Arda Turan

Hayatımda böyle dengesizlik görmedim, daha düne kadar yerin dibine sokulan, aleyhine tezahuratlar edilen adamı, iki gün sonra takımdan gidecek diye bağrına basmalar, posterlerini salonlarda açmalar, anasayfa yapmalar. Şimdi mi aklınız başınıza geldi, bu çocuk moral olarak çökmüşken bir darbede siz vuruyordunuz, şimdi mi Arda yeniden ''Büyük Kaptan'' oldu.

Arda'nın çok yanlışı oldu, ama bu yanlışlar ve sonrasında yaşananlar da en az Arda kadar, taraftar ve basiretsiz yönetim de suçludur.

Takimi tarihinin en kotu sezonunu yasarken, kaptan transfer gorusmesi yapiyorsa...

Gule gule!

Keske transfer penceresi acik olsaydi da Manisa macindan once gitseydin!

Scoutgs forumdan bir arkadaş yaptı bu videoyu. Gerçekten çok hoş olmuş. Şimdiye kadar izlediğim en iyi Arda videosu, o nedenle paylaşmak istedim. Ben şahsen izlerken duygulandım. Bu Arda mevzusu nasıl bu noktaya geldi, çok üzülüyorum. Bu durumda hem Arda, hem taraftar hem de yönetim eşit derecede suçludur malesef.

Video ; http://www.youtube.com/watch?v=cLOmPmBXGc0

Scoutgs forumdan bir arkadaş yaptı bu videoyu. Gerçekten çok hoş olmuş. Şimdiye kadar izlediğim en iyi Arda videosu, o nedenle paylaşmak istedim. Ben şahsen izlerken duygulandım. Bu Arda mevzusu nasıl bu noktaya geldi, çok üzülüyorum. Bu durumda hem Arda, hem taraftar hem de yönetim eşit derecede suçludur malesef.

Video ; http://www.youtube.com/watch?v=cLOmPmBXGc0
Emre burada da yazıyor yahu. :)

Son günlerde Arda Turan için yazılanlara inanamıyorum. Daha 1-2 sene önce Arda'ya tapanlar işler kötü gitmeye başlayınca yere göğe sığdıramadıkları Arda'yı yerin dibine sokmaya başladılar. Bu Arda içinde eminim çok acı birşey. Yazıklar olsun iyi gün taraftarına..

güzel video olmuş. umarım önümüzdeki sene en başta Galatasaray taraftarı olmak üzere herkes yaptığı hatalardan üzerine düşen payı kendisine çıkarır.
En başta Galatasaray taraftarı!!!

Az önce TRT'de geçen yaz formalar için dedikleri yayınlanmış.Mercan forma için o rengi demiş ve hersene heriflere malzeme veriyoruz demiş.

Adnan Sezgin her sene bir orengi forma buluyor dedikten sonra,pembe formayı giyip aslan formayı eline alıp ''eee Galatasaray forması nerde'' demiş. ''Ver siyah forma,ver beyaz forma,ver sarı kırmızı'' diyerek eklemiş.An itibariyle de programa bağlanıp ''Galatasaray forması parçalıdır'' ve sözlerimin hala arkasındayım demiş,duygularımıza tercüman olmuştur.

ADAMSIN SİPSİ!

Bundan dolayı bide adamın üstüne gelecekler, bu çocukla uğraşıyolar göz göre göre yemeye çalışıyolar. Ah be Arda orada kamera var az dikkat et be canım kardeşim ya bak böyle ite köpeğe malzeme veriyosun.

Tüm taraftarın hissettiği duyguları aynen aktarmıştır,katılmamak elde değil...medya boşuna uğraşıyosun,kaptanımıza inancımız tam,yazık yaa devlet kanalı(!) 'ydı dimi bu kanal???amacınız ne açık açık söylesenize,gizli saklı oyunlardan sıkılmadınız mı?

Bundan dolayı bide adamın üstüne gelecekler, bu çocukla uğraşıyolar göz göre göre yemeye çalışıyolar. Ah be Arda orada kamera var az dikkat et be canım kardeşim ya bak böyle ite köpeğe malzeme veriyosun.

"Özelimizde farklı, medya önünde daha kibar konuşuruz. Fikrim hala aynı, Galatasaray forması parçalı'dır"

Olay yaz başı,gelmiş sezon sonu.Görüntüler şimdi niye sızar düşündürücü.Bu zamana kadar nerelerdeydiniz.Basında zamanını biliyor.Tam zamanında yetiştiler gene.Taraftarda şu sözlere bir şey bulursa yazıklar olsun.Başka ne denir ki.

GSTV'de Fenerlileri çalıştırırsan, Yorumcu olarak Fenerlileri alırsan olacağı bu. Takımın mahrem bölgesindeki görüntüler basına servis edilir. Arda üzerine oyunlar oynanır. Eğer taraftar bu oyuna gelirse ne ala. Yok gelmezse veya Arda'yı gene sahiplenirse o zaman bu görüntü servis edilir. O TV'de hala bir tane FB'li BJK'lı veya başka takım sempatizanı çalıştırırsanız haram olsun verdiğim paralar. En başta Hasan Tankaya olmak üzere TV'deki bir çok kişi ile yollar ayrılmalı. Galatasaray Galatasaray'lıların ise bu olmalı

bu dakikadan sonra Arda'yı değil 13-15 milyon euroya filan 25 milyon euroya satmam ben böyle her branşta üstümüze oynanılan bir sezon görmedim yazıklar olsun bu kulübü sahipsiz gösterenlere.. Arda'yı koruması altına almayan ona desteğini vermeyen hiçbir taraftar görünümlüye Galatasaray'lı demem ben artık. bu sezon yönetimsel olarak sadece Galatasaray'ın değil Türkiye'de birçok kurum yönetiminin değişmesi gerektiğine az önce şahit olduk. yazık yazık

Klub basına vermiş çünkü(çalışanların sızdırdığını düşünmüyorum) çekimler basına kapalıymış.O değilde yıllardır konuşulan ASY'nin müdürünün fenerbahçe kongre üyesi olması Kemal tarafından ASY yıkıldıktan sonra söylendi.