an itibariyle fakat Arda da düşünecek bazı şeyleri. Zaten sakattım, takımımda, o çok sevdiğim takımımda ne zamandır oynayamıyorum. İki hafta sonra Fener maçı var, bir de burda sakatlanır dönersem taraftarın tepkisi ne olur diyecek..Maaşını Galatasaray veriyor Arda'nın milli takım değil. Önce bizi düşünecek, önce kulübünü düşünecek. Yazık, hemde çok yazık.. Başka da söz etmeye gerek yok zaten.

6 hafta uzak kalacagini kim söylüyor?

Tesekkürler.

Küfür etmektense birak Salih sayfa bos kalsin.

Arkadaşlar ayıptır ya Arda'nın ne suçu var bunda. Milli takıma çağırıldınmı gitmek zorundasın, Arda'da gitmiş. Arda bileğinden sakattı ama o sakatlıktan eser yok iyileşmiş. Sorun Milli takım Doktorları ve Teknik heyetinde. 1 aydır güçsüz duruma düşmüş adamı, antrenmanda zorlarsan kasığından sakatlarsın tabii ki.

Tekrar ediyorum Arda, Bileğinden değil, vücudun güçsüz duruma düştüğü için Kasığından sakatlanmış.

Abi Arda'yı zorla mı ağır antrenmana tabi tuttular sence. Almanya maçında oynayacağım diye kendisi zorlamıştır muhtemelen.

Eski doktorumuz Burhan Uslu şu anda konuşuyor. Antrenmana katılmaması lazımdı diyor.