Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

yazıklar olsun be size.
size söylüyorum size.ihanet etti diyenlere..size yazıklar olsun..
her şeyi siz ne kadar iyi biliyorsunuz be.hadi gidin ordan be.
şimdi ne kadar ceza verirseniz verin.hadi eyvallah.

Şunu anlamak istemiyorsunuz tamam eyvallah belki bu taraftar Metin OKTAY'lar Bülent KORKMAZ'ları gördü onların yanında Arda'nın çok hataları da olabilir ama hata Arda'yla onları kıyaslamakta.Arda ne zaman çıkıp da ben 4 4 lüğüm beni Metinlerle Bülentlerle kıyaslayın dedi size ? Biz mi bilmiyoruz.

Tolga Kaplan' Alıntı:
yazıklar olsun be size.
size söylüyorum size.ihanet etti diyenlere..size yazıklar olsun..
her şeyi siz ne kadar iyi biliyorsunuz be.hadi gidin ordan be.
şimdi ne kadar ceza verirseniz verin.hadi eyvallah.
Bence bu yorumları yazanlar Alparslan Dikmenin hayatını incelesin.. kaptanına hain diyen taraftar değildir benim gözümde...dediklerine sonuna kadar katılıyorum..Anca lincoln için biz şakşak yaparız Keita gitmesin diye laflar sayarız...

Ben bu mevzuda Arda'nın kabahati olduğunu düşünmüyorum. Ha maça çıkabilecek konuma gelseydi, maçta sakatlanmasına rağmen sakat sakat oynamaya devam etseydi bir şeyler derdim.

Bu arada Belçika maçında Arda'yı oynatan milli takım heyeti en önemli maçta Ardasız kalmayı hazırlayan bu adamlara ne yapılacak acaba?

hiddink-Oğuz omuz omuza Rijkaard koyacak iki domuza:))

Doruk Ünlü' Alıntı:
Şunu anlamak istemiyorsunuz tamam eyvallah belki bu taraftar Metin OKTAY'lar Bülent KORKMAZ'ları gördü onların yanında Arda'nın çok hataları da olabilir ama hata Arda'yla onları kıyaslamakta.Arda ne zaman çıkıp da ben 4 4 lüğüm beni Metinlerle Bülentlerle kıyaslayın dedi size ? Biz mi bilmiyoruz.

Onlarla kıyaslamak mı onuda nerden çıkardınız? Onlar kim Arda kim? Onlarki yürekleri arma sevdaları ile taraftarın kalbinde yer etmiş unutulmaz kişilerdir Arda ise basın, başkan gazı ile uçurulan, şımartılan yeni nesil bitmelerdendir...

Ben zaten o örnerkleri verirken bu yeni bitmeler ile gerçek ARMA mücadelesi yapıp bir yerlere gelenler arasında bir kıyaslama yapılamaycağını belirtmek istedim...

Arda'ya daha fazla destek verilmesi gerekirken bizim yaptığımız doğru değil. Arda, her zaman hal ve davranışlarıyla, açıklamalarıyla Galatasaray' da ve milli takımda oynamaktan gurur duyduğunu söylüyor, performansıyla bunu da kanıtlıyor.

Arda'nın şu an neresinden sakatlandığını bilmiyorum, sakatlığı nüksetti mi, onu da bilmiyorum. Ama, eğer Arda'yı tam olarak iyileşmeden kadroya çağırdılarsa, ona göre idman programı uyguladılarsa, yönetimin bir tepki koyması gerekir; ama milli maçlardan sonra!

Sühan Cem' Alıntı:
Ben bu mevzuda Arda'nın kabahati olduğunu düşünmüyorum. Ha maça çıkabilecek konuma gelseydi, maçta sakatlanmasına rağmen sakat sakat oynamaya devam etseydi bir şeyler derdim.

Bu arada Belçika maçında Arda'yı oynatan milli takım heyeti en önemli maçta Ardasız kalmayı hazırlayan bu adamlara ne yapılacak acaba?

hiddink-Oğuz omuz omuza Rijkaard koyacak iki domuza:))

Ardanın kesinlikle iyi bir profesyonel olmadığını düşünmeye başladım ben. Dün için zorlanmadan dolayı buz tedavisi yapıldığını ve bugünde hadisenin gerçekleştiğini söylüyorlar zorlanmadan dolayı.

İnsan sakatlanır ,sonuçta fizikle oynanan bir oyun bu ama benim en üzüldüğüm nokta kaptan yapmak için aceleci davranmış yönetim , daha çok zamanı var kaptanlık için.

Yalnız bu sakatlık çok ciddiymis.Nuksetme olasılığı varmış umarım olmaz...Ah be Arda ne gerek vardı böyle bir saçmalığa..Sakatsan gitme şuraya ama bu olayda Hiddink ,o.Çetin ,klüp doktorları ve baskanın çok büyük hatası var.Arda umarım bu sana bir ders olur bundan sonra böyle hatalar yapmazsın.

Şöyle söyleyeyim.Bildiğim kadarıyla Kewell'ın sürekli nükseden sakatlığının aynısı.

Ee bunu da yapmadı mı Abi Belçika maçında ? Daha sonra çıkıp artistlik yapıp hiç bi zaman iyileşmeden daha oynamam demedi mi kendisi ?

Ha 6 hafta artık bol bol kendisini basketbol maçlarında, voleybol müsabakalarında, cix takım elbiselerle , apaçi gözlüklerle orada burada görürüz sonra gelir Galatasaray taraftarına küser surat yapar trip yapar bilmem ne yapar.

Her olayda çıkıp Arda düşmanlığı yapmak ihanettir, komplekstir, kıskançlıktır. Bir fenerliyle aynı düşünmektir.
Ayıp be ! Böyle bir evlat çıkmış camiamızdan, gurur duymak yerine yapılanlara bak.
Arda hata da yapabilir ama üstüne çullanmak resmen camiayı içeriden dinamitlemektir.
fener medyasının yarattığı 'Arda ' yı Bitirme Kampanyası' nın rüzgarına kapılanlara yazıklar olsun...

Genel anlamda cok önemli bir kayip oldu bizim icin. Ama Fener maci icin bir avantaj olabilir bence. Arda özellikle Kadiköy'deki maclarda inanmiyor galip gelecegimize ve bu da oyununa yansiyor o acidan son yillarda hep 1 kisi eksik oynuyorduk.

Emrah Topal' Alıntı:
Her olayda çıkıp Arda düşmanlığı yapmak ihanettir, komplekstir, kıskançlıktır. Bir fenerliyle aynı düşünmektir.
Ayıp be ! Böyle bir evlat çıkmış camiamızdan, gurur duymak yerine yapılanlara bak.
Arda hata da yapabilir ama üstüne çullanmak resmen camiayı içeriden dinamitlemektir.
fener medyasının yarattığı 'Arda ' yı Bitirme Kampanyası' nın rüzgarına kapılanlara yazıklar olsun...

Emrah Abicim Arda'ya tepkilerimizi söylemenin neresinde ihanet ? neresinde kompleks ? neresinde kıskançlık ?

Lütfen bunları söyler misiniz ?

Neden kompleks yapalım neden kıskançlık yapalım ? Çok merak ettim bu sözünüzü.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Emrah Topal":1wx2t2e4]Her olayda çıkıp Arda düşmanlığı yapmak ihanettir, komplekstir, kıskançlıktır. Bir fenerliyle aynı düşünmektir.

Emrah Abicim Arda'ya tepkilerimizi söylemenin neresinde ihanet ? neresinde kompleks ? neresinde kıskançlık ?

Neden kompleks yapalım neden kıskançlık yapalım ? Çok merak ettim bu sözünüzü.[/quote:1wx2t2e4]

Oyuncumuz, kaptanımız için ihanet etti gibi bir yargı kullanmak eleştiri mi oluyor, tepki mi oluyor acaba ?

Şimdi doktorun söylediklerini dinledim Ntvspor'da hiç öyle 6 hafta yok falan demedi birde bu sakatlık kampa gelmeden öncede varmış Arda'da.
Hani tamamen iyileşmeden bundan sonra hiç oynamayacaktın be kaptan yakıştımı?

Vallahi güzel kardeşim, daha 2 hafta önce ben tamamen iyileşmeden oynamam deyip, Milli Takım'dan affını istemeyen, sakatlığı tam geçmeden kendini zorlayıp takımını zor durumda bırakan.En çok ihtiyac olunan dönemde 5-6 hafta sahalardan uzak kalıyorsan başka kelime aklıma gelmiyor.Ya şanslık diyecem ya da ihanet ettin bize diyecem.

Neyse hadi basketbol maçına Arda, ne de olsa burada herkes diyordu ya sakat sakat basket maçına gitmesinde ne zarar var diye demek ki varmış birşeyler.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Emrah Topal":1ptfxy3j]Her olayda çıkıp Arda düşmanlığı yapmak ihanettir, komplekstir, kıskançlıktır. Bir fenerliyle aynı düşünmektir.

Neden kompleks yapalım neden kıskançlık yapalım ? Çok merak ettim bu sözünüzü.[/quote:1ptfxy3j]

Canım kardeşim dikkat edersen 'Arda düşmanlığı yapmak' diyorum .Eleştirmek demiyorum.
Lincoln bizi madara etti resmen, ona bile bu kadar yüklenilmedi.
Bu çocuk bizim evladımız, en az senin benim kadar da Galatasaraylı ve bizim dışımızdaki bütün camiaların köpek gibi kıskandığı bir genç.
Her olaydan sonra bir fenerli gibi çıkıp takımda bulunan Aslan gibi Galatasaraylı Sabri ve Arda'ya saldırmak bize hiç yakışmıyor.
Daha söyleyecek çok sözüm var ama forumun amacı şaşmasın.
Ben Arda'yla gurur duyuyorum. onun Galatasaraylılığıyla gurur duyuyorum. Sabri' yle gurur duyuyorum.
Bunlar benim naçizane fikirlerim sadece...